• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze - Pour féliciter 2012

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7904
  • Vytvořeno

DeletedUser14413

Guest
7sup !?

Ví někdo v jakém programu dělával obrázky 7sup ?
 

DeletedUser

Guest
Taková vcelku se hodící otázka, bude rozhřešení PF2012 ještě letos ? :D
 

DeletedUser

Guest
Taková vcelku se hodící otázka, bude rozhřešení PF2012 ještě letos ? :D

Pravda, taky už jsem se nad tím zamýšlel ....

3 najoriginálnejšie a najkrajšie výtvory budú odmenené - (Víťazov bude vyberať West tým)

Asi to chvílí potrvá, než všichni dají hlas, přece jen je období svátků, musíme mít pochopení, proč tokové zdržení. :)
 

DeletedUser

Guest
No to máš pravdu, ovšem nutno podotknout, že jsem předpokládal, že se to objeví letos na oznámení ve hře. Pak to jaksi už postrádá smysl, když je to přání k letošním vánocům a do nového roku 2012 :)
Možná se pletu :)
 

DeletedUser

Guest
Je to přání do nového roku nikoli k Vánocům!!!

EDIT: -mimochodem west tým má ještě čas na vyhlášení nej. 3 obrázků...tak buďte trpělivý
 

DeletedUser

Guest
No to je fakt, mě ted došlo, proč já ***** jsem tam vlepoval to vánoční přání. :(
No teda, to slovo pod hvězdičkami mi nepřijde jako sprosté slovo. Nevidím důvod tvar slova tupý vyhvězdičkovat :)
 

DeletedUser

Guest
No já myslel, že jde pouze o nový rok (viz. zadání), ale podle výherních děl tomu tak není :(
 

DeletedUser15056

Guest
No já myslel, že jde pouze o nový rok (viz. zadání), ale podle výherních děl tomu tak není :(

Ono v zadaní bolo napísané aj "originálny"... *V7* Nakoniec je to absolútne jedno, akurát mi na tom výtvore od Plukovníka Colonela vadí, že je tam v hlavičke toho priania rok 1911. Dlhá je cesta z minulosti do budúcnosti. Páči sa mi, že v roku 1911 sa našiel vizionár, ktorý vedel, že v roku 2011, čiže o 100 rokov bude súťaž v PF na Te West *V7*
 

DeletedUser2164

Guest
No a ja myslel, ze to ma bejt na hru THE WEST, jak je v zadani a ne ze si muzu pouzit cokoliv z te doby a nemusi tam bejt naprosto nic spolecneho s hrou. *V6*
 

DeletedUser11309

Guest
Já tam trochu toho divokýho západu vidim, ale to jenom proto, že mám velkou fantazii... :)
 

DeletedUser2164

Guest
@Pettrovic:
spatne jsi me pochopil, tady jde o tohle ↓

Zadanie:
Vašou úlohou bude vytvoriť grafické blahoželanie k novému roku 2012 s motívom The West

A pokud se nemejlim, tak v jednom z viteznych nic z The Westu neni. Vidim tam pouze kuru a par levitujicich veci, ale nic, co by melo neco spolecnyho s The Westem.
Je me vcelku jedno ze vyhral, kazdej ma jinej vkus, ale neni mi jedno to, ze to vlastne ani nedodrzuje pravidla. *V6* Hodne ucastniku bylo vyrazeno za to, ze to meli podepsany (coz je podle mne mensi zlocin), ale druhymu, co nedodrzuje pravidla to projde? Tak tomu nejak nerozumim. Pokud by mi to mohl nekdo vysvetlit tak budu rad.
Kdyby ostatni ucastnici vedeli, ze muzou vytvaret neco jinyho, aniz by museli pouzit veci z The Westu, vypadali by ty vytvory o mnoho lepe. I'm just sayin'

btw: proti cloveku co ten obrazek delal nic nemam, ale proste to nechapu *V6*


hezkej Silvestr
 
Nahoru