• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze

DeletedUser12400

Guest
muzete nejak vysvetlit proc tam davate japonsou postavu ? kdyz darling napsala co je to halloween tak bych od ni cekal ze tam da nejaky kostym spojeny se svatkem nebo westem.
 

Pawn

Člen týmu
Protože je to soutěž založená, na kostýmu podle japonský postavičky z nejspíše anime, že by proto ten obrázek?
Alespoň nějaká změna a podle mého to může být dost zajímavé taková soutěž :). A je to příjemná změna.
 

Deleted User - 31870

Guest
Tato fotografie byla pro příklad, soutěž by mohla mít totiž i mezinárodní kolo pro vítěze národních kol (bližší informace prozatím nemáme).

Nicméně soutěž již běží a bude končit 5. listopadu. Postavička nemusí být přímo animovaná, můžeš se inspirovat třeba nějakou postavou z filmu -> můj př. Růžičková v pohádce O princezně Jasněnce a létajícím ševci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12400

Guest
ja si nedokazu predstavit jak si to oblika nejakej kluk :-D
 

DeletedUser12110

Guest
Obrazek Japonky jsem k te soutezi prikladala ja, kdyz jsem prekladala to, co poslali z DE - Pro vysvetleni pojmu "cosplay". To je prave prevlekani se za postavicku, nejpopularnejsi v souvislosti s Anime - Proto Asiatka.
 

Pawn

Člen týmu
Já do toho nejspíše půjdu, tak pojdte někdo dělat konkurenci ;), ted razim pryč do neděle, ale pak se na to vrhnu :)
 

DeletedUser9371

Guest
Mě to nechává v klidu. Já americké svátky nemám rád, stejně tak jako kdysi ruské či "První máj" nebo "VŘSR" (ruská revoluce, Lenin se dostal k moci, výstřel na Auroře ....).
Svíčku zapaluji jako symbol vzpomínky třeba na rodiče 2. listopadu na Svátek zesnulých "Na dušičky".
Nehledě ? Já dýně nerad, nemá to kosti.
:D
 

DeletedUser

Guest
no to koukam

To uz je tezce pod uroven teda, preci jen sem myslel ze nemenym a krasnym prvkem teto hry je jeho doba,ve ktere se odehrava.....ale co muzeme vedet,treba superman podnikal valecna tazeni i s Husity:-D a Batman jim delal masera*8*
 

DeletedUser14966

Guest
Nj, tak se nečilte hned nad obrázky, které jsou tam jako příklad *3*. Kdo se nechce zůčastnit přeci nemusí. Ale na druhou stranu někteří hráči mají děti a ty jistě někam v kostýmech vyrazí, tak proč je nevyfotit pro zábavu a hodit to do soutěže? *15*
 

DeletedUser9371

Guest
To je pěkný nápad Darling. Pamatuji tady někde fotku z loňska, malý "prcek" v kovbojském. Opravdu hezké, jen už nevím kdo to byl.
Ale ty kostýmy by nepasovaly do Vaší soutěže o strašácích na Halloween, ne ?
To by bylo lepší v samostatné soutěži, ale ne jako "Sob Rudla" na půl roku tvrdé práce ve hře (krátkodobá soutěž).
:D
 

Deleted User - 31870

Guest
Halloween je o maskách - většinou tedy převládají ty strašidelné (čarodějnice, kouzelnice, kostry,..), ale klidně můžete vyrazit za cokoliv jiného, jako když jdete na maškarní ples.

Co jsem namátkově našla pro inspiraci:[SPOIL]
1350687526-0.jpg


1351062144-0.jpg


Zombie%20Family.jpg


1350687526-2.jpg


1350687526-3.jpg


1350971528-0.jpg


Best-Celebrity-Halloween-Costumes-Pictures.jpg


kam_halloween_666.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser16495

Guest
Ožívá ResidentEvi.. kéž bych byl někde v Anglii.. slavil byhc :)

Každopádně na TW hurá za kosičkou
 

DeletedUser

Guest
Jsi si jistá, že ta 6.tá fotka je jen převlek? :D To vypadá jak z hororu.
 
Nahoru