• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze - Pour féliciter 2012

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7904
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Já si myslím, že to zadání odpovídá nikde podle mě neni napsáno že musejí použít věci přímo z hry ale musí tam být použit motiv the west což bych řekl že plukovník splňuje. Mimochodem si myslím že ty věci co použil jsou všechny ve hře. Dopis je z charakterových úkolů, kapesní hodinky z práce okrádat pocestné, noviny z tisknout noviny West star, nějaká karta buď na poker nebo z práce potloukat se jako hazardní hráč, obrázek ten muže být třeba z vykrádání odmů a myslím že zbraň a bible nemusejí mít přímou spojitost s něčim co je ve hře .
 

DeletedUser13514

Guest
motiv The West dodržen je (jak už bylo psáno výše, jednotlivé položky se dají ve hře a na Divokém západě najít (akorát v přání jsou v jiné grafické podobě) + ještě k tomu nápis The west v hlavičce přání). Nikde v zadání není, že musí být sestaven přímo z obrázků ve hře - což by ani v jiných soutěžích nešlo.
 

DeletedUser2164

Guest
aha, takze jestli jsem to dobre pochopil, tak jsem tam vlastne mohl hodit neco takovyho:
[SPOIL]
hnyrm.jpg
[/SPOIL]
a rict, ze to k the westu patri, protoze v pozadi je kamen a kamen se v the westu tezi.

Okay, priste - pokud se vubec bude chtit - budu (nejenom ja) chytrejsi
 

DeletedUser13514

Guest
Srovnáváš nesrovnatelné (přesněji srovnáváš historicky pojaté PF z dob Divokého západu s novodobým čímsi, kde v pozadí je kámen). Myslím, že to tu bylo dostatečně vysvětleno a pokud to nechceš pochopit, pak je každé další vysvětlování zbytečné :)
 

DeletedUser

Guest
Ja vas nechapem ... ako to nedokazete pochopit sak uz zdravy rozum vravi co asi ide do tematiky TW .. ludia uvazujte
 
Nahoru