• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - update 1.30

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7904
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6324

Guest
Ne, není. Vím to na 100 %, už se o tom u nás diskutovalo. Duelanti by pak prý neměli na koho útočit.
 

DeletedUser

Guest
Mám dotaz, pro úkol, za který jsou věci do sady greenhorna je nějaká podmínka?Já ho totiž ještě nedostal...
 

DeletedUser

Guest
Chci se zeptat, co se ví o opascích s vlajkami zemí? jsou na tw-db.info, na betě je diskuse, ví tady někdo o co jde, jak se dají získat a proč tam není česká vlajka?
 
Nove ukoly

je normalni, ze i kdyz jsem na 99 lvl se mi neobjevil zadny novy ukol - tada kromne vyzvednuti sanek ?
 

DeletedUser8423

Guest
Od 100 taky nic neni. Aspoň standartně v saloonu se nic nového neukázalo.

Mají být nějaké nové kromě těch greenhornových? Ty jak už se tu psalo všichni nemají.
 

DeletedUser1318

Guest
Od 100 taky nic neni. Aspoň standartně v saloonu se nic nového neukázalo.

Mají být nějaké nové kromě těch greenhornových? Ty jak už se tu psalo všichni nemají.
Tak říkalo se snad, že něco v plánu mají, co bychom dělali do 120 levelu :::))::
Práce nové jsou, ale úkol je úkol.
 

DeletedUser8423

Guest
Toto je na fóru v oznámení
Změny
...............................
* duely s NPC přináší na vyšších úrovních méně zkušeností
* po uspání od NPC (včetně úkolových NPC) již nenásledují mdloby

Co je ve hře, když kliknu na otazníček
Změny
..............................
duely s NPC přináší na vyšších úrovních méně zkušeností

ilustrace.jpg


Kdo nepochopil, tak ve hře chybí ten poslední bod o tom, že nenásledují mdloby.
Čemu věřit víc? Docela by mě to zajímalo.
Není to ani tak, že by byl tento bod přehozen, prostě tam není.
Nemůžu momentálně vyzkoušet, neboť jsem v regulérních mdlobách od hráče, jinak bych se neptal.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
Hráč b4r4cud4 to skúšal a neupadol do mdloby keď ho úlohové NPC uspalo.
 

Deleted User - 31870

Guest
Ve hře to není proto, že to nebylo předem hlášené ve změnách, když jsme na to přišli, přidali jsme tento bod na žádost hráčů, kteří to hlásili jako chybu.
 

DeletedUser

Guest
Mám otázku. Těch 45 minut kdy může být hráč napadnut po vyzvání někoho na duel platí i když se nacházíte v pevnosti přihlášen do bitvy?
 

DeletedUser7836

Guest
Ano malo by to platiť aj vtedy.
V tom ma utvrdzuje aj to, že už mi pár hráčov písalo, že boli duelovaní keď boli prihlásení do bitvy a stáli pri pevnosti.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, proč jde produkt Herní sada na Poker dávat na trh? Bude snad k něčemu jinému sloužit než jen jako obyčejný produkt?
 

Deleted User - 31870

Guest
Nemůžeme ti odpovědět, co je záměrem Inna do budoucnosti. ;) Třeba si to připravili předem na ten poker, který původně plánovali.
 

DeletedUser

Guest
mam otazku - jak je tohle mysleno, :)
je to popis u duelanta

Můžeš se účastnit 15 duelů do minuty, aniž bys musel cestovat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru