• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k turnaji

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
zdravim to co tady čtu o těch pravidlech turnaje v pokeru tak mi to jako turnaj vůbec nepřipadne,já hraji poker aktivně už rok a na svém kontě mám docela dost peněz,na turnaje chodím také a pokud vím tak se povinné sázky na turnajích zvyšují každou hodinu a na turnajích tipu shootout se dokonce zvyšují každých 5 minut ,dále taktika hráčů pokládat karty před flopem ,aby zůstali v turnaji co nejdéle je úplná blbost ,tím že budete pokládat karty tak vás povinné sázky vyřadí ze hry ,za druhé vyhazovat hráče od stolu za neaktivitu je další blbost ,na turnajích je běžné odejít od stolu a vrátit se zase k němu ,třeba se občerstvit nebo si zajít na záchod ,za třetí mě zajímá čas na přemýšlení ,aby někdo nezdržoval zbytečné dlouho ,za čtvrté mě zajímá jestli je to no limit nebo limit hra .
 

Deleted User - 31870

Guest
Hrajeme s nastavením, které je dáno ve hře - na rozmyšlení máš cca 15 s, pak dojde buď automaticky k checknutí (pokud není sázka), nebo foldnutí (pokud je sázka, nebo máš dorovnat blind). Bohužel se tady blindy nezvyšují a jsou konstantní, jak jsem již psala.
 

DeletedUser

Guest
pokud se sázky nebudou zvyšovat tak ten turnaj bude trvat tak měsíc,myslím jedno kolo turnaje při tak nízkých blindech a bude hodně nespravedlivé,když někoho vyhodíte za neaktivitu,když bude třeba u stolu hrát několik hodin a pak si bude chtít odpočnout na chvíli , to není moc dobře vymyšleno
 

DeletedUser

Guest
pokud se sázky nebudou zvyšovat tak ten turnaj bude trvat tak měsíc,myslím jedno kolo turnaje při tak nízkých blindech a bude hodně nespravedlivé,když někoho vyhodíte za neaktivitu,když bude třeba u stolu hrát několik hodin a pak si bude chtít odpočnout na chvíli , to není moc dobře vymyšleno

Právě proto se budou vybírat termíny na stoly, takže si vybereš takový termín, který ti bude vyhovovat a budeš odpočatý.. Pokud budeš chtít wc apod... Tak by ti to na tu dobu nejspíš nechali pokládat, nebo by tě zaskočil někdo z rodiny.. :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Tak záskok rozhodně ne ;) To by bylo proti pravidlům hry :)

Ale jistě poznáš rozdíl mezi úmyslným pokládáním po celou dobu hry a pokládáním, pokud nemáš dobré karty, nebo chvíli nejsi u počítače (případně nestihneš odehrát, protože jsi se rozmýšlel).
 

DeletedUser

Guest
No, tak myslím si, že když bych to na chvíli předal bráchovy, nikdo by to nepoznal... :-D A ten rozdíl jestli pokládám úmyslně, jde dost špatně poznat.. Jelikož můžu pokládat J,J 10, 10, takže pak záleží jak myslíte to ''úmyslné''..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Chci se zeptat v kolik hodin a kdy se turnaj odehraje a dostanu odměnu na svět za který hraju
 

DeletedUser

Guest
Chci se zeptat v kolik hodin a kdy se turnaj odehraje a dostanu odměnu na svět za který hraju

Výběr data a stolu bude pak probíhat 20. - 22. června v této sekci. To znamená že datum, kdy se bude hrát, se ještě neví.. Jinak registrovaný musíš být i na s2. a odměnu si pak vybereš kam ji chceš...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
čas

Kdy se tak bude hrát? Od 26. až do 28. se sem kvůli výletu nedostanu
 

DeletedUser

Guest
Výběr data a stolu bude pak probíhat 20. - 22. června To znamená že datum startu se neví a bude se o něm hlasovat(myslím si že by se to mohlo odhlasovat na 24-26-víkend). Jinak dní budeš mít asi víc než jeden nebo dva..
 

DeletedUser

Guest
otázka

Jestli si vykládám správně

"V případě nízkého počtu soutěžících u posledního stolu prvního kola, budeme nuceni poslední přihlášené vyloučit ze soutěže"

a jestli Excel počítá správně, jsem 196. ze 196 přihlášených. Vztahuje se toto na mě?
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud jsem počítala správně, tak v registračním tématu je 197 příspěvků, z toho dva jsou ode mne (jeden informační a druhý s přehledem registrací). Když je tedy odečtu, má být 195 účastníků (+ nově - po ukončení registrace se přihlásili ještě 3, kteří by měli zájem - pokud se k nim najdou ještě další 2, není problém jim otevřít stůl, ale už by neměli nárok na kompenzaci, pokud ho neotevřeme - protože se nepřihlásili včas).


Zítra to ještě přejedu celé znovu... Teď mi taky vyšlo 196 účastníků.. :) Kdybys náhodou byl navíc, tak si rozmysli, zda se chceš zúčastnit jako rezervní hráč (už jsou tam 3, takže pokud by se přihlásil ještě jeden, otevřeli bychom vám stůl). Nebo je možné ve tvém případě účasti vzdát a dostaneš pak kompenzaci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13002

Guest
Bude záležet na počtu přihlášených a jak si zaberou stoly. Předběžně je vytvořený seznam pro pár stolů v různých hodinách (dopoledne, odpoledne i večer). Pokud se nezaplní stoly dopoledne, budou se muset přesunout na jiný datum či hodinu.

Začne se 22. nebo 23., podle toho, zda budou stoly domluvené..


Ahoj, chci se zeptat, kde najdu ten seznam pro par stolu, ktery zminuješ že už je předběžně vytvořeny?
Děkuju:angel:
 

Deleted User - 31870

Guest
2 nejlepší od stolu postupují do druhého kola, vyhlásí se druhé kolo stolů, proběhne turnaj, postoupí nejlepší do třetího kola,.... až se nejlepší dostanou k poslednímu stolu, kde se bude hrát o odměny.
 
...

[SPOIL]
22. červen
10 h - wasikeo ; medis1 ; Tony.xx ; unavený Joe
plno 11 h - Old Quickhand ; valo124 ; tarifEM ; stvojta ; merlinos
plno 15 h - peper ; gabor nagy ; semyr ; tomashalama96 ; MichalHartig
16 h - Angelf1re ; OLD ŠUTRHAND ; shino01 ;
plno 17 h - Herman ; micho5551 ; Vyžlík ; michall michall ; cceemmeenntt996633 + moderátor stolu P3t4
plno 20 h - Gathriel ; Sheggy ; Ikaran ; Azog of Moria ; Hanoveček + moderátor stolu P3t4
plno 21 h - elfrik ; Fukeak. ; 9motom6 ; James Sawyer Ford ; svoso + moderátor stolu P3t4
plno 22 h - safo ; Warrior of Western ; Chillipaprika ; pepe4. ; Hyperkorejec
23 h -


23. červen
10 h - Billy Kidd ; baronka001 ; Cornell ; Legendary Undertaker
11 h -
15 h - J.Z. ; Sykorka cz ; Joe Triprstak ; trapant + moderátor stolu P3t4
16 h - Jaggrr ; povicek ; 1kanada1 ; smudy ; + moderátor stolu P3t4
17 h - Mirdaa ; Zeroboy ; Tom Grenky ; + moderátor stolu P3t4


24. červen
10 h - Janozhor ;
11 h -
15 h - + moderátor stolu P3t4
16 h - s.beruska ; witas ; NESTEROY + moderátor stolu P3t4
17 h - eSprit. ; Lee Kershaw ; Holas7 ;
18 h - ratr ; luboš123 ; + moderátor stolu P3t4
plno 19 h - albert ; toni.d ; Lefty ; Bary3 ; Barcigo
20 h - Trenchard ; feilionnn ; tapaliny010 ; tommalin008


25. červen
10 h - batman19 ; Donchuanr ; Strykoc ;
14 h -
15 h - majkl sedlar ;
16 h - Ice Man ; Ceplus ;
18 h - fire man ; šášule ; Slon-Dumbo ;
19 h - 1Petr1 ;
plno 20 h - Dadovinak ; zdenek011 ; jezikes ; bazinka ; matias170
21 h - Wild Wild West 4 ; karel59 ; + moderátor stolu P3t4
22 h - Don Miguel ; Irad ; Texasan ; + moderátor stolu P3t4


26. červen
15 h - Dlouhý Davy ; Dawe.š ; pholl02;
16 h -
17 h -
18 h -
19 h -
plno 20 h - tery777 ; ReEekY ; 11Janos001 ; kouzelnik3 ; *ColtonWhite*
21 h -
22 h -



Rezervní hráči
Vooda69
Obslyn
laudon
pacoska
[/SPOIL]
Těšim se na Vás na pokerovém stolu :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Nevšimla jsem si tvé registrace, bez ní se nemůžeš účastnit.. Pokud chceš zařadit, můžu si tě napsat jako náhradníka - pokud bude 5 náhradníků, můžeme otevřít nový stůl. Jinak bude nutné vyčkat, zda někdo nevypadne z osobních důvodů.
 
Nahoru