• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze - Pour féliciter 2012

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7904
  • Vytvořeno

DeletedUser7904

Guest
Tu môžte diskutovať a klásť otázky ohľadom tejto súťaže :klubun:
 

DeletedUser2164

Guest
Cau,
mam malej dotaz. Existuje zde neco jako renders thread? tj. topic s obrazky ze hry? Nebo to lidi musi vsechno rucne postahovat a orezavat.
Pokud neco takoveho neni, neuvazuje Inno, o tom, ze by vypustila do sveta nejake sve *.png, ktere se napr. ve hre obvykle neobjevuji a jsou zde pouze na nejake akce?
 

Deleted User - 31870

Guest
Něco málo najdeš tady:
http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=16820

Jinak co se týče ostatních obrázků - produkty (novější) jsou obvykle v toolu ke stažení bez pozadí, ale starší mají kolem sebe "stín", který se musí ořezávat. Možná mají něco na fóru DE nebo NET, pořádají tam také grafické soutěže, ale přiznám se, že jsem se po tom nikde nedívala.
 

DeletedUser2164

Guest
Diky, neco takovyho jsem myslel (viz. postavy ze hry - zbytek se da norm. downloadnout ze hry). Bohuzel vetsina ma pozadi a pokud si najdu cas a budu neco vytvaret, tak to holt budu muset orezat, v PS to mam perem zachvilku. *V6*

Jinak, kouknu po nemeckych a jinych forech, treba tam neco najdu a kdyztak dam vedet, jak jsem poridil ;)
 

DeletedUser2164

Guest
Tak bohuzel, nic jineho, co by se dalo pouzit, jsem nenasel *V6*
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
PF ulozeni

Mám otázku kde mam uložit foto z Smart nootebok 10 je fakt pekne ale nikde mi ho nechce ulozit.maximalne na ulozto ale to je zakazany
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Pokud ti to nejde uložit nikam jinam a má to do 2 GB, můžu ti to hodit k sobě. Pokud máš zájem, písni mi přes skype.
 

DeletedUser2164

Guest
Tak jsem se hodinu pote, co jsem svuj vytvor zaslal, setkal s tim, ze mi ho nekdo ukradl! Dal jsem si do nej radeji vodoznak. Ale to nic nemeni na tom, ze clovek, ktery obrazek stahl, ma porad puvodni verzi u sebe :(
Neuveritelny, jaci lidi tu jsou. *V12* Nastesti maji smulu, ze mam spoustu dukazu o tom, ze obrazek byl vytvoren mnou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7904

Guest
Môžu *V14*
Ale blahoželanie by nemalo byť v sk jazyku, ale buď v češtine prípadne v angličtine :-)
 

Deleted User - 31870

Guest
Rozměr přiměřený - když bude větší, není problém obrázek zmenšit.

Co se týče grafických programů - nejčastěji používají PS, Gimp, Corel,.. Nakoukni do sekce grafika :)
 

DeletedUser

Guest
Keď sa môžem spítať.Ako alebo to to vyhodnotí bude to verejná anketa alebo to vyhodnotií moderátorský tím?
 
Nahoru