• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.31

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Všechny otázky prosím směřujte do tohoto tématu. Pokud se ptáte na některou z uvedených věcí v oznámení, zkopírujte ji prosím do tématu, abychom věděli, na co odkazujete. Odpovídejte na položenou otázku pouze jednou - v případě početnějších odpovědí vzniká chaos, který nikdo zpětně z nově příchozích uživatelů číst nebude. Děkujeme.
 

DeletedUser

Guest
Prosím, chtěl bych se zeptat, jaké řemeslo si mám vybrat, když: mám 50% atriutů v síle a 50%atriutů v charizma, 75% schopností v stavět a 25% schopností v vést?
 

DeletedUser

Guest
Je to opravdu jedno?

A ještě bych se chtěl zeptat, co když mám vše v obchodovat...
 

DeletedUser6989

Guest
Schopnosti pro řemesla nejsou potřeba.Pouze na práce,kde získáte produkty potřebné pro vaše řemeslo.
http://217.146.89.165/index.php?lang=cz - vlevo koukněte na řemesla a požadavky pro recepty.
Jedna věc mi není janá - proč půlka výrobků nemá využití :::))::
 

DeletedUser

Guest
Jak se tak na to koukám, asi se pro mě bude hodit kovář... No, to je jedno, peněz na nákupy produktů mám dost.
 

DeletedUser6989

Guest
Jak se tak na to koukám, asi se pro mě bude hodit kovář... No, to je jedno, peněz na nákupy produktů mám dost.

tak to bych neřekl :::)):: Průměrný výrobek potřebuje 4-8 produktů a produkty se prodávají na aukci za 500$ za kus a víc.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Je to opravdu jedno?

A ještě bych se chtěl zeptat, co když mám vše v obchodovat...

Ty kladeš svoje otázky tak naivně, co ti na to mám říct? Buď chceš něčím být a pak se musíš přizpůsobit (nebo produkty kupovat). Anebo si vybereš takové povolání, kdy jsi schopen obstarat co nejvíce daných surovin. No a v rámci města si to pak vyčenžujete.
 

DeletedUser9530

Guest
Novinky
  • dražitelnost itemů (možnost vydražit téměř vše - až na kousek lístku č. 3 a úkolové itemy)
Pokud mi může nějaký hráč z bety konkrétně odpovědět, lze prodat/koupit na trhu Kapesní hodinky, produkt práce Okrádat pocestné?

Hodinky jsou vyžadovany v questu, ale čistě úkolový item to není.
 

DeletedUser6989

Guest
Pokud mi může nějaký hráč z bety konkrétně odpovědět, lze prodat/koupit na trhu Kapesní hodinky, produkt práce Okrádat pocestné?

Hodinky jsou vyžadovany v questu, ale čistě úkolový item to není.

JO ! :::)):: Všechny produkty z prací lze prodat na aukci.
 

DeletedUser9482

Guest
cgci se zeptata z kterých profesí zustanou efekty na pořád a které budou jenom dočasné
 
Takže v tom pokru budu moc vyhrát peníze nebo ne? Nějak jsem to nepochopil :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser6989

Guest
Takže v tom pokru budu moc vyhrát peníze nebo ne? Nějak jsem to nepochopil :)

Pokud vsadíš svoje peníze,můžeš vyhrát.Pokud budeš hrát za peníze,které ti dá sama hra,nic nevyhraješ,ale můžeš si hru nacvičit,aniž by tě to něco stálo.
 

DeletedUser1318

Guest
Mám dotaz k tomuto:
Prémium Bankovní převod
Okamžité převedení financí na účet jiného hráče za 10 nugget. (jednorázové)

Jedná se o převod nuggetů, nebo hotovosti v dolarech ve hře?
Zajímá mne to v kontextu paragrafu 9) herních pravidel.
 

DeletedUser

Guest
Dolary, vždyť převést nuggety se dalo už dřív a tohle je novinka.
 

DeletedUser1318

Guest
Dolary, vždyť převést nuggety se dalo už dřív a tohle je novinka.
Nuggety se daly převádět pouze s pomocí supportu (pokud vím).
Pokud tedy mohu převést dolary komukoliv ve hře, ztrácí smysl pravidlo, zakazující "podsouvání peněz" např při obchodu.
A na to se ptám především.
Jsem z toho trošku zmatený...
 
Mám dotaz k tomuto:
Prémium Bankovní převod
Okamžité převedení financí na účet jiného hráče za 10 nugget. (jednorázové)

Jedná se o převod nuggetů, nebo hotovosti v dolarech ve hře?
Zajímá mne to v kontextu paragrafu 9) herních pravidel.

Na německých serverech lze převádět peníze ($) mezi hráči, strhne to poplatek 5% a je to bez nugetů, aspoň tedy o nugetech se tam nepíše nic. Je tam políčko, do kterého se má napsat důvod převodu a také zatržítko "Četl jsem Pravidla Westu a souhlasím s nimi".

Nechápu vůbec smysl této vymoženosti (pomoc mulťákům? :-) a pokud už to má být součástí hry, zajímalo by mne, jak lze v souladu s pravidly převést peníze na jiného hráče?
 

DeletedUser1318

Guest
Nechápu vůbec smysl této vymoženosti (pomoc mulťákům? :-) a pokud už to má být součástí hry, zajímalo by mne, jak lze v souladu s pravidly převést peníze na jiného hráče?
V principu asi jde o to, rozhýbat finance, téměř vše bude obchodovatelné, na poker jsou taky nutné peníze.
Jen mi příjde čím dál tím víc nedomyšlené, že beze změny pravidel bude souběžně platit regulované obchodování, souběžně s volným přesunem peněz mezi hráči.
Snad nám k tomu někdo kompetentní dodá nějaký "manuál".

Dotaz z jiné oblasti, ten recept je trvalý nebo na jedno použití?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Recepty su trvale, naucis sa ich raz a uz ich mozes pouzivat ked mas na to dost bodov. Ovsem predmety vyrobene z receptov maju casovy ucinok alebo su iba na X pouziti.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru