• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k turnaji

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Sem prosím pokládejte otázky k turnaji, snažte se napřed projít předchozí stránky, ať se neopakují stejné dotazy - vzniká tím chaos, který nikdo za vámi číst nebude chtít.
 

DeletedUser7904

Guest
Je to podpis :klubun:
Napr.:
img.php
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Aha, podpis. Ten samozřejmě dodám ;).

Chci se ještě zeptat: 1) Kde budou probíhat duely?
2) Jak se určí, kdo bude vyzyvatel?
3) Jaké budou přestávky mezi jednotlivými duely?
 

Deleted User - 31870

Guest
Aha, podpis. Ten samozřejmě dodám ;).

Chci se ještě zeptat: 1) Kde budou probíhat duely?
2) Jak se určí, kdo bude vyzyvatel?
3) Jaké budou přestávky mezi jednotlivými duely?

1) nejspíše nerozumím otázce - ale hrát se bude na s9

2) každému účastníkovi bude přiděleno určité množství hráčů (jmenovitě), na které bude muset po stanovenou dobu zaútočit.. buď to stihne, nebo nestihne - důležité jsou body za výhru a na soupeře má jediný pokus (takže příprava na duel bude záležet čistě na vás)

3) přestávky si budete rozvrhovat sami - dostanete přidělené hráče, na které budete muset útočit a čas na vykonání duelů (v řádu několika dnů)
 

DeletedUser

Guest
- bude ohlídáno, aby každý hráč měl stejně obran jako útoků? přece jen někteří hráči jsou zaměření více do útoku a někteří více do obrany... takže by mi připadalo logické, kdyby tatáž dvojice provedla vždy 2 duely, v nichž by se role obrátily
- když bude účastník v koma, co s tím? jak dlouho se na něj bude čekat?
- dostane účastník seznam hráčů, kteří na něj mají zaútočit?
- hypotetická situace: mám na někoho zaútočit, ale nepovede se to (je v koma, pořád zdrhá do hotelu, bitvy, z města apod.), co s tím (jako útočníka mě bude určitě štvát, že přijdu o jeden duel)? dovedu si představit hráče zaměřené na útok, kteří se ataku na sebe dokážou vyhnout, když budou chtít. bude tedy povinností účastníků zúčastnit se duelů?
- co s ostatními duely? hypotetická situace: mám zaútočit v rámci turnaje na určitého hráče, tak si pozvu kamaráda vyššího levelu se zlatou zbraní, aby mi ho načal a zaslal report, teprve pak zadám vlastní duel.... jak jste schopní tohle ohlídat? nemám iluze o tom, že všichni budou hrát fair play
 

DeletedUser

Guest
Myslel jsem, že se určí místo a tam budou muset oba hráči dojít. Teď už chápu, že to tak není, takže moje otázka 1) byla de facto zbytečná.

Takže mám tedy další otázky:
1) Když píšeš, že bude přiřazeno určité množství hráčů na stanovenou dobu (píšeš několik dnů), tak zbývá jedna neznámá. Jaké bude to množství hráčů?
2) Když budu mít svůj seznam s hráči přidělenými na popravu, tak kolik jiných lidí může mít na svém seznamu mě?
3) Registrace je do 20. srpna, kdy je ale předpokládaný start turnaje?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
- bude ohlídáno, aby každý hráč měl stejně obran jako útoků? přece jen někteří hráči jsou zaměření více do útoku a někteří více do obrany... takže by mi připadalo logické, kdyby tatáž dvojice provedla vždy 2 duely, v nichž by se role obrátily

každý účastník dostane zmíněný seznam hráčů, které bude muset napadnout a stejně tak tomu bude u ostatních, takže i on sám bude čelit útokům.. jsou dvě možné varianty:
a) dva hráči mezi s sebou provedou útok i obranu
b) hráč provede útok na vypsaný seznam a někdo, kdo ho bude mít na seznamu, jej bude muset napadnout
osobně bych to viděla spíše na variantu a)

když bude účastník v koma, co s tím? jak dlouho se na něj bude čekat?
s tím se musí počítat, viděla bych tak 14 dní až 3 týdny na první duely (postupně jak se bude snižovat počet postupujících, se bude čas zkracovat)

dostane účastník seznam hráčů, kteří na něj mají zaútočit?
vypisovat budeme seznamy, na které musí útočit.. pokud použijeme výše zmíněnou možnost a), bude to pro něj znamenat i obranu s danými hráči.. jinak vše se bude dát dohledat v přehledu, co se tu vypíše

hypotetická situace: mám na někoho zaútočit, ale nepovede se to (je v koma, pořád zdrhá do hotelu, bitvy, z města apod.), co s tím (jako útočníka mě bude určitě štvát, že přijdu o jeden duel)? dovedu si představit hráče zaměřené na útok, kteří se ataku na sebe dokážou vyhnout, když budou chtít. bude tedy povinností účastníků zúčastnit se duelů?
při použití možnosti a) budou muset čelit i obraně.. ale i kdybychom tuto možnost nepoužili, útokům bude muset čelit, protože nepředpokládám, že hráči budou na jedné části mapy - bude muset cestovat za svými duely, aby je mohl provést (skrývání by mu neprospělo, přišel by za body za své duely, na které by se nemohl dostavit)

co s ostatními duely? hypotetická situace: mám zaútočit v rámci turnaje na určitého hráče, tak si pozvu kamaráda vyššího levelu se zlatou zbraní, aby mi ho načal a zaslal report, teprve pak zadám vlastní duel.... jak jste schopní tohle ohlídat? nemám iluze o tom, že všichni budou hrát fair play
podezření na podvody můžete hlásit na kontrolu, pokud by někdo zkoušel ostatní znevýhodnit takovýmto způsobem a kolegové ze supportu by nám po prověření doporučili jeho vyloučení, nebudeme váhat
 

Deleted User - 31870

Guest
Myslel jsem, že se určí místo a tam budou muset oba hráči dojít. Teď už chápu, že to tak není, takže moje otázka 1) byla de facto zbytečná.

Takže mám tedy další otázky:
1) Když píšeš, že bude přiřazeno určité množství hráčů na stanovenou dobu (píšeš několik dnů), tak zbývá jedna neznámá. Jaké bude to množství hráčů?
2) Když budu mít svůj seznam s hráči přidělenými na popravu, tak kolik jiných lidí může mít na svém seznamu mě?
3) Registrace je do 20. srpna, kdy je ale předpokládaný start turnaje?

1) je to v přehledu té tabulky - v prvním kole 20 duelů (jak jsem psala výše, pokud využijeme možnost a), budeš provádět 20 útoků a 20 obran)

2) mělo by to být stejně, samozřejmě se uvidí, jak to bude vycházet na počty hráčů, pokud špatně, museli bychom systém poupravit, aby nebyl někdo znevýhodněný

3) určitě budeme potřebovat nějaký čas na zpracování přehledů pro útoky, prozatím ti neřeknu, jestli nám to zabere 3 dny, 5 dnů,.. nějaké předběžné seznamy si budeme dělat, ale je potřeba rozlosovat kdo s kým, což už je složitější
 

DeletedUser3069

Guest
V podmínkách turnaje se píše:
"vždy platí 1. duel (na který si připravíte oba co nejvíce zdraví)"
- to budu muset dostat od druhého souhlas, že má plné zdraví? Když někoho zastihnu třeba oblečeného na práci, nebo si na něho počkám po bitvě, při které přišel o většinu zdraví, tak se duel nepočítá?
 

Deleted User - 31870

Guest
Ne, to se samozřejmě počítá - jeho mínus.. Je to tam napsáno ale pro takové koumáky, kteří by přišli podpořit své kamarády a při rozlosování se dostali ke vší smůle do duelu s nimi -> úmyslně by prohrávali..
 

DeletedUser

Guest
1) je to v přehledu té tabulky - v prvním kole 20 duelů (jak jsem psala výše, pokud využijeme možnost a), budeš provádět 20 útoků a 20 obran)

2) mělo by to být stejně, samozřejmě se uvidí, jak to bude vycházet na počty hráčů, pokud špatně, museli bychom systém poupravit, aby nebyl někdo znevýhodněný

3) určitě budeme potřebovat nějaký čas na zpracování přehledů pro útoky, prozatím ti neřeknu, jestli nám to zabere 3 dny, 5 dnů,.. nějaké předběžné seznamy si budeme dělat, ale je potřeba rozlosovat kdo s kým, což už je složitější


Není to tedy trochu hloupé, když má každý snést 20 duelů, když na něj zaútočí třeba 10 lidí v krátkém čase? Tady by se neukázala kvalita duelanta, ale počet bodů ve zdraví. Sice by i bez schopností mohl vyhrát jen poslední duelant, který by ho uspal, ale i tak zbytečně ztratit jeden vítězný bod...:bandita:
 

Deleted User - 31870

Guest
Nebudeme nikomu nařizovat přesné časy útoků - to si musí hráči rozvrhnout sami..

Budete psát telegramem kdy a kde bude probíhat nějáký ten duel?

Vše budete mít tady přehledně na fóru..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
- když nahlásím nějakou zbraň pro turnaj, tak celou dobu nebudu moci používat jinou? třeba zlatou sadu do bitev nebo prací? nebo jinak - když budu mít zlatou zbraň do bitvy a někomu se podaří v rámci turnaje mě napadnout, než se převleču, co se stane? vyloučí mě z turnaje za použití nedovolené zbraně?
- bude se moci během turnaje zbraň měnit, třeba při dosažení levelu potřebného pro lepší zbraň? když se přihlásím na s9, abych si mohla vyzkoušet turnaj, těžko můžu vědět, jaký level budu mít v době spuštění turnaje a na jakou zbraň dosáhnu...navíc předpokládám, že pokud první kolo turnaje bude trvat cca 14 dní, nízké levely budou rychle postupovat a přece nebudou na levelu 40 duelovat s prakem...
- když v turnaji ve stejné kategorii budou hráči ze stejného města, jak to budete řešit, přinutíte některé z nich změnit město?
- lze odměnu zaslat na jiný svět?
- budete dělat nějaké úpravy navržených kategorií? hráči s duelovkou 1 určitě nemohou útočit na duelovku 20, dokonce ani hráči s duelovkou 41 nemohou duelovat hráče s duelovkou 60...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Učastníci asi nebudou vyjmuti z běžného duelování, aby se mohli potýkat jedině mezi sebou? Když budou smět napadat účastníky další hráči, tak to není zrovna turnaj. To takhle může před jedním hráčem napadnout soupeře kdokoli a pomoct mu v "rádobysoutěži".
 

DeletedUser10248

Guest
1) Už to tu asi bylo ale třeba jsem to nepochopila, jak a kde se dozvíme hráče na které budeme útočit?

2) Co kdyby se to udělalo nějak takhle: Vždy když hráč postoupí do jiné kategorie (uz nebude napr. duel. uroven 60-80) by si směl vyměnit zbraň a informoval by o tom na fóru v sekci (vytvorene pro tuto prilezitost) '' Výměna zbraně'' Tam by musel napsat jakou zbraň za jakou mění a dát tam svou duel. úroveň a doplnit to podpisem... Prostě, aby bylo vše známé.

3) A napadla mě ještě jedna otázka... Situace: Mám seznam s hráči, pojedu od nejslabšího levlu po nejsilnější... A nejednou zjistím že hráč XXX je mimo mou kategorii, protože postoupil přes duelovou úroveň 80. Co mám dělat pak, zažádat o nového soupeře, nebo si prostě nadávat že jsem nejela od nejsilnějšího?

4)Je povinné zvládnout všech 20 duelů, nebo záleží na mně kolik jich stihnu, protože se mi přece jsnom může stát že někdo potom chytne strach a bude pořád v hotelu nebo najednou půjde do režimu dovolené...
 

DeletedUser

Guest
...

:střelec::zásek::lovec:
ať se duelový turnaj vydaří!!
:bandita::střelec::pianista:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru