• V úterý 11.2. proběhne aktualizace na verzi 2.118 Více informací najdete na herním fóru
  • Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci počítačových her, v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků českých a slovenských verzí her firmy InnoGames Více informací najdete na herním fóru

Otázky ohľadne updatu 1.28

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

x K R 3 K x

Guest
A musím mít něco v produktu? Nebo ho mám mít prázdný?
 
Myslím, že na tom nezáleží. Ja keď som ho hľadal, mal som tam raketu na ohňostroj.
Produkt budeš mať musieť nasadený až keď budeš hľadať testament atď. (ten produkt bude stará fotka, ktorú získaš v úlohe usedlost)
 

Igorekkkk

Guest
no vipada to zajimave.....ale zadna velka odmena s toho nebude co?s toho vseho.
 

Igorekkkk

Guest
no vis co mam 99 lvl me tohle moc nestaci :D ale mas pravdu.je to zajimave pro nove hrace nebo pro ty co rozjizdi novou postavu.ja bych uvital nejakej slozitej ukol co zabere spousty casu ja nevim fakt hodne proste :D :D a na konci zajimava odmena.
 

Harmonica

Guest
jak hledate ten testament atd. ? ja zkousim pracovat po 10 min ty prace kolem usedlosti s fotkou v policku pro produkt a nic, tak nevim jestli mam zkusit dvouhodinovky nebo co dalsiho...
 

7sup

Guest
je to o štěstí mi to nechtělo padat tak jsem jel po 30min a šlo to-někdo tu ale psal že 10min.stačí
 
tím dál myslíš palouk?
Palouk s tým nemá nič spoločné, splnil som celú sériu Vražda a palouk som ani raz nevyužil ako zadávateľa.

jak hledate ten testament atd. ? ja zkousim pracovat po 10 min ty prace kolem usedlosti s fotkou v policku pro produkt a nic, tak nevim jestli mam zkusit dvouhodinovky nebo co dalsiho...
Treba skúšať. Ja som ho našiel asi až na 16 pokus. Skús zadať napríklad 30 minútovi interval. Tak sa mi darilo najlepšie.
 

7sup

Guest
Palouk s tým nemá nič spoločné, splnil som celú sériu Vražda a palouk som ani raz nevyužil ako zadávateľa.
já to taky dojel do konce a nic dalšího nenašel ale Oječko psal že co bude dál uvidí za 30 minut-ptal jsem se proto na ten palouk protože jsem nepřišel na jeho využití a už jsem daleko od toho sektoru.
 

ojecko

Guest
Po určení vraha je ještě jeden úkol za 1000 exp. arezavej 6-ti rannej kolt, jinak už nic, čekal jsem lepší odměnu
 
Môžete tu prezrádzať všetko o tej úlohe, ale je zakázané sem napísať meno vraha.
Nato už musíte prísť sami ;)
 

7sup

Guest


pozor šipky v obrázku neukazují kdo je vrah-pouze upozorňují na 5 možností !!!!!! aby si to někdo špatně nevyložil!!!
 
Ak ste čítali všetky texty pri úlohách, tak myslím že určenie vraha nieje až také zložité.
 

ojecko

Guest
Po určení vraha dostanete za úkol vraha zatknout (je to i v závěrečném textu od šerifa), dojedete k vrahovi a po vyhrání duelu dostanete 1000 exp. a rezavej 6-ti rannej kolt
 
My jsme ovšem ve městě Dogville zjistili, jak to doopravdy bylo se smrtí Roberta Charlestona!
On totiž Robert Charlston měl nemanželského syna Dana, jehož pravou matkou byla Sandra Bullock. Ta se však malýho Dana zřekla jelikož by jí malej parchant stál v cestě za slávou a pohodila ho v prérii. Zde ho našel a vychoval Anthony Hopkins, kterému on však později utekl, jelikož sir Anthony nebyl moc dobrým otcem. Jako mladý pistoník se Daniel potuloval prérií a zde narazil na bratry Imrého Kalmána a Miklóše Géče.
S těmito bratry se poté spřáhnul a založili zločinecku tlupu zvanou Jane Fonda. Při běžném drancování měst a vymetání bordelů se ale Daniel jednou zamiloval do malé špinavé coury Julie, která mimo jiné sloužila na panství Roberta Charlstona.
On i se svými kumpány ji tam velmi často navštěvoval (samozřejmě potají) a oddávali se nezřízeným sexuálním hrátkám, jedno léto dokonce i s Inge, švédskou krasobruslařkou, která tam onoho léta byla na soustředění.
Co však ani jeden netušil bylo to, že Inge okouzlila starého pána, který si ji chtěl vzít za ženu. Inge to hodně těšilo, ale po čase zjistila to, že Robert je na chlapečky a že spí s Miklóšem. V záchvatu vzteku si běžela postěžovat ke svému adoptivnímu strýci, kterým shodou náhod nebyl nikdo jiný než sir Anthony Haniball Kanibal Hopkins a ten milého Roberta Ch. sežral.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poznámka pod čarou: Kdyby se třeba někomu tento okouzlující příběh plný zvratů nelíbil a dostal bych Ban, tak se za to předem omlouvám všem kdo na mě v našem trojměstí spoléhají ;)

 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.