• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.31

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9530

Guest
Zajímá mě, zda každá práce přinese nejvýše 1 řemeslnický bod zručnosti nebo náročnější práce přinášejí více bodů?
 

DeletedUser9350

Guest
to je nějaká novinka v tomto update, že se nesmí útočit na hráče s trumpetou v ruce??
 

DeletedUser4662

Guest
Zdravim, úkol - "zvířecí duch" co musim udělat aby se mi objevil ?? mam zručnost 50+ (dokonce i pres 100) lvl 108 ... je nějaká další podmínka co musim udelat, nebo mít zvolenýho (všechny úkoly před upd 1.31 mam hotovy) Nevite nekdo, diky ..
 

DeletedUser1318

Guest
to je nějaká novinka v tomto update, že se nesmí útočit na hráče s trumpetou v ruce??
Objevilo se ti snad hlášení, že nesmíš útočit na hráče s trubkou?
Těch důvodů, proč nelze duelovat je snad víc, ne?
Kde bereš jistotu, že zrovna trubka je tak zázračná?
 

DeletedUser9530

Guest
Pokud u nového Skladu pro vybavení aktivuji prémium, je to trvalé nebo jako ostatní, na 14 dní?

A pak mě ještě zajímá, zda každá práce přinese nejvýše 1 řemeslnický bod zručnosti nebo náročnější práce přinášejí více bodů?
 

DeletedUser

Guest
jo už jsem Tě pochopil - ty myslíš rozdíl mezi počtem sad u prémiáka a bez prémia -momentálně to testuju na s7 počkej 8 dní:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Pokud u nového Skladu pro vybavení aktivuji prémium, je to trvalé nebo jako ostatní, na 14 dní?
"S prémiovou výhodou automatizace můžeš sestavit více pracovních souprav".
Nemůže to znamenat nic jiného, než dvě věci. Není to samostatný bonus, ale součást automatizace, a ta je na 14 dní.

A můžeš se nám svěřit o jakém skladu vybavení to píšeš?
Oficiální název je "Sklad pro vybavení". Inventář - vedle obchodníka vpravo nahoře.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
bojonety, a dlasie veci u kovara ktore pridavaju dmg platia aj pri bojch o pevnost?
 

DeletedUser

Guest
mám hloupý dotaz na crafting:
dosáhla jsem 227 bodů mastičkáře a koukám, že mi poslední 3 výrobky, které mohu dělat (voodoo panenka, destilát a ohnivá voda), spadly do zeleného pásma "malá šance získat bod řemesla"...a další výrobky jsou dostupné až od 250 bodů. to je bug nebo to myslí vážně? jak se mám asi dostat dál? ...otázka spíše řečnická, pokud to máte všichni taky tak, že po 225 bodech máte dalších 25 bodů malou šanci získat bod... (pozn. pokud ano, snad tohle vyřeší nějaký další update)

a v téhle souvislosti mě napadá ještě další hloupý dotaz:
voodoo panenka a destilát se dají umístit na trh, přestože nemají žádný účinek ani je zjevně další řemesla na výrobu nepotřebují...třeba na voodoo panence je napsáno něco ve smyslu "hodí se k různým účelům, stačí ji zapálit", zkoušela jsem s ní několikrát pracovat na hašení ohňů, zkoušela jsem pracovat na ohních s pomůckou na podpal (komplikovaný název, nestačilo by křesadlo nebo tak něco?) a voodoo panenkou v batohu a zkoušela jsem pár dalších věcí, aspoň se mám čím zabavit ... nepřišel jste někdo na něco, k čemu by dané výrobky mohly být? začínám si myslet, že pokud to nějakou funkci má, možná to ještě není aktivováno a musíme si počkat na update, ale zeptat se mě nezabije
 
...třeba na voodoo panence je napsáno něco ve smyslu "hodí se k různým účelům, stačí ji zapálit", zkoušela jsem s ní několikrát pracovat na hašení ohňů, zkoušela jsem pracovat na ohních s pomůckou na podpal (komplikovaný název, nestačilo by křesadlo nebo tak něco?) a voodoo panenkou v batohu a zkoušela jsem pár dalších věcí, aspoň se mám čím zabavit ... nepřišel jste někdo na něco, k čemu by dané výrobky mohly být?

Podle mě to ještě není aktivované, ale myslím si že to bude mít stejnou mystickou funkci jako v realitě. Při aktivaci se označí nějaký hráč a jemu to uškodí, už se na to těším.
 

DeletedUser

Guest
Podle mě to ještě není aktivované, ale myslím si že to bude mít stejnou mystickou funkci jako v realitě. Při aktivaci se označí nějaký hráč a jemu to uškodí, už se na to těším.

Ale, to by stálo za to.... :) Zvlášť, pokud by ho bylo možno ovládat.... :::))::
 
Ale, to by stálo za to.... :) Zvlášť, pokud by ho bylo možno ovládat.... :::))::

To si piš, sice si nemyslím že by se dal ovládat, ale nějaké poškozeníčko by to dělat mohlo.

Každé řemeslo bude mít svoje, zrobit si kolt anebo jinou zbraň jako kovář anebo dostavník jako brašnář/sedlář to taky není k zahození. Jen ten kuchař je takový průhledný, asi proto má dost silné předměty.
 

DeletedUser

Guest
Úvodník?
Teď jsem se někde dočetl o tom ,že existuje úkol úvodník a mně se žádný neobjevuje. Co mám udělat abych ho mohl přijmout?
 

DeletedUser

Guest
zdravim mám problém nikde nemůžu sehnat opasky s přezkou s vlajkou země ,jsem sběratel a rád bych je měl ve sbírce,hledal jsem u obchodníka ,ve městech i na trhu a nikde nic . Dají se vůbec najít na normálních světech nebo jen na betě.
 

DeletedUser

Guest
Pokud je mi známo, tak se zatím nijak získat nedají.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru