• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky ohledně update 1.27

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser765

Guest
Veškeré dotazy ohledně nového update piště zde.
 

DeletedUser

Guest
Opravy chyb
- Bankovní poplatky počítány z celkové částky, ne z ukládané.

když budu mit na uctu 30 000$ a budu chtit uložit 100$ tak se bude pocitat poplatek ze 30 100$ ?

ale tedka sem mimo mesto tak si nejsem jisty ze na maxlvl banky jsou 4% a jestli jo tak bude poplatek 1204$ ?
 

DeletedUser4517

Guest
- Možnost nákupu schopností a atributů za nuggety.

toto snad nemysli vazne! tak ja si nakupim plno nugetu a pak budu pan nepremozitelny,tak toto je opavdu VELKE "MINUS"pro tento update
 

DeletedUser

Guest
je tedy konečně pozměněna formulka na hodnotu předmětu nalezeného při dané práci? Dočetl jsem se, že by to mělo přijít s update 1.27, tak se ptám.
jinak prakticky řečeno - čím víc PB máte u nějaké práce tým hodnotnější předměty se dají nalézt. Pak by se vám mělo místo procent (jak tomu bylo dotěď) zobrazovat hodnota nalezeného předmětu v pěnezích a v určitém rozmězí, které by se mělo zvyšovat díky zvýšení PB u dané práce. Má otázka - funguje to?
 

DeletedUser99

Guest
No super. Takže teď se hra změnila ze "Hra vyrovnaná pro každého" na "Kdo platí, má šnaci, kdo ne, ani si neškrtne. Už to pro mě není nejlepší browser hra. (Už si představuju, jak za jeden nuget 3921031273182973819 atributů"
 

DeletedUser

Guest
Co se mi nelíbí:
Možnost nákupu schopností a atributů za nuggety (komentář: TO SI FAKT DĚLÁTE SRANDU?!?!)

Otázky:
1 schopnost za 1 nugget, 1 atribut za 2 nuggety nebo jak??? Doufám že za víc! (tedy třeba 1 atributa za 30 nuggetů nebo tak)
Už se ví, kdy se nahraje 1.27 k nám?

Co se mi líbí:
Nový vzhled oken práce, možnost sdílet fórum s ostatními městy, na to že bude hned na úvodním okně vidět co budu dělat a co dělám a na ankety ve fóru města.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser765

Guest
Opravy chyb
- Bankovní poplatky počítány z celkové částky, ne z ukládané.

když budu mit na uctu 30 000$ a budu chtit uložit 100$ tak se bude pocitat poplatek ze 30 100$ ?

ale tedka sem mimo mesto tak si nejsem jisty ze na maxlvl banky jsou 4% a jestli jo tak bude poplatek 1204$ ?

Na betě jsem to zkoušela, poplatek se mi odečetl od vloženého vkladu.. je možné že na světech to bude jinak než-li na betě nebo opět chyba v informaci jako při minulém update, kdy měla být zavedená omezená rychlost na základě plnosti baťohu. Počkáme do nahrání update, pak to otestuju znova ;-).

- Možnost nákupu schopností a atributů za nuggety.

toto snad nemysli vazne! tak ja si nakupim plno nugetu a pak budu pan nepremozitelny,tak toto je opavdu VELKE "MINUS"pro tento update
Je to tak, všichni jsme tím vskutku "nadšeni" do jaké míry jdou změny, bohužel český tým to neovlivní, tohle je jen na němcích.

ž se ví, kdy se nahraje 1.27 k nám?
Na 110% do konce měsíce je tu :-))).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ale vždyť nákup schopností bude až na nových světech,takže v tom problém nevidím.
Na betě je cena myslím 18nugetů/schopnost,přičemž cena roste takto:
18,36,54,72.....

Moc se mi nelíbí nový vzhled prací,přece jen,já měl ty procenta rád.
 

DeletedUser

Guest
je tedy konečně pozměněna formulka na hodnotu předmětu nalezeného při dané práci? Dočetl jsem se, že by to mělo přijít s update 1.27, tak se ptám.
jinak prakticky řečeno - čím víc PB máte u nějaké práce tým hodnotnější předměty se dají nalézt. Pak by se vám mělo místo procent (jak tomu bylo dotěď) zobrazovat hodnota nalezeného předmětu v pěnezích a v určitém rozmězí, které by se mělo zvyšovat díky zvýšení PB u dané práce. Má otázka - funguje to?

Ano funguje - testovano na bete. Podle toho co priznali vyvojari, pocatecni cena predmetu bude mensi nez doposud. Kolem 36 pracovnich bodu bude stejna jako nyni a s vice nez 36 body bude cena narustat do vetsich mezi nez doposud.


"Dva hráči ze stejného týmu si teď můžou změnit svůj postoj v pevnosti, zadaním každý jiným znakem jako cílový bod (šípka je tedy zelená)"

Kdybych nevedel o cem je rec, tak bych to z tehle vety rozhodne nepochopil. Nejsem v ceskem jazyce prilis nadany, ale zda se mi, ze ta druha veta neni ani spravne zkonstruovana.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser765

Guest
Ale vždyť nákup schopností bude až na nových světech,takže v tom problém nevidím.
Na betě je cena myslím 18nugetů/schopnost,přičemž cena roste takto:
18,36,54,72.....

Moc se mi nelíbí nový vzhled prací,přece jen,já měl ty procenta rád.

Nákup schopností je v německu od 11 světa a na betě, u nás to může (ale nemusí)být od 9. světa.. samozřejmě 1-8 by to nemělo zasáhnout.
 

DeletedUser8071

Guest
prej na starých světech je pořád 2 hodiny práce ale na nových už jen hodina - to chcete říct že nejlepší změna za několik posledních měsíců bude azs a opět jen na nových? To je pěkně v pr....
 

DeletedUser

Guest
Ano funguje - testovano na bete. Podle toho co priznali vyvojari, pocatecni cena predmetu bude mensi nez doposud. Kolem 36 pracovnich bodu bude stejna jako nyni a s vice nez 36 body bude cena narustat do vetsich mezi nez doposud.

skvělé. teoreticky to tedy může znamenat že při pracích s hodně vysokým štěstím se budou moci nalézt i vzácné předměty, které doposud byli nalezitelné jenom v pevnostech. Což mě přivádí k lehké úvaze, proč rovnou nepopustí oprátky levelů...ale to je asi na jindy že jo...;-)
 

DeletedUser

Guest
duely s NPC budou fungovat jako na betě? všichni budou v koma a na nikoho se nebude moci útočit?...jako na betě se bude měnit i postup pro získání Belle Starr Deringeru?
 

DeletedUser

Guest
Máš tam pár chyb:(pokud se to nebude rušit)

je možnost koupit si energii za 18 nugetů
a ještě se dá zadávat práce za 2 hodiny,ale 3 práce najednou
 

DeletedUser

Guest
Je nějaká šance, že se nové prémiové funkce zavedou i na staré světy? Připadám si diskriminovanej za to, že jsem bohatej :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
taky by me zajimalo jestli bude nejaky hlasovani o zavedeni premia na stare svety
 
Všechny věci komplet v novém updatu bych si přál napříč herními světy. Všechno co přišlo taky bylo dáno všude. Jinač by jsme nové práce, věci a úkoly i s pevnostma měli postupně na mladších světech, tak jak updaty přicházeli - není tomu tak.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru