• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k turnaji

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Deleted User - 31870

Guest
Sem prosím pište otázky a diskuze k turnaji. Přejeme Vám hezkou zábavu..
 

DeletedUser

Guest
Já bych měl jeden malý dotaz :-). Možná jsem to jenom přehlédl, ale ...
Přihlášky máme posílat na daném světě na herní postavu Darling? :-)

Tzn. nějak takhle:
Předmět: Přihláška do pokerového turnaje
xxx

Jinak chválím nápad i text ;-).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Kdepak, sem do tématu s názvem Registrace - pokerový turnaj Divoká karta.

Hraje se na s2, takže směrodatný pro turnaj bude nick, pod kterým budete soutěžit. Pak ještě připiště, na který svůj účet (nick) a svět chcete poslat odměnu.

Doufám, že vše bude klapat v pořádku a bude se vám turnaj líbit.. :)
 
Kdepak, sem do tématu s názvem Registrace - pokerový turnaj Divoká karta.

Hraje se na s2, takže směrodatný pro turnaj bude nick, pod kterým budete soutěžit. Pak ještě připiště, na který svůj účet (nick) a svět chcete poslat odměnu.

Doufám, že vše bude klapat v pořádku a bude se vám turnaj líbit.. :)

Když hraju na S2 a vyhraju turnaj, tak ty věci jsou snad příslušné tam. Nebo se snad mýlím pokud chápu, že by to mělo jít jinam, co by to mělo za smysl?!
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 31870

Guest
Můžeš si vybrat, kam chceš odměnu poslat, ale půjde to pouze na svůj účet (nemůžeš odměnu přenechat někomu jinému).
 

Deleted User - 31870

Guest
Bude záležet na počtu přihlášených a jak si zaberou stoly. Předběžně je vytvořený seznam pro pár stolů v různých hodinách (dopoledne, odpoledne i večer). Pokud se nezaplní stoly dopoledne, budou se muset přesunout na jiný datum či hodinu.

Začne se 22. nebo 23., podle toho, zda budou stoly domluvené..
 

DeletedUser

Guest
chci se zeptat, zda to chápu dobře. Turnaj se bude odehrávat na s2, takže pokud na s2 nehraju mám si založit postavu i na s2?
 

Deleted User - 31870

Guest
Ano, chápeš to správně. Pokud možno pod tím nickem, se kterým jsi se přihlásil do turnaje. Hrát se bude na s2 proto, že je to jeden ze světů, kde je málo hráčů a nemělo by docházet k výpadkům, které by u plnějších světů mohli nastat.
 

DeletedUser

Guest
tak to abych si pořádně nahnal lvl, nerad bych byl za greenhorna :D
 

Deleted User - 31870

Guest
Nemusíš tam hrát aktivně, turnaje se můžeš zúčastnit i s levelem 1. Ale samozřejmě budeme rádi, pokud oživíte tamní svět hráčům, kteří tam zbyli.. :)
 

DeletedUser

Guest
Nějak jsem si nevšiml, že by byla možnost nastavení blindů. Jak chcete zaručit, že hry nebudou trvat nekonečně dlouho?

Ono při nastavení 20/10 to bude trvat pěkně dlouho
 

Deleted User - 31870

Guest
Může i nemusí, záleží na tom, jakou zvolí hráči taktiku.
 

DeletedUser

Guest
Svět

Mohu se zeptat, i když se přihlásím na svět 2 , v případě výhry by to šlo do světa ve kterým jsem(ARIZONA)?
 

Deleted User - 31870

Guest
Ano, kam chceš výhru poslat, si zvolíš sám. Podmínkou je, aby se jednalo to tvůj účet.
 

Deleted User - 31870

Guest
Na to ti těžko předem odpovím.. Pokud by někdo pořád úmyslně pokládal karty, přijmeme opatření.
 

DeletedUser

Guest
Já vás obdivuji, že si při tomto nedodělání pokru dovolíte uspořádat turnaj:-) . Já jen aby to nedopadlo jako, když Rimmer hrál s Robíkem dámu:-)
 

DeletedUser8442

Guest
Bude to mezi 22. a 23. hodinou? Co třeba těm kterým je 10-13 a někdo jim to zakáže?
 

DeletedUser

Guest
Bude záležet na počtu přihlášených a jak si zaberou stoly. Předběžně je vytvořený seznam pro pár stolů v různých hodinách (dopoledne, odpoledne i večer). Pokud se nezaplní stoly dopoledne, budou se muset přesunout na jiný datum či hodinu.

Začne se 22. nebo 23., podle toho, zda budou stoly domluvené..

Dopoledne, odpoledne i večer - co na tom není pochopitelné ?
 
Nahoru