• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky k updatu 2.0

DeletedUser

Guest
Ten kostel je tam hlavně kvůli dělníkům a víceméně pro parádu, když ani nevíme, co dělá. INNO je v tomhle tajemné. A stejně dělník má, co se do charakteru nejslabší výhody. Takže mě osobně se nejlépe hraje za VOJÁka. A zkušenosti na 120 levlu, když už to dál nejde...

S tím s tebou nesouhlasím. Já jsem dělník, předělal jsem se na duelanta a momentálně jsem na 36. místě v duelantech na S1......
 

DeletedUser

Guest
Já jsem za dělníka hrál na Coloradu a teď na Dakotě. A s prominutím na Dakotě vůbec nemá smysl se na duelanta předělávat, kvůli zdejší úrovni duelantů. Ano, souhlasím s tebou, na S1, kde jsou staří mazáci, je to o něčem úplně jiném.
 
Ten kostel je tam hlavně kvůli dělníkům a víceméně pro parádu, když ani nevíme, co dělá. INNO je v tomhle tajemné. A stejně dělník má, co se do charakteru nejslabší výhody. Takže mě osobně se nejlépe hraje za VOJÁka. A zkušenosti na 120 levlu, když už to dál nejde...

Ono někdo soutěží o první post v žebříčku zkušeností, tímto frankie asi narážel na svět 9 kde se držel s velkým náskokem na první příčce a teď ho jeden stavař kvůli stavbě hodně rychle dohání a frankie s tím prakticky nic dělat nemůže, protože tolik expů nikde nesežene...
 

DeletedUser

Guest
Tak zrovna FRANKIE vede žebříček zkušeností na S9 a také na S1, což jsou ty nejlepší/nejstarší světy... Možná i někde jinde, teď nevím, zrovna mi to nějak nešlo spustit. A expy, no jestli je to jediné měřítko hodnocení úspěchu... WEST byl vždycky všestranný.
 

DeletedUser

Guest
tak jsem to nemyslel. prijde mi dost podivny ze ma praci kde muze udelat 3500 zkusenosti za 2 hodiny. jako vojak bych takovou taky chtel :) spocitej si kolik je to za den.
to snad normalni neni, nehlede na to, ze se nehne z mista, spolkne lekorici, naklika praci na celej den a muze jit na pivko.

a naskok muzes mit jaky chces, tomuhle konkurovat nemuzes.

mates21014 ma pravdu, na to narazim. to me zlobi, moc zlobi udelat si naskok stalo hodne usili a nakonec o to prijdu protoze nekdo stavi kostel?

jeste bych pridal, ze driv se uroven mesta pocitala z jeho obyvatel, pevnosti atd.
cim lepsi hraci a vice pevnosti udelilo mestu jeho poradi v zebricku.
dnes? prvni mesto v zebricku je to, ktere ma nejvetsi kostel. nejsme nahodou ve vatikanu?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9350

Guest
Pokud by za jednu hodinu nebo dvě výstavby stejně jako za práci byl by klid. Na Dakotě je to obdobné najednou město má kostel nahoře a stavitelé z něj utíkají žebříčkem jako šílení. Kdo to vymyslel by potřeboval dostat pumpičkou přes kulky aby se probral.
 

DeletedUser

Guest
Kostel můžou mít víceméně všichni. Stavitelé, kteří jenom staví, mohou mít kostel třeba level 100, a proto si ty zkušenosti zaslouží. TOP města = TOP stavitelé. Jenomže stejnak rozhoduje rozdělení schopností a ne charakterová třída. Jenomže ten kostel je podle mě víceméně zbytečnost, která hru ovlivní jen okrajově, a to (jen) žebříček.
 

DeletedUser

Guest
s tim nemuzu souhlasit
1. stavitele vetsinou jen nestavi, venuji se i jinym cinostem (napriklad pevnosti)
2. pokud si myslis, ze si to zaslouzi, tak v tom pripade si i vojak zaslouzi nejake oceneni (napriklad za dobitou/ubranenou pevnost) pokud nic takoveho nemaji, nezaslouzi si to ani nikdo jiny
3. rozdeleni schopnosti sice rozhoduje, ale pri stavbe kostela jiny charakter takove body nema, takze muzu si dat vse do staveni a stejne mam smulu
4. kostel nejspis neni zbytecnost, modleni by melo zvedat stesti (pokud tomu tak je projevi se to i jinde, treba v nalezech)
5. pro tebe to mozna je "jen" zebricek, ale nemyslis ze kdyby tve mesto vybojovalo polovinu pevnosti a presto nebylo prvni v zebricku jen proto ze soused ma velkej kostel je trosku mimo?

jeste bych podotknul ze drive figura "vojak" ktera byla primarne myslena na pevnost ted jaksi uplne neplni svuj ucel.
bonus uhybu ma dobrodruh, bonus dmg ma duelant, delnik stahne bonus sektoru na sebe a vojak "ten hlavni pevnostnik" ma houno. teda vlastne ne, dava bonus lidem okolo sebe. fakt luxus, citim se ošizen :)
 

DeletedUser

Guest
ale to je standartni bonus, kazdy ma nejaky.
bonus v pevnosti je, ze zveda vést lidem okolo sebe
 

DeletedUser

Guest
Nezvyšuje schopnost vést jen lidem okolo sebe, ale i sobě samému. K tomu navíc ten "standardní bonus" na zvýšení zdraví, který je jen tak mimochodem standardně využitelný v bitvě o pevnost, a máme z toho jednoznačně nejlepší bitevní charakter.

A co má dobrodruh? Šanci, že na něj po dvou ranách v témž kole nikdo další nevystřelí. Ale co mu z tohoto bitevního bonusu plyne? 0 dluhopisů, 0 xp...

Kromě toho nechápu, jak mohl být voják primárně myšlen na pevnost, když vojáci ve hře existovali dávno před zavedením pevností.
 

DeletedUser9350

Guest
Hlavně to by ten bonus musel dobrodruhovi často sedat a ne mít kliku a schytat vždy plnou palbu :D.
 

DeletedUser14862

Guest
Sektorový chat

Ahoj, mám dotaz ohledně sektorového chatu. Dříve byla Místnost 1 a Místnost 2, pravděpodobně se to dalo specifikovat na severojižní rozdělení mapy. Nyní je Všeobecné 1-6? a systém náhodný? Jsem třeba na jednom místě a chvíli mám Všeobecné 1, pak zase Všeobecné 3 atd.



- nenašla jsem na to žádnou odpověď, ale mě by to opravdu zajímalo. Bývalo docela dobrým zpestřením se na sektorovém chatu před bitvou nebo během ní špičkovat se soupeři, teď nemohu ani šeptat někomu, o kom vím, že je online, ale nezobrazí mi ho to v žádném chatu
 

DeletedUser9350

Guest
To by zajímalo i mně. Protože se mně tu dostalo odpovědi, že ten kompas je sektorový chat a ono prd zlatá rybko. To co je nyní mně docela vadí, nevidím kdo je a není online. Nehledě na to, že chat fungoval na mobilu, udělal se bug fix a už tam nefunguje, fakt dokonalé (prohlížeč Opera Mobile). Co kdyby se ti rádoby vylepšovatelé zaměřili na základní věci a dělali tak něco co bude mít úspěch zaručený.
 

DeletedUser4876

Guest
- nenašla jsem na to žádnou odpověď, ale mě by to opravdu zajímalo. Bývalo docela dobrým zpestřením se na sektorovém chatu před bitvou nebo během ní špičkovat se soupeři, teď nemohu ani šeptat někomu, o kom vím, že je online, ale nezobrazí mi ho to v žádném chatu

To tak dělalo už předtim, taky jsem byl třeba všeobecne 1 obnovil strannku a i když jsem se nepohnul tak jsem byl ve 2. A šeptáni už taky nefunguje docela dlouho.
 
Nahoru