• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k Velikonočním soutěžím

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
přijde mi pitomé aby o grafických kraslicích rozhodovali sami hráči pomocí ankety,protože zde se dávají hlasy pomocí sympatii a ne podle práce na díle.7sup má sice pěkný výtvor,ale než kraslice se mi líbí to pozadí,které nezapadá do návrhu o kraslicích

Benitozc-nevím podle čeho posuzuješ kolik bylo u mně nebo ostatních- práce na díle ? možná jsi měl věnovat víc času to své vylepšit a udělat taky nějaké pozadí -než ho ztrácet psaním kravin.
Chápu že Vám piju krev ale modi za to určitě nemůžou a buďte rádi že tu máte aspoň nějakou soutěž.Co se týče systému hlasování ano vyhrál jsem i díky vděčnosti lidí kterým jsem dělal obrázky do měst pevností atd. ale určitě jsem nikoho k ničemu nenutil!!!!!! a nikoho tu k tomu nedokopal takže Misho važ slova :střelec:
To že se Vám stýská po starém systému hodnocení je diskutabilní a vyvolá to akorát další zbytečnou hádku protože někdy to bylo až do očí bijící ať už tu Moniskhah byla či né:::)):: a pokud se nepletu tak současný systém si vybrečeli právě Ti kterým lezly krkem mé výhry v kalendáři.
Dobrá- do budoucna se už žádné soutěže nezůčastním ať z toho pak nemají pakec moderátoři a vy uplakánci tu můžete být jedna velká šťastná rodina:klubun:
 

Pawn

Člen týmu
Uplakánci.. řiká někdo kdo dělá všechny obrázky na jedno kopyto bez novýho nápadu , tvoje díla se mi nelíbí to ti řeknu na rovinu , jsi tam kde si protože tu žádnej jinej GFXER neni jinak by tě smet ze stolu a ještě by se ti vysmál , neříkam žes je tam dokopal , ale uprosil si je sorry :) . Jinak to že tu Benitozcovi píšeš aby udělal příště pozadí pro obrázek a nepsal kraviny , každej na to nemá holt tolik času jako ty , kterej u pc sedí nejspíš 24/7 a nechodí ven :).
Domluvil sem Mistře hádat se stebou budu max. přes PM .
 

DeletedUser

Guest
Takže díky za Vaše vyjádření k tématu, soutěže skončily a byly vyhlášeny výsledky, tímto se tato diskuse stává bezpředmětnou a zamykám.

P.S. Když se mi něco líbí, řeknu dobrý je to hezký, pokud se mi to nelíbí a neuráží mě to, nechám být, protože je to všechno hra a zábava a dík za to, že to tak je a díky lidem, kteří se tomu opravdu věnují pro zábavu ostatních.:klubun:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru