• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - update 1.30

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7904
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7312

Guest
Chci se zeptat, zda kalhoty a opasky, které mají v názvu nějakou osobnost, se dají najít jen v bojích o pevnost...?
 

DeletedUser

Guest
Já bych řekl, že i při práci, kdyby jsi měl dostatek PB.
 

Deleted User - 31870

Guest
1. Vystoupit jsem splnil, dál je Lovec odměn, který mi tam svítil, ale teď už tam není. Nesplnil jsem ho, nemohl jsem totiž Lovce odměn.

2. Zvláštní, já je tam nemám. Asi to má podmínku nějakým způsobem se k té medaili přiblížit. Třeba určitý počet podstoupených bitev.

2) divný, ty medaile, které nemáš, by se ti měly zobrazovat světle (v přehledu)

1) podmínky pro úkol Lovec odměn
ID úkolu: 1227
Název: Lovec odměn
Zadavatel: Šerif John Fitzburn
Odměna: Hnědé poutnické boty
Podmínky: Vyřiď: Farma (Žhářství)
Cíl: Poraž Lovec odměn

Což koukám, že se sérií Loupežná výprava nemá nic společného.. Pokud jsi z Loupežné výpravy splnil úkol Vystoupit, pak jedeš po první cestě a dalším úkolem je tedy Zúčastnit se
ID úkolu: 251
Zadavatel: Kojotí poušť v Capuře
Odměna: 700 Zkušeností
Podmínky: Vyřiď: Loupežná výprava (Vystoupit) , Jdi k Kojotí poušť v Capuře
Cíl: Lovec odměn ( 5 hodin)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Omlouvám se moje chyba, špatně jsem to napsal. Udělal jsem první úkol a teď musím 5 hodin dělat Lovce odměn, to se mi neukazuje.

Toto je dokonce asi pro jiný charakter, ta série Farma. U mě jde o Loupežnou výpravu.

btw: Ty medaile se mi právě neukazujou, ani světle. A to ani na Arizoně, ani na S9, zvláštní.
 

DeletedUser

Guest
Pozná niekto kalkulátor na výpočet najlepšej práce v 1.30?(myslím na šťastie,peniaze,skúsenosti)
ďakujem veľmi pekne....

Pokud se nepletu, tak jsem si ho našel někde na foru, teď bohužel přesně nevím kdy, ale funguje mi i po update.
 

DeletedUser

Guest
Takže stačí dojít ke Kojotí poušti a pak se to objeví, tak děkuji za radu. :)

Ty medaile zkusím, uvidím co zmůžu.
 

DeletedUser10597

Guest
Nemáte někdo stránku s opasky a kalhoty?
Ale aby tam byl filt na schopnosti ?
 

DeletedUser6989

Guest
1. Vystoupit jsem splnil, dál je Lovec odměn, který mi tam svítil, ale teď už tam není. Nesplnil jsem ho, nemohl jsem totiž Lovce odměn.

2. Zvláštní, já je tam nemám. Asi to má podmínku nějakým způsobem se k té medaili přiblížit. Třeba určitý počet podstoupených bitev.


Na S1 my taky chybí medaile Elitní dobyvatel pevnosti.
Na Betě je tam mám všechny a na Arizoně mi chybí i Neohrožený bojovník o pevnost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
K těm medailím - na s7 mi chybí zlatá na modlení a dobyvatel pevností
na s6 dobrý
a na s2 chybí dobyvatel pevností

A k tomu co jsem chtěl, proč mám všude šedýho šamana? Nejde použít i když nic nedělám, někdo má stejný problém, ale i jen někde...
 

DeletedUser

Guest
trh

Jak se na trh lze dát více položek jako nabídku
díki za obpověd
 

DeletedUser

Guest
Musíš to tam dávat po jednom, protože kdybys tam zadal vše najednou tak se to bude prodávat za tu cenu, kterou tam máš, a to asi nechceš. Prostě po jednom hezky nabízet.
 

DeletedUser1318

Guest
V informacích k updatu jsem o tom zmínku nenašel, upadl jsem do mdlob, po napadení v duelu, "tat omdlel. hráč X Y vyhrál duel, obdrží 168 zkušeností a obdrží od tat $ 28." a zůstala mi přesto hotovost 178 dolarů. Změna nebo chyba?
 

DeletedUser

Guest
Musíš to tam dávat po jednom, protože kdybys tam zadal vše najednou tak se to bude prodávat za tu cenu, kterou tam máš, a to asi nechceš. Prostě po jednom hezky nabízet.

To právě po udpatu nejde, není tam možnost vybrat jen jednu položku, ukazuje to všechny.

A kolik jsi měl před duelem?

To není důležité když upadl do mdlob, neměl by mít nic.
 

DeletedUser7836

Guest
Podla mňa je to bug. Ja som dnes upadol do kómy a bol som v hoteli bez energie peňazí a zdravia.
Napíš na support. Oni to nahlásia technikom do Inno.
 

DeletedUser6213

Guest
Po updatu již není 48 hodinová ochraná lhůta, když omdlím po duelu s NPC z úkolu?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru