• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - update 1.30

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7904
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Mám dotaz, zda nebyly v updatu 1.30 změněny podmínky pro získání zlatého koltu. Už více než 20 hodin se na Arizoně snažím o poslední krok k jeho získání (s motivací pod 30%) a pořád nic. Nebo je to jenom o štěstí? Na S7 jsem jej získal po 4 hodinách...
 

DeletedUser7836

Guest
Nezmenilo sa nič. Hľadaj ďalej. Aj pred updatom sa stávalo, že ho hráči našli až po niekoľkohodinovom hľadaní pri 0% motivácii.
 

DeletedUser11033

Guest
dotaz

Prace Skoncovat s Bandou - jake se zde daji najit produkty??? I Klic 1-3?
 

DeletedUser7836

Guest
Ak sa píše akékoľvek tak by sa mali dať nájsť akékoľvek. Ale neviem či je to omedzené len na produkty z prací alebo aj iné (klúče, vychádzková hůl atď.)
 

DeletedUser7312

Guest
Také mám stejný dotaz ohledně vyzvedávání věcí z měst duchů.. Může to někdo objasnit?
 

DeletedUser6741

Guest
Myslím, že je to tak, když něco koupíte a město ve kterém byl předmět zakoupen zanikne. Jiné vysvětlení k tomu nemám.
 

Deleted User - 31870

Guest
Přesně tak - předtím to byl bug - pokud město zaniklo, šlo předměty vyzvednout jen pomocí nuggetek. Teď měli provést opravu a měly by jít vyzvednout předměty i bez nuggetek (ale nezkoušela jsem to).
 

DeletedUser11033

Guest
Ak sa píše akékoľvek tak by sa mali dať nájsť akékoľvek. Ale neviem či je to omedzené len na produkty z prací alebo aj iné (klúče, vychádzková hůl atď.)

A mohli by jste to zjistit primo u INNA??? Je to docela dulezita informace, zda to je ta moznost, na kterou cekaji vsichni, kteri se spatne rozhodli v ukolu loupezna vyprava a utekl jim jeden ze tri klicu.
Dekuji
 

DeletedUser7836

Guest
A mohli by jste to zjistit primo u INNA??? Je to docela dulezita informace, zda to je ta moznost, na kterou cekaji vsichni, kteri se spatne rozhodli v ukolu loupezna vyprava a utekl jim jeden ze tri klicu.
Dekuji

Tak to teda nemôžeme. S InnoGames máme len veľmi úzku komunikáciu.
Ale ak chceš, môžeš svoj dotaz položiť na anglickom alebo nemeckom fóre. Tam sa vyskytujú priamo ľudia s InnoGames, snáď tam odpoveď na svoj dotaz nájdeš.
 

DeletedUser

Guest
Můžu se zeptat co je ten "bonus u duelantů, že když najedu u duelů (Tabulka s ostatními hráči okolo vás), tak se mu ukáže jakou má ten hráč zbraň a ještě několik schopností kolik má. Můžete mi to někdo objasnit? Já se svými stavitely to nikde nemám. Ani s vojákem na Arizoně. Děkuji za odpověď.
 

DeletedUser

Guest
Pozvánky do aliance

Ahoj! Měla bych dotaz - jak zjistím, kdo je vůdcem aliance a má právo posílat do ní pozvánky? Je to velmi důležité pro ty, kdo chtějí do nějaké vstoupit a neví, kterému městu z uvedených v přehledu (po kliknutí na konkrétní alianci v profilu hráče) si má napsat o pozvánku pro své město... Nikde jsem to zatím nenašla, pokud jsem to někde přehlédla, omlouvám se. Předem díky za info.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj! Měla bych dotaz - jak zjistím, kdo je vůdcem aliance a má právo posílat do ní pozvánky? Je to velmi důležité pro ty, kdo chtějí do nějaké vstoupit a neví, kterému městu z uvedených v přehledu (po kliknutí na konkrétní alianci v profilu hráče) si má napsat o pozvánku pro své město... Nikde jsem to zatím nenašla, pokud jsem to někde přehlédla, omlouvám se. Předem díky za info.
To nezjistíš,ale když napíšeš nějákému městu z určené aliance,podívají se na Město-Administrace-Aliance,tam to je.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj! Měla bych dotaz - jak zjistím, kdo je vůdcem aliance a má právo posílat do ní pozvánky? Je to velmi důležité pro ty, kdo chtějí do nějaké vstoupit a neví, kterému městu z uvedených v přehledu (po kliknutí na konkrétní alianci v profilu hráče) si má napsat o pozvánku pro své město... Nikde jsem to zatím nenašla, pokud jsem to někde přehlédla, omlouvám se. Předem díky za info.

Nemuzu ted to ted overit i jinde ale v nasi ali je to zakladatelske mesto uvedene jako prvni.
 

DeletedUser

Guest
proběhl miniupdate na
Verze: v1.30 revision 12187

všimli jste si nějaké změny?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru