• V úterý 11.8. proběhne aktualizace na verzi 2.131. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte na každoroční události Den nezávislosti! Jste připraveni na oslavy? 4. červenec je již za dveřmi. Opět nastal čas na oslavu svobody na The West se spoustou jídla, nápojů a ohňostrojů! Od 2.července (11:00) až do 23.července (23:59) budeme s vámi oslavovat Den nezávislosti!Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.32

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Všechny otázky prosím směřujte do tohoto tématu. Pokud se ptáte na některou z uvedených věcí v oznámení, zkopírujte ji prosím do tématu, abychom věděli, na co odkazujete. Odpovídejte na položenou otázku pouze jednou - v případě početnějších odpovědí vzniká chaos, který nikdo zpětně z nově příchozích uživatelů číst nebude. Děkujeme.

Naposledy upraveno:
Wiki zatiaľ ešte nieje aktualizovaná na najnovšiu verziu 1.32 :klubun:

Naposledy upraveno:
Určite počkaj ;-)
Kým to bude na wiki môžeš si to zatiaľ pozrieť aj tu tam to už je aktualizované na verziu 1.32 :klubun:

Já mam taky otázku možná trožku blbou když už máme update 1.32 na německých serverech tak za jak dlouho bude asi u nás ? nějak se nemůžu dočkat :D

Odhadem necelých 14 dní - jedna důležitá osoba, která nám bude nahrávat update, je teď totiž na dovolené.. :)

no to je teda pěkný-já tu čekám se všema těma věcma nastřádanýma na ten nový úkol... a nějaký šéfík se klidně dovolenkuje... asi mu dám duel až se vrátí :::))::

maatt

Guest
Bylo by fajn kdyby měl dovolenou už před týdnem nebo až za týden...

havlajs98

Guest
a co to znamená že jí on nahrává ? to neumí na naše světy nahrát někdo jiný.. ?

Naposledy upraveno moderátorem:
Máme určeného technika, který se o to stará.. Je to člověk a vzal si dovku, na což má právo.. Update vám neuteče a o nic vás nepřipraví..

Golemos

Guest
Mam malej dotaz, je pravda, že se nějak upraví nálezy v bedničkách? Na sv. 6 o tom probíhá neoficiální šeptanda

a budou mít možnost si upravit Svůj Avatar Hráči kteří Třeba už sou 47 lvl atd. ?

Naposledy upraveno moderátorem:

havlajs98

Guest
všichni si můžou upravit svůj avatar ale nejsem si 100% jistý hráči kteří jsou ještě greenhorni -> nemají charakter (dobrodruh, dělník,...)

ale změna obrázku není povinná, navíc obrázek jen bude jinak vypadat, výhody nebudou žádné, já zůstanu u starého ;-)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.