• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.31

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nevíte kdy budou do hry zavedené VLASTNÍ DOMY?

Napište prosim jestli víte číslo Updatu.
Díky
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Ty nový úkoly:TAk ty dostanou všichni klidně třeba 100 lvl?
 

DeletedUser

Guest
V principu asi jde o to, rozhýbat finance, téměř vše bude obchodovatelné, na poker jsou taky nutné peníze.
Jen mi příjde čím dál tím víc nedomyšlené, že beze změny pravidel bude souběžně platit regulované obchodování, souběžně s volným přesunem peněz mezi hráči.
Snad nám k tomu někdo kompetentní dodá nějaký "manuál".

Dotaz z jiné oblasti, ten recept je trvalý nebo na jedno použití?

Dle tohoto článku na anglickém fóru paragraf o "regulaci" obchodování/odměn u šerifa má být zrušen. Kde to vzal autor článku nevím.
 

DeletedUser7836

Guest
Presný dátum nevieme. Keď ho budeme vedieť, budeš o tom informovaný ako každý v oznámeniach. (je to tam aj napísané)
 

DeletedUser

Guest
psal se tak meximálně do prázdnin,Ja myslim že tak týden +/-týden
 

DeletedUser9530

Guest
Jsou už někde napsány pevné hodnoty toho, co který produkt z řemesla bude přidávat? na tw-db.info bylo u gentlemanovy večeře že přidává deset PB a teď už je tam padesát PB a také se změnil počet potřebných surovin na výrobu dřevěného uhlí. Probíhají tyto změny i na betě, nebo už je hotovo?
 

DeletedUser

Guest
Změny stále probíhají, mění se počet surovin na výrobu, bonusy i samotné předměty. Zatím musíme počkat na výsledek..
 

Pawn

Člen týmu
pro mě to hlavní chybí 3D Město :P těšil sem se na to :D , to sem fakt dají ten poker jako je na betě? tak to bože :D
 

DeletedUser

Guest
já mám dotaz jsem sběratel a chci mít ve sbírce všechny konečné produkty ze všech řemesel je to možné ,dá se to nějak koupit ,podle toho co jsem tady četl tak si můžu vybrat pouze jeden druh řemesla .
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru