• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - update 1.30

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7904
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7904

Guest
Všetky otázky ohľadom Update 1.30 smerujte do tejto témy :klubun:
 

DeletedUser8261

Guest
to si děláte srandu ne, nahrát update bez upozornění???
 

DeletedUser

Guest
Naopak, je to milý překvápko a taky není takovej nápor jako když to ví tisíce lidí dopředu a pak tam všichni vletí.
 

DeletedUser

Guest
Překvapení... Vždyky se nestane, že tě někdo upozorní předem, že vedle tebe jede autobus :)

Kdyby se to zveřejnilo, bylo by to všecko přeplácaný xxxx lidma najednou

Edit: otázka, jak se dělá barva v chatu?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
použiješ lomítko a číslo vybrané barvy (ale nezkoušela jsem to tu ještě, naposledy na Betě) - barvy jsou přidané v oznámení o updatu
 

Deleted User - 31870

Guest
V plánu byl, ale zatím zavedený není. Místo toho je tam nová práce - nevím přesně teď název.. Ale snad nám ho dají letos :)
 

DeletedUser

Guest
V oznámeních se píše, že mají být nové úkoly. Je to pravda?
 
nevíte proč mi zmizel ukol Loupežná výprava (Zúčastnit se )? Udelal jsem ho pred updatem, ale nesplnil jsem ho, protože jsem čekal až bude update a dostanu xp..
 

DeletedUser

Guest
Loupežná výprava

Tak mně se taky objevuje úkol Loupežná výprava - konkrétně ten s prací Lovec odměn - v přehledu s křížkem a označením jako neúspěšný. Co to má znamenat???
 

DeletedUser

Guest
Měl bych takovej dotaz k duelum. Když cvaknu duel na jednoho hrace tak jako vzdycky trva 10 minut a nejaka cesta. Ale kdyz si dam duel s hracem ze stejnyho mesta jako s kterym jsem daval pred minutou a jsem porad v jeho meste tak místo 10 minut tam mam nejakejch 24 minut. Jakto?
 

DeletedUser

Guest
A je ve městě??, může být členem města, ale být někde jinde
 

DeletedUser

Guest
Aha takže ted budu muset jit tam kde zrovna ten clovek je?
 

DeletedUser6989

Guest
Měl bych takovej dotaz k duelum. Když cvaknu duel na jednoho hrace tak jako vzdycky trva 10 minut a nejaka cesta. Ale kdyz si dam duel s hracem ze stejnyho mesta jako s kterym jsem daval pred minutou a jsem porad v jeho meste tak místo 10 minut tam mam nejakejch 24 minut. Jakto?

Duely už neprobíhají ve městě cílového hráče,ale na místě,kde se hráč nachází na mapě.
 

DeletedUser

Guest
Mě se Loupežná výprava (Zúčastnit se) zobrazuje také s červeným křížkem a jako neúspěšné. Navíc jsem nedostal začátečnické úkoly od Henryho, což mě docela mrzí - nedostanu tu nádhernou sadu...
 

DeletedUser

Guest
..

Nemá tu někdo seznam všech kalhot a opasků?+co přidávají...
 

DeletedUser7312

Guest
Všiml jste si také někdo, že mapa má vybledlou barvu?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru