• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - update 1.29

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak tohle je blbost...KOlik je minimální částka na přehození? Aby se náhodou nestalo, že se budu přehazovat pořád o 1 dolar, který se mi pak vrátí a já ho tam znovu dal...
 

DeletedUser6989

Guest
Tak tohle je blbost...KOlik je minimální částka na přehození? Aby se náhodou nestalo, že se budu přehazovat pořád o 1 dolar, který se mi pak vrátí a já ho tam znovu dal...
nepřihazuješ 1$ . Přihazuješ o 1$ větší částku,než tvůj předchůdce (5000 dal on,ty musíš dát 5001)-příklad.
 

DeletedUser

Guest
Nevím,kde byl ten dotaz,ale prodej předmětu zrušit jde.
Ale jen v případě,že to prodáváte za jednotnou cenu.
Jednoduše si to koupíte samy od sebe.....
 

DeletedUser

Guest
no co tak pozoruji ty wanted akce u serifa to bude velmi casto jeden velkej podvod, prelevani penez atd. napred jsem si rikal ze to ozivi hru(nekdo mne stve ja ho necham sejmout), ale ted uz jsem presvedcen o opaku mnel by tam byt asi i limit kolik je mozne za toho nekoho nabidnout dle jeho dueloveho levlu
 

DeletedUser

Guest
no co tak pozoruji ty wanted akce u serifa to bude velmi casto jeden velkej podvod, prelevani penez atd. napred jsem si rikal ze to ozivi hru(nekdo mne stve ja ho necham sejmout), ale ted uz jsem presvedcen o opaku mnel by tam byt asi i limit kolik je mozne za toho nekoho nabidnout dle jeho dueloveho levlu

Mě se to líbí.
Vyhlašujeme na sebe v alianci vzájemně odměny :-D
A opravdu se jim povedl ten odliv peněz ze světů.
Za jediný den jsem švorc....
 

DeletedUser

Guest
jenze tohle nedela odliv penez ze svetu, pouze neherni prolevani penez mezi jednotlivci v nekterych pripadech. z meho pohledu se z toho stava nehratelna fraska.ted muze kdokoliv kohokoliv zadotovat penezi atd. urcite bude jeste vic veci ktere se ted v novem systemu daj zneuzit. tady se narika nad zverejnenim postupu k ukolum ktere stejne ten hrac musi sam dokoncit mnohdy za cenu predelani bodu a ted no skoda asi dalsich slov
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Nemám na ten systém zatím žádný názor, ale nepřijde mi, že by docházelo k přelévání peněz, protože splnit Wanted (porazit hráče, na kterého je vypsána odměna) může kdokoliv, peníze se nepřelévají přímo jmenovitě. Zase na druhou stranu u obchodu měli dát nějaký strop, za který se dá předmět/produkt prodat - otestovala jsem 1 000 000 prodejní cenu a prošlo to (sice poplatek asi 20 000, ale šlo). Ale chápu, že pokud někdo získá věcičku, které si cení, tak si může zvolit libovolnou cenu (nejnižší pochopitelně prodejní cenu napsanou u předmětu). Otázkou je taky, jestli mu to někdo za tu cenu koupí.
 

DeletedUser

Guest
ale kdepak nemuze to udelat kdokoliv, jsem na vlastne oci videl jak to cca probiha, s nekym se domluvis a jsi u nej na miste kde ho muzes toho nekoho duelovat.vypise se na nej odmnena a ten nekdo ho hned sejme nikdo jinej nema sanci tam ani dojit, mi prislo minimalne divne ze se na nekoho s nic moc levlem vypsala odmnena 7000 mnel jsem ho cca 15-20 min od sebe ale on uz po 10 minutach byl zabit a neni to tim ze byl v systemu treba den ,ze zacatku jsem si hlidal nejakou tu obet aby jsem si novy system vyskousel no a tohle uz jsem pozoroval vice x
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9562

Guest
Můžu se zeptat? účastním se aukce o produkt, ale v noci už jsem ho našel při práci..můžu z aukce nějak odstoupit abych to zbytečně nekoupil? moje nabídka je totiž pořád nejvyšší, vypadá to že bych to koupil....
 

DeletedUser1318

Guest
Nemám na ten systém zatím žádný názor, ale nepřijde mi, že by docházelo k přelévání peněz, protože splnit Wanted (porazit hráče, na kterého je vypsána odměna) může kdokoliv, peníze se nepřelévají přímo jmenovitě. Zase na druhou stranu u obchodu měli dát nějaký strop, za který se dá předmět/produkt prodat - otestovala jsem 1 000 000 prodejní cenu a prošlo to (sice poplatek asi 20 000, ale šlo). Ale chápu, že pokud někdo získá věcičku, které si cení, tak si může zvolit libovolnou cenu (nejnižší pochopitelně prodejní cenu napsanou u předmětu). Otázkou je taky, jestli mu to někdo za tu cenu koupí.
Myslím, že lumpicek má pravdu, za použití toho "povedeného" chatu se tu dají provádět různá kouzla. Tak stejně jako začátečník může prodat sešmajdaný boty kolegovi pracháčovi za 100000, poplatek bude sice vysoký, ale zisk jak při čachrování s LTO.
Myslím, že se nás hodně těšilo na něco nového, já jsem celkem zklamaný. Když west začínal, byla to hra o něčem úplně jiném a to na ní bylo jedinečné. Čím víc se odklání od původní myšlenky, tím méně tu bude hráčů.
Škoda.
 

Deleted User - 31870

Guest
Můžu se zeptat? účastním se aukce o produkt, ale v noci už jsem ho našel při práci..můžu z aukce nějak odstoupit abych to zbytečně nekoupil? moje nabídka je totiž pořád nejvyšší, vypadá to že bych to koupil....

Vystoupit není možné, ale pokud by někdo přehodil tvoji nabídku, tak se ti peníze vrátí zpět.

Myslím, že lumpicek....

Ano, bohužel z tohoto pohledu je to špatné, měli to nějakým způsobem ošetřit..
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, mám jen takovej prostej dotaz, počítá se výstavba šerifa a tržnice do stavařských medailí? např. Uf, poslední hřebík ?? děkuji
 

DeletedUser

Guest
tak to je dobrý, když vyženu oboje na 2. úroveň, tak bych měl mít medaili za 25 úrovní obchodu :-)
 

DeletedUser

Guest
Nemám na ten systém zatím žádný názor, ale nepřijde mi, že by docházelo k přelévání peněz, protože splnit Wanted (porazit hráče, na kterého je vypsána odměna) může kdokoliv, peníze se nepřelévají přímo jmenovitě.

Nechci tady psat navod jak to udelat, ale neni problem (temer) komukoliv venovat prostrednictvim wanted penize, aniz by dotycny musel vubec neco udelat.

Takze jak obchod, tak serif muze byt znuzivan k prelevani penez a to bez vetsich problemu. Jen v pripade obchodu musi mit cilova osoba penize na zaplaceni poplatku (coz muze byt pri 100 000 docela problem). U wanted nemusi (plati ten coo odmenu vypisuje), takze je to jeste pohodlnejsi.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru