• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky ke světu Arizona

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Na cz7 mi chat funguje bez problémů.
Na Arizoně s tím mám problém.(Jinak bych to nedával do tohoto téma :-))
 

DeletedUser7836

Guest
Dobre, ako som písal, na Arizone sú s chatom problémy a už je to hlásené technikom.
 

DeletedUser10181

Guest
Mám dotaz, pokud začnu stavět město, tak těch 8 hodin stavby je ale stále funkční bod pro výstavbu, co se stane, když během mé stavby zadá stavbu na tom samém místě i někdo jiný? Tuto možnost jsme s kolegy zjistili na S9, ale nezkoušeli jsme to. Ptám se proto, co by se stalo, kdybych zadal stavbu na místě kde už někdo staví? Po třeba 4 hodinách se tam objeví cizí město a co já? Vrátí se mi peníze zaplacené za stavbu?
 

DeletedUser9990

Guest
Mám dotaz, pokud začnu stavět město, tak těch 8 hodin stavby je ale stále funkční bod pro výstavbu, co se stane, když během mé stavby zadá stavbu na tom samém místě i někdo jiný? Tuto možnost jsme s kolegy zjistili na S9, ale nezkoušeli jsme to. Ptám se proto, co by se stalo, kdybych zadal stavbu na místě kde už někdo staví? Po třeba 4 hodinách se tam objeví cizí město a co já? Vrátí se mi peníze zaplacené za stavbu?


Už je to delší dobu,co jsem to na jednom světě zkoušel.
Nepustí tě to vůbec k výstavbě,když už někdo začal dříve než ty.
 

DeletedUser

Guest
zdarec chtel bych se zeptat za jak dlouho my pribide 1 energie (ne v hotelu ani v kasarnach normalne kdyz nepracuji) dekuji za odpoved
 

Deleted User - 31870

Guest
Energie se doplňuje stejně rychle jako na starých světech.

Tvá energie regeneruje rychlostí 3 za hodinu ať děláš jakoukoliv práci. Hráči s prémium účtem regenerují rychlostí 4,5. Energie regeneruje rychleji, když spíš v hotelu. Čím lepší pokoj, tím rychleji se doplní energie.

zdroj: stará nápověda
 

DeletedUser10181

Guest
Prosím, jak je to s chatem na Arizoně? Nevidím ani místnost města, ani sektoru a nemůžeme chatovat se spoluobyvateli města? Nějaká chybka? Předpokládám že na odstranění už kucí v Německu pracujou...
 

Deleted User - 31870

Guest
Bohužel chaty fungují špatně na všech světech, chyby byly ohlášeny do Německa, snad je brzy odstraní.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru