• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.31

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6989

Guest
Na betě opravdu ta mouka přes trh nabízet nejde. Džbán plný vody ano, dřevěné uhlí také.
Tak uvidíme jak to bude ve finále. :)
Je to prosté.Mouku potřebuje pouze kuchař -> nelze ji prodat.Džbán plný vody potřebuje krom kuchaře i mastičkář (http://217.146.89.165/index.php?strana=recipe&craft=2 ),a jelikož je kuchař jediné řemeslo,které umí džbán vody vyrobit,musí být dražitelný,protože není jiná možnost,jak ho získat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Je to prosté.Mouku potřebuje pouze kuchař -> nelze ji prodat.Džbán plný vody potřebuje krom kuchaře i mastičkář (http://217.146.89.165/index.php?strana=recipe&craft=2),ajelikož je kuchař jediné řemeslo,které umí džbán vody vyrobit,musí být dražitelný,protože není jiná možnost,jak ho získat.
Vyjukanému z nových možností mi tyto souvislosti nedošly, byť se to zdá tak jednoduché :::))::
Dík za nakopnutí správným směrem.
 

DeletedUser9733

Guest
Jak to bude s prodejem na trhu s ostaníma věcma? Půjdou prodat charakterové věci, jako páčidlo, klíč na šrouby, apod? Jako sběratel bych to fakt uvítal, hlavně tam, kde jsem kvůli finanční krizi páčidlo kdysi prodal :(


A jako další věc by mě zajímalo, k čemu bude ta kukuřicná mouka, kterou jako kuchař vyrobím? Na tw-db u toho zatím není uveden žádný efekt
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Prosím, chtěl bych se zeptat , kdy bude už tenhle update ve hře??
 

DeletedUser

Guest
Nevíme
Až to moderátoři udou vědět, dají to do sekce oznámení
 

DeletedUser7904

Guest
Jak to bude s prodejem na trhu s ostaníma věcma? Půjdou prodat charakterové věci, jako páčidlo, klíč na šrouby, apod? Jako sběratel bych to fakt uvítal, hlavně tam, kde jsem kvůli finanční krizi páčidlo kdysi prodal :(

Charakterové veci na trhu predať nepôjdu :klubun:
 
sú tam produkty ktoré pridávajú damage povedzme bayonet - tie budú tiež jednorázové (dočasné)? alebo sa to zvýši keď si to dám do políčka produktov aj opakovane? ak dočasné tak na jeden duel? alebo na určitý čas?

podobná otázka na produkty zvyšujúce počet pracovných bodov (napr. kúsok torty +15pracovných bodov) - použijem a môžem si vybrať prácu na 30 minút ? hodinu? dve? keď pred prácou použijem 2 produkty zvýši sa mi počet bodov 2x? Otvorí mi to práce na ktoré mi aktuálne chýba menej ako 15 bodov?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1318

Guest
...podobná otázka na produkty zvyšujúce počet pracovných bodov (napr. kúsok torty +15pracovných bodov)
Dortík (na betě) funguje pro první zadanou práci.
Použiješ dortík, pak zadáš jakoukoliv práci, pokud máš mínus 14 pracovních bodů, s dortíkem máš na první následující pracovní činnost plus 1 bod.
U těch dalších předmětů to nemám ověřené, ale myslím, že to bude stejné, ta výhoda natrvalo by byla moc velká.
 
Psal jsem tu dotaz, který asi nějak zapadl:

V novém updatu lze převádět peníze ($) mezi hráči. Zadá se částka a jméno hráče, pak je tam políčko, do kterého se má napsat důvod převodu a také zatržítko, kde potvrdím, že jsem četl Pravidla Westu a budu se jimi řídít.

Zajímalo by mne, jak bude možné v novém updatu v souladu s pravidly převést peníze na jiného hráče?
Prosím zodpovědné osoby o nějaké vyjádření, protože mi to přijde jako dost důležitá věc, aby se pak nestávalo, že lidi budou zbytečně dostávat blokaci, protože nevědomě nevhodně použijí funkci, kterou jim hra nabídne.
 
chtěl jsem se zeptat, jak je to s duelem v kombinaci s pokrem.. hráč který má peníze " v ruce" (při pokru) a je duelován, tak mu to vezme i ty peníze co má "na stole"? nebo jen částku v hotovosti?

jen nevím jestli jsem to správně vysvětlil... :D
 

DeletedUser

Guest
zatial sa nehra o peniaze v hre, takze nikto nevie ako to bude ked sa to aktivuje.
 

DeletedUser

Guest
Kde nájdem o tom update viac ? Dátum zavedenia a chcel by som niečo presnejšie vediet o tých remeslách je to niekde ?
 

DeletedUser

Guest
Jak je to s těmi úkoly od levelu 100, zvířecí duch. Mohu je plnit v jakém chci pořadí nebo musím tak, jak je to uvedeno tady? Tedy nejprve síla, potom zručnost atd. Předpokládám správně, že je to, stejně jako u ostatních podobných úkolů, i s bonusem z oblečení?
 

DeletedUser3069

Guest
Opravdu to půjdou plnit všechny úkoly? Není to náhodou tak, že se ti zobrazí všechny, ale budeš moci splinit pouze jeden? Ať už si vybereš sílu, či charisma, odměny budeš mít stejné.

Jinak co jsem se dozvěděl, tak už update na polském světě, zde by to tedy mohlo být co nevidět :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Opravdu to půjdou plnit všechny úkoly? Není to náhodou tak, že se ti zobrazí všechny, ale budeš moci splinit pouze jeden? Ať už si vybereš sílu, či charisma, odměny budeš mít stejné.

Proboha! To mě vůbec nenapadlo. Rozvrstvuji si atributy tak, abych měl v každém 30 a s oblečením to mohl udělat. Kdyby to bylo jenom jeden z těch úkolů a nedej bože ještě bez bonusů z oblečení, tak bych se asi mohl jít zahrabat.

EDIT: Určitě existuje někdo, kdo to již zkusil na betě nebo někde jinde, kde už 1.31 je. Jak je to ve skutečnosti?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru