• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k turnaji

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser1575

Guest
tak mě napadlo že po odehraném 1 kole by se zde na foru mohla objevit soutěž kdo bude celkovým vítězem
kurzy by přidělili Darling z P3T4 a ostatní hráči by mohli napsat svůj typ.Soutěžilo by se o nějaké věci každodenní potřeby a 1 místo by mohla být např.kovová truhla.
Pokud by se sešlo více výherců tipující vítěze rozhodl by o vítězi čas typu tedy kdo dřív přijde ten dřív bere.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13002

Guest
tak mě napadlo že po odehraném 1 kole by se zde na foru mohla objevit soutěž kdo bude celkovým vítězem
kurzy by přidělili Darling z P3T4 a ostatní hráči by mohli napsat svůj typ.Soutěžilo by se o nějaké věci každodenní potřeby a 1 místo by mohla být např.kovová truhla.
Pokud by se sešlo více výherců tipující vítěze rozhodl by o vítězi čas typu tedy kdo dřív přijde ten dřív bere.



Tvuj napad se mi libi!!!!:hoj:
 

DeletedUser

Guest
24.6.2011
10 h - zrušen pro nedostatek účastníků, vypsán náhradní termín

Bohužel byl to jediný termín kdy jsem mohl, o víkendu tady nebudu a v pondělí jsem pracovně mimo.
Zřejmě jsem se přizpůsobil ostatním hráčům,kteří neměli čas... teď jsem zvědavý jestli se ostatní přizpůsobí mě. Hrát budu moct až 28.-29.6. ... jestli to tak půjde dál, budeme to hrát 2 měsíce... ještě když začínají dovolené.
Jestli to nepůjde, tak bohužel.... ale moje chyba to nebyla !!!
 

DeletedUser7836

Guest
tak mě napadlo že po odehraném 1 kole by se zde na foru mohla objevit soutěž kdo bude celkovým vítězem
kurzy by přidělili Darling z P3T4 a ostatní hráči by mohli napsat svůj typ.Soutěžilo by se o nějaké věci každodenní potřeby a 1 místo by mohla být např.kovová truhla.
Pokud by se sešlo více výherců tipující vítěze rozhodl by o vítězi čas typu tedy kdo dřív přijde ten dřív bere.

Môžeš svoj nápad trocha rozviesť ?
Podla čoho by sa učovali kurzy atď...
 

Deleted User - 31870

Guest
24.6.2011
10 h - zrušen pro nedostatek účastníků, vypsán náhradní termín

Bohužel byl to jediný termín kdy jsem mohl, o víkendu tady nebudu a v pondělí jsem pracovně mimo.
Zřejmě jsem se přizpůsobil ostatním hráčům,kteří neměli čas... teď jsem zvědavý jestli se ostatní přizpůsobí mě. Hrát budu moct až 28.-29.6. ... jestli to tak půjde dál, budeme to hrát 2 měsíce... ještě když začínají dovolené.
Jestli to nepůjde, tak bohužel.... ale moje chyba to nebyla !!!

Lituji, ale u stolu jste byli tuším jen dva nebo jeden, jinak bych je nerušila.. Není problém vypsat další stoly - určitě bude víc hráčů, kteří se ještě nikam nezapsali. Bohužel neovlivním, zda se někdo k tobě připíše - je proto lepší vybírat stůl, kde již někteří jsou zapsaní.

Písni mi do soukromé zprávy, které termíny bys mohl (odpoledne nebo večer jsou stoly obvykle obsazenější).
 

Deleted User - 31870

Guest
Odhlásit se chceš z celé soutěže? Nebo potřebuješ vysvětlit, jak se dostat na s2? Potřebuji v tom mít jasno. :)
 

DeletedUser

Guest
...

Nemohu se odhlasit myslel jsem že tu bude na jibem světě ne na 2 :( Omlouvám se :/
 

DeletedUser7836

Guest
Na S6 to nebude. Je to len na s2. Odmenu ti ale môžeme poslať kde si sám určíš.
 

DeletedUser7836

Guest
Ľudia, načo ste sa registrovali keď potom nechodíte ? :)
Už sa dnes 2 krát stalo, že pri stole boli len dvaja hráči a tak vyhrali kontumačne bez námahy. Napríklad dnešný stôl o 20:00 trval 10 minút počas ktorých som čakal či ešte príde tretí hráč.
Je pekné, že im to chcete uľahčiť, ale ak sa nemôžete dostaviť oznámte to.
 

DeletedUser

Guest
Co sa stane ak su prihlaseny k stolu dvaja, traja alebo styria ludia? Pretoze ak postupia dvaja zo styroch, je to podla mna trochu nefer a maju to jednoduhsie ako postupit z piatich ludi.
 

Deleted User - 31870

Guest
3 u stolu nepouštíme, ty stoly se ruší.. 4 necháváme být, protože kolikrát hráči nedojdou ani k plným stolům a je nefér, aby na tom byli trestáni ti, kteří dorazili.
 
Nahoru