• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky ohľadne updatu 1.28

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Chtěl jsem se zeptat, jestli se něco neví o tom setu Hasič... zatím jsem ho nikde nespatřil.. nebude to něco jako Ranní morous/Sedmispáč? že ho budeme hledat po kouskách? nebo z nějakých úkolů?
 

DeletedUser6741

Guest
Možná, že ten kbelík je zatím jediný a v dalších verzích budou přidávat další předměty (asi)
 

DeletedUser

Guest
SPody: Moje nápověda je:
1. Mýtit les.
2. Místo na produkt.

Ahoj.
 

DeletedUser6741

Guest
Jak je to s omezením lvlu pro úkol vražda ? Na 41 lvlu neumím najít krvavý kus látky (dělal jsem 2 hodiny)
 

DeletedUser

Guest
Mám zakrvácený cár látky,potom se mi otevřel ukol,splnil hjsem ho a mam medaili,
 

DeletedUser

Guest
Je možné,že nemůžou přidat k samostatnému předmětu jenom body do určité práce.Asi to musí zároven do setu.
 

DeletedUser

Guest
Proč je u NPC obchodníka nad jeho nabídkou napsáno "zrušeno"? Na DE servru tam je "Vyměnit nabídku" = za 5 nugetů se obmění jeho nabídka...u nás tato možnost ještě není možná? (Když na "Zrušeno" kliknu, objeví se mi okénko v němčině a tváří se, že za 5 nugetů nabídku opravdu obmění)
 

DeletedUser7836

Guest
Proč je u NPC obchodníka nad jeho nabídkou napsáno "zrušeno"? Na DE servru tam je "Vyměnit nabídku" = za 5 nugetů se obmění jeho nabídka...u nás tato možnost ještě není možná? (Když na "Zrušeno" kliknu, objeví se mi okénko v němčině a tváří se, že za 5 nugetů nabídku opravdu obmění)

Ono ti to ponuku aj naozaj vymení. Len to je u nás zle preložené.
Nahlásim tú chybu vyššie.
 

DeletedUser

Guest
díky za info...ejns em si nebyl jistej...aby to enbyly například vyhozený nugety za nic.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru