• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - update 1.29

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nevíte někdo jak je to s těmi duely?, Jestli jeden hráč zadá duel a jde na příslušné místo dvě hodiny, může zaútočit na svoji obět, zatímco ta už odejde a někde jinde hodinu vesele maká?
 

DeletedUser3338

Guest
I když nic netušící oběť odejde z daného místa na jiné, duel normálně proběhne.
Výjimkou je pokud by hráč odešel do hotelu; k pevnosti; někdo by ho před dokončením duelu poslal do mdlob; před dokončením duelu by se zvýšila duelová úrovneň oběti natolik, že by duel nemohl proběhnout; nebo se moje duelová úroveň zvýšila natolik, že by duel opět nemohl proběhnout (hrozně bych se bál silnějších a měl více duelů ve frontě) :-)
 
I když nic netušící oběť odejde z daného místa na jiné, duel normálně proběhne.
Výjimkou je pokud by hráč odešel do hotelu; k pevnosti; někdo by ho před dokončením duelu poslal do mdlob; před dokončením duelu by se zvýšila duelová úrovneň oběti natolik, že by duel nemohl proběhnout; nebo se moje duelová úroveň zvýšila natolik, že by duel opět nemohl proběhnout (hrozně bych se bál silnějších a měl více duelů ve frontě) :-)

Takže to není tak že by mě musel zastihnout přímo na místě a já neodešel vyjma během těch deseti minut kdy mě vyzývá?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru