• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k turnaji

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
otázka:Mužeme mít na duel Zlatej kolt

toto je ta zmena

Vážení hráči,

dovolujeme si Vám oznámit, že jsme se z organizačních a časových důvodů rozhodli změnit podmínky soutěže -> vypustili jsme duely mezi hráči v jednotlivých duelových skupinách. Nově jsme lépe ohodnotili soutěžní kategorie, které se budou porovnávat ve skupinách dle duelových úrovní. Zmírněny byly i pravidla pro duely - odstranili jsme omezení pro zbraně, které nemusíte v registraci již uvádět.

Snad bude nový systém pro Vás přehlednější a bude se více líbit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Připomínky:
Wanted může vypsat i kamarád (domluvené). Nejvyšší zásah a celkové poškození neukáže kvalitu duelanta, ale jak moc schopností má dotyčný v střílet/síla úderu.

Jakékoliv nápomoci zvýhodňující jednoho konkrétního hráče oproti ostatním jsou proti pravidlům hry, takže následuje vyloučení z turnaje a pokud support bude chtít přestupek dále řešit, .. záleží už na nich.

otázka:Mužeme mít na duel Zlatej kolt

toto je ta zmena

Vážení hráči,

dovolujeme si Vám oznámit, že jsme se z organizačních a časových důvodů rozhodli změnit podmínky soutěže -> vypustili jsme duely mezi hráči v jednotlivých duelových skupinách. Nově jsme lépe ohodnotili soutěžní kategorie, které se budou porovnávat ve skupinách dle duelových úrovní. Zmírněny byly i pravidla pro duely - odstranili jsme omezení pro zbraně, které nemusíte v registraci již uvádět.

Snad bude nový systém pro Vás přehlednější a bude se více líbit.

Ano, můžete - víceméně jsme odstranili omezení, což vám zjednodušuje hraní (nemusíte hlásit změny zbraní a bát se, že by někdo porušil pravidla turnaje, kdyby nastala nějaká konkrétní zmíněná situace v předchozích připomínkách v této diskuzi).
 

DeletedUser

Guest
Jakékoliv nápomoci zvýhodňující jednoho konkrétního hráče oproti ostatním jsou proti pravidlům hry, takže následuje vyloučení z turnaje a pokud support bude chtít přestupek dále řešit, .. záleží už na nich.

Jak chcete dokázat, že to nebyla jen shoda náhod, že někdo na hráče vypsal odměnu a soutěžící na něj pak zaútočil a ty penízky získal?
 

Deleted User - 31870

Guest
Můžeš být bez obav, to je již prací supportérů ;)
 

DeletedUser

Guest
Nevím jestli to už někde je napsáno a pokaď ano, omlouvám se

Ale kdy ten turnaj začne?


Popř, do 30 nebo 31.srpna tu nejsem, můžu se zůčastnit?
 

DeletedUser

Guest
kdiž já vypišu odměnu na hráče kterýho mam na listu pro duely pričtou se mi prachy nebo naopak konec v souteži?
 

Deleted User - 31870

Guest
Nevím jestli to už někde je napsáno a pokaď ano, omlouvám se

Ale kdy ten turnaj začne?


Popř, do 30 nebo 31.srpna tu nejsem, můžu se zůčastnit?

20. je konec registrací - z nich vytvoříme přehled, ať víme, které soutěžní skupiny má cenu spustit (musí být alespoň 30 hráčů ve skupině). Což si průběžně můžete spočítat i vy sami, ten přehled se pokusím udělat den předem, pak akorát aktualizuji za poslední den.

Soutěž bude pravděpodobně spuštěna od 20. srpna a konec nejspíše 1. října.

kdiž já vypišu odměnu na hráče kterýho mam na listu pro duely pričtou se mi prachy nebo naopak konec v souteži?

Pokud si vypíšeš odměny na ty, které pak sám napadneš, budeš diskvalifikován.. To by byla moc snadná výhra ;) A krásně jsi na sebe poukázal, support si tě bude o to víc hlídat..
 

DeletedUser

Guest
Ok, takže to je přesně ten termín, co tu nebudu :D No nevadí
 

DeletedUser

Guest
co se stane kdyz me nekdo posle do bezvedomi ?? to musim cekat 2dny a pak duelovat dal??
 

Deleted User - 31870

Guest
Vše bude probíhat jako klasické duely, jak je znáte ze hry :)
 

DeletedUser

Guest
kde se budou psát duelanti na které mám zaútočit a kdy to začne?...jinak ty odměny jsou vždy pro jednu kategorii ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Došlo ke změnám, pročti si to prosím znovu.. Jinak si nad to budu muset zítra znovu s Wich sednout, není naplněná ani jedna ze skupin (30 hráčů).
 

DeletedUser9839

Guest
Zaregistroval jsem se před týdnem, to jsem měl duelovou úroveň 80, teď ji mám 81 a jsem zapsaný ve skupince 61-80 takže.... můžete mě nechat tady,nejsem proti to určitě (nemyslím že jsem zas tak silný) ale jen tak pro vaší informaci...
 

DeletedUser

Guest
1) nejspíše nerozumím otázce - ale hrát se bude na s9

2) každému účastníkovi bude přiděleno určité množství hráčů (jmenovitě), na které bude muset po stanovenou dobu zaútočit.. buď to stihne, nebo nestihne - důležité jsou body za výhru a na soupeře má jediný pokus (takže příprava na duel bude záležet čistě na vás)

3) přestávky si budete rozvrhovat sami - dostanete přidělené hráče, na které budete muset útočit a čas na vykonání duelů (v řádu několika dnů)

Dotaz k bodu 2)
a) seznam hráčů ve skupině je ten zmiňovaný seznam?
b) na každého se bude útočit pouze 1x ? nebo kolikrát budeme chtít?
c) jak je to s hráči ze stejného města? musíme se domluvit a někdo z nás někam provizorně přestoupit?

Předem děkuji za odpověď.
Cave
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru