• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - update 1.30

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7904
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Neví někdo jestli se měnil vzorec pro výpočet zkušeností z duelu NPC? Nyní získávám kolem 20zk. a před update jsem získávál od stejně silných protivníků v pohodě kolem 90zk.
 

DeletedUser

Guest
Dneska sem sehrál duel s NPC který měl napodobeninu zlatého koltu. Ten kolt přibyl až s updatem? Dá se nějak sehnat?
 

DeletedUser

Guest
Hele ty nove prace se mi nezobrazuji na mape. Na minimape jako vzdy vidim modrou tecku ale na tom miste ta prace neni.
 

DeletedUser

Guest
Hele ty nove prace se mi nezobrazuji na mape. Na minimape jako vzdy vidim modrou tecku ale na tom miste ta prace neni.

to stejný se mi stává na betě... nejspíš je to chyba update...

jinak nevíte, proč je ve statistikách 2x toto spojení?

Nejvyšší vypsaná odměna: 0
Nejnižší vypsaná odměna : 0
 

DeletedUser

Guest
na hráče, kteří na někoho zaútočili formou duelu, mohou ostatní hráči útočit minimálně 45 minut i v případě spaní v hotelu

dokázal by mi to někdo objasnit co si pod tím mám představit?
 

DeletedUser

Guest
tA LOUPEŽNÁ VÝPRAVA MÁM TAKY NESPLNĚNO JA ALE CHY TEN KLÍÍÍČ :((
 

DeletedUser

Guest
chtěl bych se zeptat co přibylo za úkoly? Saňky už mám. je ještě něco jiného než ty úkoly pro 1 level?
díky za odpověd
 

DeletedUser

Guest
Pár otázek k GH setu a úkolům.

Jsem GH na s8...

1. Nové úkoly se mi neukážou?
2. Věci do GH setu získám jen z úkolů?
3.Co přidává GH set za bonusy?(teda pokud už tady je)

PS: pokud to tady někde je tak mě to ukažte a omluvte mě protože jsem to přehlédl. Jinak díky za odpověď.
 

DeletedUser

Guest
mam dotaz, kdysi bývalo že když mi přijde zpráva, tak mi to políčko nezmodrá, dokud neaktualizuji tsránku, je to ted už "opravené" jako že to zmodrá hned?
 

DeletedUser7904

Guest
mam dotaz, kdysi bývalo že když mi přijde zpráva, tak mi to políčko nezmodrá, dokud neaktualizuji tsránku, je to ted už "opravené" jako že to zmodrá hned?

áno zmodrie to hneď a do chatu ti napíše ,že ti prišla nová správa :-)

//: Tak isto je to aj pri oznámeniach :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru