• Ve středu 7.4. proběhne aktualizace na verzi 2.122 Více informací najdete na herním fóru
  • Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci počítačových her, v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků českých a slovenských verzí her firmy InnoGames Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.31

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zajímá mě, zda každá práce přinese nejvýše 1 řemeslnický bod zručnosti nebo náročnější práce přinášejí více bodů?
 
Zdravim, úkol - "zvířecí duch" co musim udělat aby se mi objevil ?? mam zručnost 50+ (dokonce i pres 100) lvl 108 ... je nějaká další podmínka co musim udelat, nebo mít zvolenýho (všechny úkoly před upd 1.31 mam hotovy) Nevite nekdo, diky ..
 
Pokud u nového Skladu pro vybavení aktivuji prémium, je to trvalé nebo jako ostatní, na 14 dní?

A pak mě ještě zajímá, zda každá práce přinese nejvýše 1 řemeslnický bod zručnosti nebo náročnější práce přinášejí více bodů?
 

7sup

Guest
jo už jsem Tě pochopil - ty myslíš rozdíl mezi počtem sad u prémiáka a bez prémia -momentálně to testuju na s7 počkej 8 dní:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Pokud u nového Skladu pro vybavení aktivuji prémium, je to trvalé nebo jako ostatní, na 14 dní?
"S prémiovou výhodou automatizace můžeš sestavit více pracovních souprav".
Nemůže to znamenat nic jiného, než dvě věci. Není to samostatný bonus, ale součást automatizace, a ta je na 14 dní.

A můžeš se nám svěřit o jakém skladu vybavení to píšeš?
Oficiální název je "Sklad pro vybavení". Inventář - vedle obchodníka vpravo nahoře.
 
Naposledy upraveno:

MuZoA

Guest
bojonety, a dlasie veci u kovara ktore pridavaju dmg platia aj pri bojch o pevnost?
 

pwyll

Guest
mám hloupý dotaz na crafting:
dosáhla jsem 227 bodů mastičkáře a koukám, že mi poslední 3 výrobky, které mohu dělat (voodoo panenka, destilát a ohnivá voda), spadly do zeleného pásma "malá šance získat bod řemesla"...a další výrobky jsou dostupné až od 250 bodů. to je bug nebo to myslí vážně? jak se mám asi dostat dál? ...otázka spíše řečnická, pokud to máte všichni taky tak, že po 225 bodech máte dalších 25 bodů malou šanci získat bod... (pozn. pokud ano, snad tohle vyřeší nějaký další update)

a v téhle souvislosti mě napadá ještě další hloupý dotaz:
voodoo panenka a destilát se dají umístit na trh, přestože nemají žádný účinek ani je zjevně další řemesla na výrobu nepotřebují...třeba na voodoo panence je napsáno něco ve smyslu "hodí se k různým účelům, stačí ji zapálit", zkoušela jsem s ní několikrát pracovat na hašení ohňů, zkoušela jsem pracovat na ohních s pomůckou na podpal (komplikovaný název, nestačilo by křesadlo nebo tak něco?) a voodoo panenkou v batohu a zkoušela jsem pár dalších věcí, aspoň se mám čím zabavit ... nepřišel jste někdo na něco, k čemu by dané výrobky mohly být? začínám si myslet, že pokud to nějakou funkci má, možná to ještě není aktivováno a musíme si počkat na update, ale zeptat se mě nezabije
 
...třeba na voodoo panence je napsáno něco ve smyslu "hodí se k různým účelům, stačí ji zapálit", zkoušela jsem s ní několikrát pracovat na hašení ohňů, zkoušela jsem pracovat na ohních s pomůckou na podpal (komplikovaný název, nestačilo by křesadlo nebo tak něco?) a voodoo panenkou v batohu a zkoušela jsem pár dalších věcí, aspoň se mám čím zabavit ... nepřišel jste někdo na něco, k čemu by dané výrobky mohly být?
Podle mě to ještě není aktivované, ale myslím si že to bude mít stejnou mystickou funkci jako v realitě. Při aktivaci se označí nějaký hráč a jemu to uškodí, už se na to těším.
 

master5

Guest
Podle mě to ještě není aktivované, ale myslím si že to bude mít stejnou mystickou funkci jako v realitě. Při aktivaci se označí nějaký hráč a jemu to uškodí, už se na to těším.
Ale, to by stálo za to.... :) Zvlášť, pokud by ho bylo možno ovládat.... :::))::
 
Ale, to by stálo za to.... :) Zvlášť, pokud by ho bylo možno ovládat.... :::))::
To si piš, sice si nemyslím že by se dal ovládat, ale nějaké poškozeníčko by to dělat mohlo.

Každé řemeslo bude mít svoje, zrobit si kolt anebo jinou zbraň jako kovář anebo dostavník jako brašnář/sedlář to taky není k zahození. Jen ten kuchař je takový průhledný, asi proto má dost silné předměty.
 

dddp

Guest
Úvodník?
Teď jsem se někde dočetl o tom ,že existuje úkol úvodník a mně se žádný neobjevuje. Co mám udělat abych ho mohl přijmout?
 

Legendary Undertaker

Guest
zdravim mám problém nikde nemůžu sehnat opasky s přezkou s vlajkou země ,jsem sběratel a rád bych je měl ve sbírce,hledal jsem u obchodníka ,ve městech i na trhu a nikde nic . Dají se vůbec najít na normálních světech nebo jen na betě.
 

MikeAwesome

Guest
Pokud je mi známo, tak se zatím nijak získat nedají.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.