• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k Velikonočním soutěžím

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3069

Guest
Chvilku tomu dám, ale příliš asi šanci nemám :D, jeden dotaz bych ale měl. To vajíčko bude asi u někoho v příspěvku ne?
 

Deleted User - 31870

Guest
Ano, ta 2 vajíčka jsou vložená v příspěvku - někoho cizího (moje ani nemusíte prohlížet).

Takže nemusíte procházet podpisy, avatary, profily, alba, sociální skupiny.. - to vše odpadlo.. :)
 

DeletedUser3069

Guest
no, ty jsem projel jako první, takže to už vím, že u tebe nejsou :D
 

Deleted User - 31870

Guest
:D Chtěla jsem vám to ulehčit, přeci jen procházet všechny moje posty není žádný med.. :) Ani nemusíte hledat v dávné minulosti..
 

DeletedUser3069

Guest
Kdo ty dvě vejce najde, je buď nehoráznej klikař, nebo absolutně nemá páru co s volným časem. Já štěstí nemám a na práci navíc taky něco lepšího mám, takže se asi stavím až ve 23 hodin :), kdyby jste někdo našel dřív, dejte vědět :D
 

DeletedUser

Guest
Mohla bych se jenom na něco zeptat?
Před chvílí jsem odeslala zprávu na West Tým.
Zatím mi odezva nepřišla,tak nevím,jestli jsem to neposlala někam jinam...
 

DeletedUser

Guest
děkuji - já jsem se zde zaregistrovala včera a trochu to tady ještě prozkoumávám,chtěla jsem se ujistit :) První jsem v něčem poprvé v životě - udělali jste mi radost ;)
 

DeletedUser

Guest
Darling -buď jsem to přehlídl nebo to tam nemáš kdy je uzávěrka té grafické soutěže v pondělí?

jinak přeji všem veselé velikonoce - čau sup :klubun:
 
Zdravím,
Můžu se zeptat jestli můžu ty domácí vejce nakreslit na papír?
Děkuji!
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12614

Guest
prosim vas kde mam poslat upravene vajicko ( graficky ) ? :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Zdravím,
Můžu se zeptat jestli můžu ty domácí vejce nakreslit na papír?
Děkuji!

Ruční malování (myšleno na papír) spadá pod grafickou tvorbu, výtvor tedy umísti sem:
http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=20991

chci se zeptat ty vajíčka budou ve fóru nebo ve hře

Hledání vajíček probíhá na fóru (pokud myslíš naši soutěž). Ve hře jsou také velikonoční úkoly a hledání 6 vajíček.

prosim vas kde mam poslat upravene vajicko ( graficky ) ? :)

Výtvor umísti sem:
http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=20991
 

Deleted User - 31870

Guest
Která témata, musíte odhalit - odkaz na ně pak poslat na účet West tým. Nějaké nápovědy můžete obdržet přímo od toho, který je umisťuje. (např. jak vajíčka vypadají, kde se nemusíte namáhat hledat,...)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru