• V úterý 11.2. proběhne aktualizace na verzi 2.118 Více informací najdete na herním fóru
  • Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci počítačových her, v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků českých a slovenských verzí her firmy InnoGames Více informací najdete na herním fóru

Otázky - update 1.30

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Galil

Guest
Prosím vás nechte ať jde prodat kalendář, sotva získám kuličky skleněnky tak ukol zmizí....
Je tam u toho kalendře cena koupě a prodeje no tak proč to tak není ??? Předmět nelze prodat, co já s ním budu celý ty roky dělat s prázdným kalendářem????

S pozdravem Galil.

Ghepard

Guest
Na ten kalendář byly 2 úkoly, jak se ho zbavit, Buď ho vyměnit za sáňky nebo za pytlík s kuličkami, podle toho jak jsi pootvíral okénka kalendáře, a jestli si ani jeden úkol nesplnil, tka pak už jako nevím... přece jen to bylo docela jednoduché

Galil

Guest
A když nemám pevnost ??? :-D Zkrátka a dobře, všechny věci co byli v kalendáři jsem buďto prodal nebo využil, vím že je to můj problém ale to že mi zůstane kalendář je mi naprd a ještě k tomu prázdný.. Proč se nemůže prodat třeba i za směšný peníz např. 1$ CHci se ho jen zbavit a na tržišti mi ho nikdo nebude chtít.

Ghepard

Guest
Tuším že na trh ani dát nejde, ale nejsem si jist, to bys to jinak mohl prodat i v obchodu, Hold si ho ASI (nevím) budeš muset nechat, nevím co ej na tom tak špatnýho, třeba to je výhoda do dalších vánoc :D
Sice ti to bude trochu překážet v inventáři, ale podle mě to není nic hroznýho.
Aspoň můžeš machrovat, že máš kalendář a nikdo jiný ne :D

Nechej si ho na příští rok, pak s ním budeš mít možnost cosi provést. Snad to není taková vada na kráse že budeš mít v inventáři kalendář?!

Galil

Guest
---

Tuším že na trh ani dát nejde, ale nejsem si jist, to bys to jinak mohl prodat i v obchodu, Hold si ho ASI (nevím) budeš muset nechat, nevím co ej na tom tak špatnýho, třeba to je výhoda do dalších vánoc :D
Sice ti to bude trochu překážet v inventáři, ale podle mě to není nic hroznýho.
Aspoň můžeš machrovat, že máš kalendář a nikdo jiný ne :D
Díky, hned jsem klidnější :-D

luckyluke25

Guest
lidi pls jak je schopnost u duelanta že můžu zaůtočit 15x do minuty aniž bych musel cestovat co to znamená?? a vlastně proč i když jsem na místě duelu (u postavy kterou chci zduelovat) tak mi to stejně ještě 10minut trvá???to ten boj trvá 10 minut???jestli jo přičte se ten čas i když budu cestovat třeba 1hodinu a 20 minut?? (nevím jestli to tu patří nevím z jakého to je updatu tak se omlouvám jestli ne) .

Adam108

Guest
lidi pls jak je schopnost u duelanta že můžu zaůtočit 15x do minuty aniž bych musel cestovat co to znamená?? a vlastně proč i když jsem na místě duelu (u postavy kterou chci zduelovat) tak mi to stejně ještě 10minut trvá???to ten boj trvá 10 minut???jestli jo přičte se ten čas i když budu cestovat třeba 1hodinu a 20 minut?? (nevím jestli to tu patří nevím z jakého to je updatu tak se omlouvám jestli ne) .
Správné znění bonusu:
Můžeš zaútočit na postavu, která je vzdálená max. 15 minut, bez toho, aniž bys musel cestovat.

Ano, ten souboj vždy trvá 10 minut a k tomuto času se přičte vzdálenost.

Naposledy upraveno moderátorem:

Bonehead

Guest
Ten překladatel byl Rumun z hlavního nádraží (proto překlad trval tak dlouho) :) . Nechápu, proč to stále není opraveno do smysluplné podoby.

Ja zas trochu nechapu vypisovani telegramu na chatu

Ted jsem rozposlala nejake zpravy po meste a zpravy s naborem. Dosla mi odpoved na nabor, ovsem hle, dle chatu mam telegramu ponekud vice.

Obdržel jsi nový telegram. 'Reforma aliance - Audit mest (HZ) '
Obdržel jsi nový telegram. 'Reforma aliance - Audit mest (HZ)'
Obdržel jsi nový telegram. 'Colton Creek'

Par dni zpet mi zase mezi 17:30 a 17:33 udajne dosla odpoved na telegram, ktery jsem odeslala v 17:27 a jeste nebyl ani precteny (Natozpak zodpovezeny).

Screen tu - http://enkeli.ic.cz/westbug.jpg

Mohu se zeptat, jestli přindou i nové úkoly do budoucna?? A co ve vyšších úrovních, jsou tam také ještě úkoly pro dobrodruhy nebo už žádné?? Děkuji za odpověď!!!

Martinna

Guest
ahoj, chci se zeptat, koupila jsem si osla, a mam si ho vyzvednou v jednom městě, jak zjistím kde to město leží?

Martinna

Guest
ja vim, ale nemam penize aby mi osel mohl byt dopraven, a pisou ze si ho mam v prislusnem meste vyzvednout, jenze ja nevím kde to meste lezi.

Mám dotaz, zrovna jsem přestupoval na několika světech o úroveň výše. A při přestupech nedošlo k doplnění zdraví na max, jak se má obvykle dít. V jednom případě to bylo po bitvě tu jsem přežil, podruhé v duelu a tam jsem taky neomdlel, a zdraví se nedoplnilo. Ve třetím případě si nejsem jistý co se událo, tam šlo o přestup při práci a zdraví bylo pořád na plno, tak jak před zadáním práce. A rozdíl mezi obdrženými životy jsem nevypozoroval.

Tak se ptám jestli neproběhl nějaký miniupdate, a jestli se ještě stále při přestupu doplňují životy i energie?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.