• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - update 1.29

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Prosimvás, jak vlastně funguje šerif? Já ve svém řerifovi vidím jen zatykače z mého města? Nebo ze všech? Doufám že ze všech, protože jinak je to kravina..
 

Deleted User - 31870

Guest
Počet hledaných se ti zvýší s vyšším stupněm šerifa. ;) Pokud máš level 1, vidíš jen své nejbližší okolí (tuším)
 

DeletedUser

Guest
z praktickeho hlediska je vysokej level serifa celkem naprd pak ukazuje lidi co jsou stejne od tebe mnoho mnoho hodin cesty
 

Deleted User - 31870

Guest
Jenže s rostoucím levelem se ti zároveň zobrazují i dražší nabídky ;) takže z praktického hlediska je výhodné postavit si tuto budovu na maximum a koukat se na hledané přes záložku vzdálenost
 

DeletedUser

Guest
jelikoz na levlu 2 vidime nabidky za 7000 coz je hodne tak mam obavu ze za jakoukoliv dalsi vyssi nabidku bude stejne ban pri novych pravidlech
 

Deleted User - 31870

Guest
Tu nabídku vidíte kvůli vzdálenosti (ta je brána jako prioritní podmínka pro zobrazení).. Nevím, jak to bude dál dle pravidel, to si musíme počkat (tuším, že 15. by mělo být něco zavedeno do pravidel)..
 
měl jsem za to, že hráče bez města nelze duelovat. změnilo se to po updatu, když na někoho bez města vypíšu odměnu, že ho pak kdokoli může duelovat?
 

DeletedUser

Guest
prosím, jak se dá na tržišti předmět koupit okamžitě když je tam ta cena za okamžitý nákup, mně se neukazuje žádný tlačítko kromě nabítky na aukci
 

DeletedUser6397

Guest
Normálně rozklikneš ten červenej dolar (nabídnout) a dáš tam tu cenu která je uváděná jako okamžitý nákup.A je to tvoje.
 

DeletedUser6222

Guest
Jak je možné, že i když jsem bez města, tak mě mohou duelovat? Proto, že na mě před odchodem někdo vypsal odměnu? Nebo je to nějaký nesmyslný bug?
 

DeletedUser3338

Guest
Jak je možné, že i když jsem bez města, tak mě mohou duelovat? Proto, že na mě před odchodem někdo vypsal odměnu? Nebo je to nějaký nesmyslný bug?

Pokud je na tebe vypsaná odměna, jsi zranitelná, i když odejdeš z města.
Nebuou tě moci duelovat až když bude vypsaná odměna vyřízena.
 

DeletedUser6397

Guest
Jestliže si tam napsal tu cenu pro okamžitý nákup,tak si ten předmět koupil a máš ho v kolonce Dražební nabídky.Stačí tam kliknout zase na ten dolar a převzít zboží.
 

DeletedUser6123

Guest
Manívry

Zatím teda nemám moc zkušenosti s těmito "bitvami" a docela by mě zajimalo, jak se vyhlásí a jak se do ni přihlásí ostatní členové.
 

DeletedUser

Guest
to nejde, dokonce ani ty sám když vypneš okno s manevrem, už se tam nemuzes vratit..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru