• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky k updatu 2.0

Deleted User - 31870

Guest
Vážení hráči,

zde můžete již klást své otázky k updatu 2.0, pokud budeme znát odpovědi již nyní, rádi Vám je zodpovíme.
 

DeletedUser1318

Guest
Není mi jasné toto:
Nové vyhledávací funkce minimapy
Nová minimapa obsahuje nejen rozbalovací seznam všech dostupných prací, ale také možnost vyhledávání dle názvu práce nebo produktu. Potřebujete-li tak například sklenici vody, ale nevíte, kde ji najít, stačí ji vyhledat v minimapě a související místa práce se zvýrazní.

Nemohu přijít na to, kam ten název napsat, nebo kde jej vyhledat.
 

Deleted User - 31870

Guest
Když si klikneš na minimapu, bliká ti tam kurzor - tak akorát stačí zapsat přesně název produktu a na základě toho se ti rozbalí nabídka, kde to můžeš získat. Jinak pokud je hledaný výraz součástí i dalších názvů produktů (zrovna mi teď nenapadá příklad, v ukázce je to z angličtiny), tak se největší shoda zabarví tučně. Pokud pak na ty vyhledané výrazy najedeš myší, ukáže se ti, o které konkrétně produkty se tam jedná. *6*

21e204ec34785c39791343e7cd59cf851a7e7ec5.png
 

DeletedUser9733

Guest
Už se ví prosím, jakým způsobem bude změněn systém řemesel, když tedy bude možné najít při práci pouze 1 produkt? Kdyby měl zůstat starý systém, tak by se postupy k dalším receptům i samotná výroba protáhly na moc dlouhou dobu. Ale jak jsem někde četl, systém řemesel má být snad jiný :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Už se ví prosím, jakým způsobem bude změněn systém řemesel, když tedy bude možné najít při práci pouze 1 produkt? Kdyby měl zůstat starý systém, tak by se postupy k dalším receptům i samotná výroba protáhly na moc dlouhou dobu. Ale jak jsem někde četl, systém řemesel má být snad jiný :)
Systém řemesel byl přepracovaný - pracujeme na tom, abychom jej zveřejnili, nicméně to nebude hned. Co se vyplatí kumulovat a nakupovat na trhu, jsem se snažila vystihnout v tomto tématu.

Děkuji, přehlédl jsem, že se tam dá psát.
Já si toho dřív taky nevšimla, než jsem si přečetla, co to má umět a zkoumala.. Ten kurzor mi třeba na Opeře neblikal (zaseknutí), až po chvilce.. Trklo mi to na základě screenu, co poslali z DE.
 

DeletedUser3338

Guest
Co pravdy je na tom, že se u práce nechá najít pouze jeden produkt?
Mnohokrát se mi stalo, že například při kácení stromů či vydělávání kůže jsem našel dva, dokonce i tři produkty.
 

DeletedUser16200

Guest
Co pravdy je na tom, že se u práce nechá najít pouze jeden produkt?
Mnohokrát se mi stalo, že například při kácení stromů či vydělávání kůže jsem našel dva, dokonce i tři produkty.

Podľa mojich informácií šlo o bug. TW team by ich mal mať presnejšie *9*
 

DeletedUser11063

Guest
zdravím, já bych měl otázku ohledně pevností - co dostaneme na českých světech jako "odškodnění" a komu se bude udělovat? Pokud to tu někde je a přehlédl jsem to, tak se omlouvám
 

DeletedUser16200

Guest
zdravím, já bych měl otázku ohledně pevností - co dostaneme na českých světech jako "odškodnění" a komu se bude udělovat? Pokud to tu někde je a přehlédl jsem to, tak se omlouvám

Úspech, dostanú ho zakladatelia mesta, ktoré vlastnilo pevnosť.

[SPOIL]
e5bbe66cfbb1436e88498e0.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser16495

Guest
Obytné Budovy

Četl jsem že tam budou 3 nové obytné budovy - bud jsem slepej nebo už fakt nevím..

Díky za odpověd. :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Co pravdy je na tom, že se u práce nechá najít pouze jeden produkt?
Mnohokrát se mi stalo, že například při kácení stromů či vydělávání kůže jsem našel dva, dokonce i tři produkty.

Při pracech se dá najít i více než jeden produkt. Není to ale tak časté jako u staré verze.

Obytné Budovy

Četl jsem že tam budou 3 nové obytné budovy - bud jsem slepej nebo už fakt nevím..

Díky za odpověd. :klubun:

O nových obytných budovách nemáme žádné informace.
 

DeletedUser11063

Guest
A vlastník pevnosti se bere jako všechna města, která jsou v té pevnosti - u velké tedy 4 města a nebo se bere jenom hlavní majitel (jedno město). Co radní vlastnických měst ty úspěch nedostanou? A co ostatní hráči? Počítá se ten úspěch za všechny pevnosti dohromady a nebo je nějak zohledněn počet pevností?
 

DeletedUser

Guest
Plánuje se s vydáním verze 2.0 současné vydání nějaké aplikace pro mobily (android např.)?

Pokud už nějaká taková aplikace je, tak prosím smazat a poslat odkaz přes PM:)
 

Deleted User - 31870

Guest
Aplikace pro mobily je plánována na později - viz rozhovory.
 
co to je ?

http://www.imghosting.cz/images/98LOG.bmp

Edit by D.: o kousek níž byl odkaz, posunula jsem to trošku výše, aby to v různých prohlížečích nezlobilo.. Zkus se podívat teď..

Edit by I: teď jsem z toho ještě větší jelen, než původně ..

Edit by D.: jak to? :)

Edit by I: nevím co je to TO v prvním editaci :-)

Edit by D.: ach tak - že jsem posunula obrázek i s tím odkazem výš v oknu, takže není potřeba na odkaz rolovat (tedy doufám, že již ve všech prohlížečích)

Edit by I: tak už jsem prozřel
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Chci se jen zeptat, opravdu chtějí vývojáři znehodnotit práci grafiků, kteří vypracovali původní saloon, tou ohavnou upravenou verzí z bety?

Pro porovnání:

Starý saloon - přirozené barvy, nerozmazané
Nový ***** - přesvícené, ostré barvy, občas rozmazaná textura (např. viz bar)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ahoj mam taky dotaz to že lze koupit atributy a schopnosti za nugety se týká všech světu ?? díky
 

DeletedUser15955

Guest
Co se týče salónu tak nevím, ale atributy a schopnosti lze koupit pouze na premiových světech. Z cz serveru to je arizona, buffalo a colorado :-)
 
Nahoru