• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - update 1.30

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7904
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Prosím vás nechte ať jde prodat kalendář, sotva získám kuličky skleněnky tak ukol zmizí....
Je tam u toho kalendře cena koupě a prodeje no tak proč to tak není ??? Předmět nelze prodat, co já s ním budu celý ty roky dělat s prázdným kalendářem????

S pozdravem Galil.
 

DeletedUser

Guest
Na ten kalendář byly 2 úkoly, jak se ho zbavit, Buď ho vyměnit za sáňky nebo za pytlík s kuličkami, podle toho jak jsi pootvíral okénka kalendáře, a jestli si ani jeden úkol nesplnil, tka pak už jako nevím... přece jen to bylo docela jednoduché
 

DeletedUser12110

Guest
Jestli se chces kalendare mermomoci zbavit, vloz ho jako surovinu do pevnosti :).
 

DeletedUser

Guest
A když nemám pevnost ??? :-D Zkrátka a dobře, všechny věci co byli v kalendáři jsem buďto prodal nebo využil, vím že je to můj problém ale to že mi zůstane kalendář je mi naprd a ještě k tomu prázdný.. Proč se nemůže prodat třeba i za směšný peníz např. 1$ CHci se ho jen zbavit a na tržišti mi ho nikdo nebude chtít.
 

DeletedUser

Guest
Tuším že na trh ani dát nejde, ale nejsem si jist, to bys to jinak mohl prodat i v obchodu, Hold si ho ASI (nevím) budeš muset nechat, nevím co ej na tom tak špatnýho, třeba to je výhoda do dalších vánoc :D
Sice ti to bude trochu překážet v inventáři, ale podle mě to není nic hroznýho.
Aspoň můžeš machrovat, že máš kalendář a nikdo jiný ne :D
 
Nechej si ho na příští rok, pak s ním budeš mít možnost cosi provést. Snad to není taková vada na kráse že budeš mít v inventáři kalendář?!
 

DeletedUser

Guest
---

Tuším že na trh ani dát nejde, ale nejsem si jist, to bys to jinak mohl prodat i v obchodu, Hold si ho ASI (nevím) budeš muset nechat, nevím co ej na tom tak špatnýho, třeba to je výhoda do dalších vánoc :D
Sice ti to bude trochu překážet v inventáři, ale podle mě to není nic hroznýho.
Aspoň můžeš machrovat, že máš kalendář a nikdo jiný ne :D

Díky, hned jsem klidnější :-D
 

DeletedUser

Guest
lidi pls jak je schopnost u duelanta že můžu zaůtočit 15x do minuty aniž bych musel cestovat co to znamená?? a vlastně proč i když jsem na místě duelu (u postavy kterou chci zduelovat) tak mi to stejně ještě 10minut trvá???to ten boj trvá 10 minut???jestli jo přičte se ten čas i když budu cestovat třeba 1hodinu a 20 minut?? (nevím jestli to tu patří nevím z jakého to je updatu tak se omlouvám jestli ne) .
 

DeletedUser

Guest
lidi pls jak je schopnost u duelanta že můžu zaůtočit 15x do minuty aniž bych musel cestovat co to znamená?? a vlastně proč i když jsem na místě duelu (u postavy kterou chci zduelovat) tak mi to stejně ještě 10minut trvá???to ten boj trvá 10 minut???jestli jo přičte se ten čas i když budu cestovat třeba 1hodinu a 20 minut?? (nevím jestli to tu patří nevím z jakého to je updatu tak se omlouvám jestli ne) .

Správné znění bonusu:
Můžeš zaútočit na postavu, která je vzdálená max. 15 minut, bez toho, aniž bys musel cestovat.

Ano, ten souboj vždy trvá 10 minut a k tomuto času se přičte vzdálenost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ten překladatel byl Rumun z hlavního nádraží (proto překlad trval tak dlouho) :-) . Nechápu, proč to stále není opraveno do smysluplné podoby.
 

DeletedUser12110

Guest
Ja zas trochu nechapu vypisovani telegramu na chatu

Ted jsem rozposlala nejake zpravy po meste a zpravy s naborem. Dosla mi odpoved na nabor, ovsem hle, dle chatu mam telegramu ponekud vice.

Obdržel jsi nový telegram. 'Reforma aliance - Audit mest (HZ) '
Obdržel jsi nový telegram. 'Reforma aliance - Audit mest (HZ)'
Obdržel jsi nový telegram. 'Reforma aliance - Audit mest (HZ)'
Obdržel jsi nový telegram. 'Reforma aliance - Audit mest (HZ)'
Obdržel jsi nový telegram. 'Reforma aliance - Audit mest (HZ)'
Obdržel jsi nový telegram. 'Reforma aliance - Audit mest (HZ)'
Obdržel jsi nový telegram. 'Reforma aliance - Audit mest (HZ)'
Obdržel jsi nový telegram. 'Colton Creek'

Par dni zpet mi zase mezi 17:30 a 17:33 udajne dosla odpoved na telegram, ktery jsem odeslala v 17:27 a jeste nebyl ani precteny (Natozpak zodpovezeny).

Screen tu - http://enkeli.ic.cz/westbug.jpg
 

DeletedUser10800

Guest
Mohu se zeptat, jestli přindou i nové úkoly do budoucna?? A co ve vyšších úrovních, jsou tam také ještě úkoly pro dobrodruhy nebo už žádné?? Děkuji za odpověď!!!
 

DeletedUser

Guest
ahoj, chci se zeptat, koupila jsem si osla, a mam si ho vyzvednou v jednom městě, jak zjistím kde to město leží?
 

DeletedUser

Guest
ja vim, ale nemam penize aby mi osel mohl byt dopraven, a pisou ze si ho mam v prislusnem meste vyzvednout, jenze ja nevím kde to meste lezi.
 
Mám dotaz, zrovna jsem přestupoval na několika světech o úroveň výše. A při přestupech nedošlo k doplnění zdraví na max, jak se má obvykle dít. V jednom případě to bylo po bitvě tu jsem přežil, podruhé v duelu a tam jsem taky neomdlel, a zdraví se nedoplnilo. Ve třetím případě si nejsem jistý co se událo, tam šlo o přestup při práci a zdraví bylo pořád na plno, tak jak před zadáním práce. A rozdíl mezi obdrženými životy jsem nevypozoroval.

Tak se ptám jestli neproběhl nějaký miniupdate, a jestli se ještě stále při přestupu doplňují životy i energie?
 

DeletedUser9350

Guest
Při duelu se doplní zdraví a odečte se poslední duelová ztráta
U pevností na to zapomeň to nebylo ani před updatem.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru