• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - update 1.30

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7904
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Tak mám pořád šedého šmana i když panáček stojí a nic nedělá, někdo má stejný problém, ale třeba jen někde. Jediné, co mě napadlo čím to může být... nemusím náhodou splnit ty nové úkoly pro začátečníky, aby se mi zpřístupnil?
 

Deleted User - 31870

Guest
Lituji, ale o tom nic nevíme - jestli ty úkoly máš přístup jen někde a na samých světech nemůžeš měnit atributy a schopnosti, zkus ty úkoly dodělat a pak nám prosím napiš výsledek..
 

DeletedUser

Guest
Mám problém s úkolem Vzhůru do nového dobrodružství (padající kalhoty). Úkol mám v knize úkolů zašedlý s červeným nápisem Neúspěšné, nenapadá mně žádný důvod.
 

Deleted User - 31870

Guest
Až splníš podmínky úkolu, vrať se k zadavateli, abys ho splnil.
 

DeletedUser7312

Guest
Ahoj,
chci se zeptat, zda se v tomto updatu náhodou nezměnili podmínky získávání předmětů (teď již truhel) v bojích o pevnost - zda se odměna neodvíjí podle toho, kolik kdo v bitvě nechal peněz (dříve takto byly domlouvány bitvy pro bohaté).
Díky za radu
 

DeletedUser

Guest
mohl by mi sem někdo hodit tu "zamlženou mapu? " klidně kousek, klidně celou, já nevidím změnu, tak jestli je to nějaká chybka, nebo jestli špatně vidím ;)
 

DeletedUser7906

Guest
Ono to není zas tak zamlžené :) Kdyby to tu nebylo napsané, ani si toho nevšimnu :)
 

DeletedUser

Guest
jeden hráč si myslel od nás za li, že vidí rozmazaně :D

Všichni tam o tom kecali, a já vidím tu mapku furt stejně, ani nevim jestli jded o mapu (tam kde jsoiu práce) nebo tu malou
 

DeletedUser

Guest
Ta mlha je jen v horni části obrazovky
screen:
[SPOIL]
picture.php
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
To jsem dal proto, aby to bylo více pozorovatelné. Tam nahoře je lehce vidět odstín šedě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7312

Guest
No ano, je to v mapě. To černé je podklad, který na mapu má vliv...
 
Lituji, ale o tom nic nevíme - jestli ty úkoly máš přístup jen někde a na samých světech nemůžeš měnit atributy a schopnosti, zkus ty úkoly dodělat a pak nám prosím napiš výsledek..

Tak jsem to zkusil na arizoně se zelenáčem a levlem 9. Ty úkoly pro začátečníky jsem udělal, ale šedé to tam je furt (ale ani šaman tam není, neboť nemám waupeho a nejsem moc nadšenej, že se s tim musím zabývat, když bojuju o umístění v top, i když to třeba ani nepomůže)

Takže support?
 

DeletedUser

Guest
Adventní kalendář

Zdravím vás vážení,
potřebuji se zbavit kalendáře ale nemám Skleněná kulička 0/3
tak jsem dostal nápad že by se ty kuličky mohly třeba prodávat
ve městě nebo tak. Pochybuji že by si je někdo nechával....
Jen málo kdo věděl že samostatný kalendář nelze zlikvidovat.
Když už tak domýšlím do konce !!!!
Prosím o vyšetření tohoto problému.:siesta:
 

DeletedUser1318

Guest
Zdravím vás vážení,
potřebuji se zbavit kalendáře ale nemám Skleněná kulička 0/3
tak jsem dostal nápad že by se ty kuličky mohly třeba prodávat
ve městě nebo tak. Pochybuji že by si je někdo nechával....
Jen málo kdo věděl že samostatný kalendář nelze zlikvidovat.
Když už tak domýšlím do konce !!!!
Prosím o vyšetření tohoto problému.:siesta:
No asi si je neměl prodávat, vzhledem k tomu, že jsou normálně dražitelné, tak je můžeš běžně koupit na trhu. Asi už měl někdo stejný nápad už při jejich zavedení do hry.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru