• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky ohľadne updatu 1.28

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravim po 6 hodinách hledání produktů jsem stále nic nenašel. Nemám ani jednu jedinou věc a to každou práci dělám po 2 hodinách. A vůbec to nechápu.Kdyby ten úkol byl časově omezen tak ho nemám šanci splnit. Jsme dobrodruh a mám všechny prémium účty a jak to tak vypadá je mi to na dvě věci. Někdo ty věci najde za 10 minut a já je ani po 6 hodinách nemám.
 

DeletedUser6397

Guest
Zdravim po 6 hodinách hledání produktů jsem stále nic nenašel. Nemám ani jednu jedinou věc a to každou práci dělám po 2 hodinách. A vůbec to nechápu.Kdyby ten úkol byl časově omezen tak ho nemám šanci splnit. Jsme dobrodruh a mám všechny prémium účty a jak to tak vypadá je mi to na dvě věci. Někdo ty věci najde za 10 minut a já je ani po 6 hodinách nemám.

A máš u sebe v produktech starou fotku??
 

DeletedUser6397

Guest
Tak to nedělej po dvou hodinách,ale jen po 10 minutách,či maximálně půl hodině.
 

DeletedUser

Guest
Splněno - ani nevím, že jsem ten poslední duel vyhrál, byl jsem trošku na šrot po pivkách, ale 6tirannej kolt mám, ráno vstanu, koukám, a ta NPC postava už tam není - tak buď to bylo časově omezený, a nebo jsem tu NPC postavu fakt porazil a nevim o tom :D
 

DeletedUser7836

Guest
Časovo obmedzené to nebolo, čiže si tú NPC postavu porazil :D
 

DeletedUser

Guest
Splněno - ani nevím, že jsem ten poslední duel vyhrál, byl jsem trošku na šrot po pivkách, ale 6tirannej kolt mám, ráno vstanu, koukám, a ta NPC postava už tam není - tak buď to bylo časově omezený, a nebo jsem tu NPC postavu fakt porazil a nevim o tom :D

tak se podívej do oznámení
 

DeletedUser

Guest
Ja som musel šamanovať s pár schopnosťami ... zmenil som si nastavenie duelu , mal som život 150 a ešte som ho poslal aj do mdlob ... :D postúpil s 1000 EXPmi o úroveň a energia a zdravie bolo na 100% , potom som sa vrhol na hľadanie pokladu a vykrádanie hrobov , a našiel som akurát tak h***o :D
ale ten kolt sa zíde do zbierky ... ale mám už lepší precízny revolver ;)
tá úloha nebola až taká ťažká a určite by som prijal ďalšie podobné , hlavne so super-odmenami :D
 

DeletedUser

Guest
Koukám ,že určit vraha nebylo vůbec těžké ,když to tam němci maji napsané ,stačilo pouze přeložit stránku do češtiny a vraha jsem si krásně a vklidu přečetl. Dokonce i se závěrečným textem. Kdo to ,ale byl to vám říct nemůžu.
 

DeletedUser

Guest
ako už tu bolo spomenuté , úplne stačí čítať texty pri tých zvláštnych veciach (indíciách) a zadavateloch ... a máte to ! ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1442

Guest
Já se zcvoknu, zajiždění koní jsem už dělal 14 krát 10 minut a 3 krát půl hodiny a nic.
:zed:
 

DeletedUser1442

Guest
Já všechno našel na první desetiminutovku, jen u sběru agáve jsem byl 4 krát 10 minut.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj chci se zeptat, jestli se plánuje do příštího updatu nějaký bonus pro vojáky do pevností, díky za odpověď, případně kdy a pokud se už ví co? už mě to začíná štvát z nejlepší postavy udělali rázem tu nejhorší
 

Deleted User - 31870

Guest
ahojky,

zkus si přečíst tento odkaz.. a případně jukni na odkaz v mém podpisu - Dev blog - možná přidali další informace..
 

DeletedUser

Guest
díky za rychlou odpověď sice nevim na co mi bude to že mi zvýšej vést a jestli to bude z toho co mám + 25% a tim dosáhnu na nějakou vyšší hranici př. mám 88, tedy hranici 71 ve vést v přístím updatu to však bude + 25% tedy 110 a hranice 108?
 

Deleted User - 31870

Guest
Ještě mi napadlo, že by sis mohl přečíst tento odkaz - pwyll tam hodně dobře zpracovala bonusy a postihy..
 

DeletedUser

Guest
děkuji za plnohodnotnou odpověd opravdu moc pomohlo:angel::indián:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru