• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky ohledně update 1.27

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Citovat:
Původně založeno Skákající bizon Zobrazit příspěvky
mohl by nekdo potvrdit jaka to tedy hodnota nalezu je pri pracich vypsana? Cena je tam nakupni nebo prodejni?

Pravda, je to nákupní, omlouvám se - sám jsem si to teď potvrdil

Nákupní to asi nebude. Přepadávání dostavníků jsem měl rozmezí 1260-3782 a našel jsem tomahawk s nákupní cenou 3800.



 

DeletedUser

Guest
1) Je mozne dostat predmet i mimo udavane rozmezi - a to minimalne, kdyz zadny takovy predmet neexistuje, tak se hledaji drazi i levnejsi varianty - tohle je potvrzeno vyvojari.
Dokazu si predstavit i jine situace - napr. vybere se hodnota z udavaneho intervalu a pak se hleda predmet s nejblizsi cenou - to by vysvetlovalo tenhle tomahawk, protoze je to opravdu tesne nad limit - ale to je ciste spekulace (na druhou stranu je to relativne snadny zpusob jak naprogramovat takoveto ziskavani predmetu z danneho rozsahu +/-)

2) celkem bezne ma hodne hracu rozsah nad 3000$, ale nevidel sem jediny nalez s nakupi cenou 6000+$

3) psal sem to nekde vedle, ale pokud by to byla prodejni cena, tak by bylo mozne najit uplne cokoliv (coz je divny)

Zaverem: pokud nekdo nenajde predmet jehoz PRODEJNI cena se vyrazne blizsi horni hranici udavane hodnoty, tak nemam duvod verit tomu, ze to neni nakupni cena. (V tomto pripade 1900 ma k 3782 hodne daleko... tak jako zatim ve vsech me znamych pripadech)


EDIT: ok, nassel sem oznameni s cernymi holnikami http://forum.the-west.cz/showpost.php?p=153798&postcount=96 tj. 5100 nakupni. To se blizi hranici maximalniho mozneho rozsahu. Takze pockame co (jestli) odpovi kolik mu to ukazuje rozsah a uvidimee.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Asi budeš mít pravdu. Možná nějaká odchylka tam bude. Kolik ale ta odchylka může maximálně být, to se asi nedozvíme.
 

DeletedUser

Guest
5bodů za den to je super já dueluji jak salát s 50% mot. A ono mi to za den chodí zpátky skoro.. Já nedám 50 duelů za den xD
 

DeletedUser

Guest
Že jsem tak smělý...
rád bych si chtěl vyjasnit pár věcí ohledně nového systému prací.
Chápu, že čím více PB - tím více peněz, zkušenosti jsou neměnné.

Více mě ale zajímá štěstí - ten řádek je většinou minimálně vybarven - znamená to něco jako procentuální šanci nalezení libovolného předmětu? Zvyšuje se s více PB, jako cena předmětu, nebo ne? Nevyplatí se teda dělat práce s větší šancí a nižší cenou?
Žádal bych o vysvětlení, tohle mi totiž motá hlavu... :)
 

DeletedUser

Guest
Tak mám ešte jeden malý dotaz k vývojárom a hráčom s hrou skúsených .

Dá sa ešte Bowieho nôž nájsť ?

Vopred ďakujem za odpoveď .
 

DeletedUser

Guest
Nákupní to asi nebude. Přepadávání dostavníků jsem měl rozmezí 1260-3782 a našel jsem tomahawk s nákupní cenou 3800.
Předpokládám, že ten "důkazní" obrázek s rozmezím jsi dělal taky až po nálezu tomahawku. Takže už máš rozmezí pochopitelně nižší, protože máš taky nižší motivaci. Takže nalezený předmět JE v rozmezí, jaké platilo při práci (ne po ní).

Takže to shrnu pro všechny, protože číst ty vaše dohady je fakt k popukání ;)

Rozmezí je nákupní cena, odvíjí se základního štěstí (resp. rozmezí) té které práce a dále je ovlivněno počtem PB a motivací. Z toho důvodu můžete klidně na práci s nižším štěstím (např. Přepadení, Prodej zbraní indiánům atd.) nacházet lepší předměty, než na práci s vyšším štěstím (např. Přepadat dostavníky, Přepadení vlaku atd.), pokud máte výrazně více PB. No a pochopitelně pokud budete na práci 10 hodin, tak vám bude s klesající motivací klesat i rozmezí, takže na začátku máte šanci na hodnotnější předmět, než později.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Máš to napsaný i u té motivace: "(...) Čím nižší je tvoje motivace, tím nižší je plat, zkušenosti a štěstí. (...)"

Jinak pokud jde o nejvyšší hodnotu rozsahu, tu mám někde nad 5500 $ - při troše snahy by se postava s rozsahem kolem 6000 $ určitě udělat dala, dražší předmět při práci nenajdeš (zato v bitvě už máme za sebou nález nejdražšího předmětu ve hře - přesné winchestrovky za 15.400 $)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Máš to napsaný i u té motivace: "(...) Čím nižší je tvoje motivace, tím nižší je plat, zkušenosti a štěstí. (...)"


Tim štěstí je mysleno procentualni sance na nalezeni predmetu - a ano, tak s klesajici motivaci klesa take (dokonce se to i zobrazuje). Naopak zobrazovany rozsah ceny ceny predmetu se nemeni ani o dolar.
 

DeletedUser

Guest
- Městské fórum zobrazuje nyní příspěvky od nejnovějšího příspěvku

Funguje vam toto? Me to vzdy hodi na prvni stranku.
S7
 

DeletedUser4620

Guest
Funguje to tak, ale len v prípade, že odpovedáš na tému v mestskom fóre. Predtým to bolo tak, že si dal odpoveď a mal si zoradené príspevky od najstaršieho po najnovší, čo bolo dosť nepraktické, keďže väčšinou reaguješ na posledné príspevky a nie na prvé. Pri čítaní sú príspevky zoradené od najstaršieho po najnovší.
 
Hraju jen the west (žádný travian,divoké kmeny,grecopolis....)protože když tady nepoužívám prémium tak nemám zas tak velke nevýhody jako tam.Podle mě je the west (1.26) celkem spravedlivá hra.Myslím si že už to nebude ta dobrá ZADARMO on-line hra jaká to byla....
Je vidět že čím dál tím víc hráčů propadlo téhle hře když do toho dávájí prachy a chtějí to na všech světech.Vím že by byl zmatek ale hra by se stala jako (skoro) všechny jiné NESPRAVEDLIVÁ!!
Nevím co vám na to mám říct,má to výhody ale takovou obrovskou nevýhodu že to převálcuje všechny výhody!!

Kritizujte!!

Máš pravdu hrál jsem kmeny a přestal jsem protože bez prémiáku s 50 vesnicema nemam šanci proti člověku s 30 vesniceme a prémiákem. A to ještě když jsem tam byl 2x denně ráno večer.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj. Nevíte jaká je maximální obtížnost při duelování NPC postav?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru