• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k Velikonočním soutěžím

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
taky ho nemůžu najít..ta odměna mi přijde ubohá za půl dne stráveného času denně
 

DeletedUser

Guest
Mrzí mě to už mám čtyři kousky puzzle za ty dva dny a dnes dostanu jenom jeden,hledám přes hodinu ...
Jak to bude s tím druhý můžu si ho nějak vysloužit dodatečně ..??
 

DeletedUser

Guest
já ho hledám už přes pět hodin..to jedno jsem našla bez nápovědy.to druhé ani ťuk..ztráta času pro nic :-(
 

DeletedUser7904

Guest
Mrzí mě to už mám čtyři kousky puzzle za ty dva dny a dnes dostanu jenom jeden,hledám přes hodinu ...
Jak to bude s tím druhý můžu si ho nějak vysloužit dodatečně ..??
Je možné ,že v nejaký deň dáme "bonusové hľadanie" :-)

V dodatku je napísané:[SPOIL]Dodatek: Protože byla soutěž spuštěna na rychlo, zvážíme možnost "žolíkových" vajíček v některý jiný den. Proto se zapojte do hledání, i pokud jste neuspěli / nehledali některý den.[/SPOIL]
já ho hledám už přes pět hodin..to jedno jsem našla bez nápovědy.to druhé ani ťuk..ztráta času pro nic :-(
Ak myslíš to čo bolo skryté v salóne ja som ho našiel za 10 minút hľadania ;-) (Nie nevedel som kde je ukryté :klubun:)
Niekedy nestačí prezerať len posledné stránky témy :eek: ;-)
 

DeletedUser

Guest
pak jsi jistě stihl projít hry, off topic a srazy hráčů..včetně každé strany klíče č. 3...

a teď tu o karkulce
 

DeletedUser

Guest
Chci si postěžovat. Člověk si na netu najde animované vajíčko, dá si ho do podpisu a vy ho potom strkáte ostatním do příspěvků :-)
 

DeletedUser

Guest
Kdyby se aspoň pan moderátor omluvil, že z hráčů udělal (s prominutím) blbce :-)
 

DeletedUser

Guest
reakce

máte to všichni moc pěkný až na pár jedincu co si patlali v malování mezi které zdá se patřím i já takže sbohem :D nemám šanci!
 

DeletedUser

Guest
Dneska se vajicka na foru hledat nebudou?Nebo uz tu jsou jen to fagott nerekl?
 

DeletedUser

Guest
Můžu se předběžně zeptat, kdy přibližně bude vyhlášení výsledků grafické velikonoční soutěže?Díky ;)
 

Deleted User - 31870

Guest
Prozatím nevíme, nechceme dávat termín, který bychom nemuseli splnit. Napřed se musíme dohodnout, jak proběhne hodnocení - jestli pouze v týmu, nebo zapojíme hráče a dáme jim prostor hlasovat.
 

DeletedUser

Guest
Veľmi sa mi páčia vajíčka supa a jamesa... mohli by to vyhrať :::))::
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru