• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky k updatu 2.0

DeletedUser9733

Guest
Opravdu nevím, jak dál, reskillovat se určitě na nic jinýho nebudu, navíc na to nemám, vyšlo by to na 1 039 350 $ a to je fakt moc. Práce by se měly vrátit do stavu, v jakém byly dřív, jinak to bude na nic :(
 

DeletedUser

Guest
Môj kamarát na svete Dakota pri práci vykrádanie hrobov našiel 3. kľúč...:radní:
 

DeletedUser9371

Guest
Môj kamarát na svete Dakota pri práci vykrádanie hrobov našiel 3. kľúč...:radní:
Není to nějak brzy ? To by mě zajímalo, kolik ho to stálo v nuggetech. Maximálně z bedny. Ale při vzpomínkách na loňské Vánoce a na bludy tady z fóra ? Že se dají získat klíče koupením těch drahých beden na Vánoce ? A těch peněz ? Tak do toho už nejdu. Padalo jen všechno co je k ničemu anebo levné. Nehledě ? Vložené Kč za nuggety ? Oproti získaným předmětům ? Síla. :O
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Jasně, buď bedna, anebo nuggety. To chápu. Díky za osvětu. :D
 

DeletedUser9350

Guest
Tak jedna otázka ve vztahu platící zákazník vs prodavač služeb.

KDY BUDE FUNGOVAT ŘÁDNĚ CHAT BEZ NEUSTÁLÉHO PADÁNÍ?
 

DeletedUser9371

Guest
KDY BUDE FUNGOVAT ŘÁDNĚ CHAT BEZ NEUSTÁLÉHO PADÁNÍ?

Nikdy, chlape. :(
Na to si stěžuji na sedmičce přes rok. Tam už to je jedno, je to mrtvý a uzavřený svět. Na Colorado a Dakotu si stěžuji vytrvale, dlouho, neustále a pilně. A to včetně nastavování topiců, tedy základní informace pro spoluhráče. Zkus to. Dej topic, vypni PC a za 20 minut ho zapni. Topic nehledej, zestárneš. Peru se s tím letos už druhé Vánoce !
Hlavně nepiš do hromadných telegramů pro hráče aliance, když je bitva, že TOPIC je na bitevním chatu po přihlášení se do bitvy. Budeš za Lamu a dostaneš vynadáno od spoluhráčů, že to tam není. A zkoušet to opakovaně ? Desetkrát za den ? V kteroukoli hodinu ? Marná činnost.

Takže, na Coloradu, sedmičce jsem už bitvy vzdal, tohle mě prostě otrávilo ! Na Dakotě mám zatím výdrž. :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
zdar vospolok.. neviem ci mi nieco uslo.. ale moze ma niekto zduelovat pokial som bez mesta ??
dnes ma nemilo prekvapil duel na colorade.. aj ked som tam na volnej nohe ..
 

DeletedUser3338

Guest
zdar vospolok.. neviem ci mi nieco uslo.. ale moze ma niekto zduelovat pokial som bez mesta ??
dnes ma nemilo prekvapil duel na colorade.. aj ked som tam na volnej nohe ..

Existuje možnost, jak někoho zduelovat bez města a to, když na napadeného hráče je vypsaná odměna. Tu na tebe mohl vypsat někdo, když jsi byl třeba na nákupech v nějakém městě nebo se odměna automaticky vypisovala při nepoctivém otevírání kalendáře.
 

DeletedUser

Guest
dik .... od zaciatku som nebol v ziadnom meste.. ale to s kalendarom ma vobec nenapadlo.. kedze som na neho zabudol tak som ho dnes otvaral ..
 

DeletedUser3338

Guest
dik .... od zaciatku som nebol v ziadnom meste.. ale to s kalendarom ma vobec nenapadlo.. kedze som na neho zabudol tak som ho dnes otvaral ..

Ta odměna by na tebe měla být vypsaná jen pokud si ho otevíral předčasně. Pokud si pamatuju, tak pozdní otvírání vypsání odměny nezpůsobí.
 

DeletedUser

Guest
Bohužel systém to kontroluje špatně. Teď již to kontroluje s dalšími vánocemi a tedy to bere jako předčasné otevření. Pokud kalendář zbyl a chce ho otvírat správně musí bohužel počkat do konce dalšího roku :-(
 

DeletedUser7239

Guest
Ta odměna by na tebe měla být vypsaná jen pokud si ho otevíral předčasně. Pokud si pamatuju, tak pozdní otvírání vypsání odměny nezpůsobí.

O tom jsem ale nikde nečetl. Četl jsem o tom, že předčasné otevření ti dávalo uhlí a když jsi otevřel opožděně dostal jsi kuličku (což mohu potvrdit, protože jsem ji dostal :D) To si potom měnil za pytlík kuliček nebo metlu společně s odevzdaným adventním kalendářem. :bandita: To bude možná nějaká další novinka ?
 

DeletedUser

Guest
Cau hele můžu se zeptat jestli ze serveru 1 se dá přejí na server dakota s věcma a pak spátky?
 

DeletedUser

Guest
Na Dakotu nelze migrovať...

Edit by Darling: doplnění - ze světa 1 nelze v tuto chvíli migrovat nikam (je to pouze cílový svět)
 

DeletedUser

Guest
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,jestli ještě někdy bude možnost si zvolit jako obrázek svého charakteru ještě ty staré dobré.(šibeničník,funebrák,kovboj,žoldnéř...):klubun:
 
Nahoru