• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky ohledně update 1.27

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ja mám v prepadávaní dostavníkov 108 PB a mám tam s PÚ 1734 - 5203 $ :( chcem viac
 

DeletedUser

Guest
možná chces moc... ja tam mam s 56pb bez PÚ na nálezy nějak 1226-3785 ;) a nechci vic :)
 

DeletedUser

Guest
Tak já na těch dostavnících mám 118pb,136zkušeností,317dolarů,1765-5295 dolarů za nález
 

DeletedUser

Guest
Je možné nastavit sdílení fóra s více městy.

Jak to udelaM PROSIIIIM???!
 

DeletedUser7836

Guest
Městské fórum - Spracovat Fórum - a tam si potom môžeš prizvať mestá..
 

Deleted User - 31870

Guest
Musíš mít práva na spravování městského fóra, pak si dáš:
vpravo dole Spravovat fórum -> a dole je kolonka na název města + vybereš, kam má to město mít přístup (Pozvat do) a dáš OK

kliknutím na symbol obrázku si můžeš zvolit miniobrázek pro záložky fóra ;)
 

DeletedUser

Guest
chci se zeptat kdyz mi to napise nejake rozmezi najiteho predmetu jestli kdyz mam premium je to tam pripsane nebo napr.1000-2000 jestli to je tak nebo je to 1500-4000 ale neukaze se to
 

DeletedUser

Guest
Cena predmetu

Zkousel jsem si nasadit Nahrdelnik lasky a Shnila vejce (+2% Luck), cena nalezeneho predmetu se nezvysila. Funguje ten bonus?
 

DeletedUser

Guest
a nebude to tím, že je to +2% luck (štěstí) a ne +2% cost (cena), nejspíš to ovlivní jen šanci na nález
 

DeletedUser4088

Guest
Můžu se prosím zeptat, jde nějak zrušit automatické mazání hlášení z prací duelů atd. ? Pokud ne tak je to fakt na h***o!
 

DeletedUser

Guest
teraz by sa oznámení z verejným nastavením (po update 1.27) už nemali mazať !
 

DeletedUser6989

Guest
Odkdy se práce může vykonávat s: 0 pracovními body ? :-D



Že by to od updatu změnili ?

OMLUVA !!
Nezměnilo.
Původně byla obtížnost prací o bod menší (pro krocany 42 plus 1 potřeba na vykonávání práce) tzn. ten bod,který byl potřeba pro vykonávání prací byl započítán do obtížnosti navíc !!
Na weststats je to podle původního.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jak je to s NPC duelama když mě uspí obtížnost se zmenší o 3 a při prohře o 1? S když nedueluji tak se taky odčítá?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru