• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.32

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7904
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1318

Guest
Převody peněz mezi hráči jsou technicky možné od updatu 1.31. Posílání peněz však musí být povoleno v nastavení serveru, o což jsme již němce požádali.
Tak já nevím, už se v tom nějak přestávám orientovat.
Po updatu 1.31 bylo řečeno, že "Pravděpodobně kvůli špatným reakcím od německých hráčů bylo přeposílání peněz zrušeno." (http://forum.the-west.cz/showpost.php?p=201843&postcount=158)
To, že je to "technicky možné", je sice pěkné, ale prakticky k ničemu.
Pokud pořád platí, že hra je na všech serverech stejná, nechápu, jak by bylo možné povolit převod peněz mezi hráči jen na některých.
Mimo to by byla nutná nějaká změna pravidel. Logicky každý jiný přesun peněz, než regulérní výhra v souboji nebo regulérní obchod porušuje stávající pravidla.
Pravidla jsou na všech serverech přece taky jednotná.
A navíc čekat, že se německou stranu podaří přimět k nějakému "nestandartnímu" nastavení zrovna našeho světa mi příjde z oblasti Sci-Fi.
 

DeletedUser13667

Guest
Ikaran, psal jsem to vedle do topicu. Na světech kde momentálně nejdou úspěchy, nejdou ani statistiky. To znamená, že se k nim nejde dostat. Zapisovat by se měli dále.
 

DeletedUser9615

Guest
Dělá někdo nový úkol "Kmen" ? Dá se najít puška a luk pro indiány i když nemám splněné předchozí úkoly a pokud ano za jak dlouho asi najdu jeden. 30 minut, hodina? dvě?
 

DeletedUser

Guest
nedaji ale ziskas je i pri nejkratsim casovym useku prace...
 

DeletedUser

Guest
Můžeme mi někdo fundovaně odpovědět, kolik je maximální počet dosažených bodů za úspěchy? Vím, že bych si to mohl spočítat, ale snad to nějaký mod bude vědět.
 

DeletedUser7836

Guest
A navíc čekat, že se německou stranu podaří přimět k nějakému "nestandartnímu" nastavení zrovna našeho světa mi příjde z oblasti Sci-Fi.

A práve preto stále ten prevod peňazí nemáme...
Musia nám to spustiť nemci a tí akosi na nás kašlú.
 

DeletedUser1318

Guest
A práve preto stále ten prevod peňazí nemáme...
Musia nám to spustiť nemci a tí akosi na nás kašlú.
No, to už sledujeme delší dobu, mně spíš zajímá otázka rozdílného nastavení světů např. u nás a v Německu, a následně výklad pravidla o "podsouvání" peněz.
Není to tak dlouho, co tu zaznělo, že všechny světy jsou nastavené stejně a pravidla platí všude stejná.
 

DeletedUser7836

Guest
Konkrétne čo sa týka preposielania peňazí cez banku. Ktorákoľvek krajina si môže toto zaviesť, avšak potrebujeme to schváliť od šéfa našej adminky a ten je žiaľ opäť na dovolenke.
Pravidlá pre všetky krajiny tiež niesú rovnaké. Niektoré pravidlá záležia viac menej na teame danej krajiny. Napríklad na sk weste môžete darovať účet, na cz to možné nieje.
 
A práve preto stále ten prevod peňazí nemáme...
Musia nám to spustiť nemci a tí akosi na nás kašlú.

Tady ale bylo řečeno že tímto updatem vejde do hry premiově prováděný převod peněz. A ten měl vejít do hry automaticky, bez ohledu na to aby to někdo "povolil". Ne že se to bude dít nějakým jiným způsobem nebo zásahem do hry.

Další věc, na co se ptám, jaká bude upráva pravidel v tomto ohledu? Povolí se při obchodování přes tržiště přesun peněz a předmětů?
 

DeletedUser7836

Guest
Tak nemci update nahrávali bez prevodu peňazí. To my neovplyvníme.
Prípadnú možnú úpravu pravidiel musí prejednať adminka s cheathuntermi.
Povolí se při obchodování přes tržiště přesun peněz a předmětů?
To myslíš napríklad tak, že na trh dáš nejakú lacnú vec a kamarát ti ju kúpi za 20k a tak ti presunie peniaze ? Ak to myslíš takto tak to sa určite nepovolí.
Pretože pri prevode bankou sú väčšie poplatky.
 
A ještě jedna věc by mně zajímala, proč jdou ty "úspěchy" sledovat z profilu postavy i ostatními hráči? Teď jsem zjistil, že se mi na to může každý čumět a já všem ostatním. Co to má být? Já nechci aby se každý díval co mám a nemám splněno!
 

DeletedUser1318

Guest
Konkrétne čo sa týka preposielania peňazí cez banku. Ktorákoľvek krajina si môže toto zaviesť, avšak potrebujeme to schváliť od šéfa našej adminky a ten je žiaľ opäť na dovolenke.
Pravidlá pre všetky krajiny tiež niesú rovnaké. Niektoré pravidlá záležia viac menej na teame danej krajiny. Napríklad na sk weste môžete darovať účet, na cz to možné nieje.
Já ti děkuji za tvůj výklad. Netuším, jestli došlo ke změně vnitřních pravidel nebo jen jejich jiné interpretaci. Přesto, že to může vyvolat spoustu otázek, je to nakonec jedno.
Mně příjde absurdní, že byl updatem 1.30 zaveden trh, následně jedním bodem pravidla pro fair play zavedeno omezení volné tvorby cen, a teď se čeká na povolení přímého převodu peněz mezi hráči.
Z pohledu hráče nevidím rozdíl mezi tím, jestli prodám jeden kousek bavlny za deset tisíc, nebo těch deset tisíc rovnou převedu.
Jedině snad v tom případě, že by pouhý převod peněz byl zatížen nějakým tučným poplatkem.
Edit:
Je to tedy tak, že převod peněz v bance je ze strany našeho teamu odsouhlasen a čekáme na reakci z Německa, prodej na trhu je dál řízen pravidlem fair play o přelévání peněz a přesun bankovním převodem již nebude omezován pravidly ale "znevýhodněn" poplatkem?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
A ještě jedna věc by mně zajímala, proč jdou ty "úspěchy" sledovat z profilu postavy i ostatními hráči? Teď jsem zjistil, že se mi na to může každý čumět a já všem ostatním. Co to má být? Já nechci aby se každý díval co mám a nemám splněno!
To žiaľ my neovplyvníme. Jedine žeby si to skúsil napísať na beta fórum a sťažovať sa nato.

Z pohledu hráče nevidím rozdíl mezi tím, jestli prodám jeden kousek bavlny za deset tisíc, nebo těch deset tisíc rovnou převedu.
Jedině snad v tom případě, že by pouhý převod peněz byl zatížen nějakým tučným poplatkem.
Poplatky v plne vystavanej banke pri prevode sú 5%.
 

DeletedUser

Guest
Tak nemci update nahrávali bez prevodu peňazí. To my neovplyvníme.
Prípadnú možnú úpravu pravidiel musí prejednať adminka s cheathuntermi.

To myslíš napríklad tak, že na trh dáš nejakú lacnú vec a kamarát ti ju kúpi za 20k a tak ti presunie peniaze ? Ak to myslíš takto tak to sa určite nepovolí.
Pretože pri prevode bankou sú väčšie poplatky.

Tak tohle je nad mé chápání. Jak můžete zjistit, že to takto někdo udělá? Jak to můžete dokázat? Podle mého je to jen nesmysl, díky kterému nám alespon trochu berete svobodu, konec konců je to můj předmět, či peníze a s timi si mohu naložit jak
uznám za vhodné, né TEAM.
 

DeletedUser1318

Guest
Tak tohle je nad mé chápání. Jak můžete zjistit, že to takto někdo udělá? Jak to můžete dokázat? Podle mého je to jen nesmysl, díky kterému nám alespon trochu berete svobodu, konec konců je to můj předmět, či peníze a s timi si mohu naložit jak
uznám za vhodné, né TEAM.
Problém je v tom, že je to jedno z platných pravidel. Sice se nám může nelíbit, ale to je asi tak vše, co s tím uděláme.
Kdo bude chtít peníze přesouvat legálně, udělá to přes banku, za 5%, což je přibližně o tři víc než přes trh.
 

DeletedUser7836

Guest
Tak tohle je nad mé chápání. Jak můžete zjistit, že to takto někdo udělá? Jak to můžete dokázat? Podle mého je to jen nesmysl, díky kterému nám alespon trochu berete svobodu, konec konců je to můj předmět, či peníze a s timi si mohu naložit jak
uznám za vhodné, né TEAM.

Pozri sa máme nástroje nato ako to odhaliť. Snáď ale nečkáš nato, že ti tu budem písať čo to je za nástroje a ako sa to dá. Registráciou a hraním sa zaväzuješ, že budeš dodržiavať pravidlá hry. Je síce pekné, že peniaze sú tvoje, ale ak s nimi budeš nakladať proti pravidlám hry tak musíš počítať s následkami.
 

DeletedUser

Guest
Jenže, když jsem se já zaregistroval, tak tohle opravdu hloupé pravidlo neexistovalo, ted už samozřejmě účty mazat nebudu, protože už jsem do hry investoval hodně času. Mě je to tedy jedno, obchoduji si jak uznám za vhodné, všude kde hraji se toto pravidlo obchází, protože i malé dítě musí vidět, že to "pravidlo" je nesmyslné a postavené na hlavu.

End. :-)

Nehledě na to, že když mi dáte nějaký trest, ihned se obracím na Inno, které nic takového nezakázalo a hra sama o sobě to dovoluje. Znám i někoho kdo s Innem vyhrál soud a byl bych schopný do toho taky takto štourat..
 

DeletedUser11313

Guest
Pozri sa máme nástroje nato ako to odhaliť. Snáď ale nečkáš nato, že ti tu budem písať čo to je za nástroje a ako sa to dá. Registráciou a hraním sa zaväzuješ, že budeš dodržiavať pravidlá hry. Je síce pekné, že peniaze sú tvoje, ale ak s nimi budeš nakladať proti pravidlám hry tak musíš počítať s následkami.

A v tom je ten problém - není jasné,kde končí bussines a kde začíná perzekuce za cosi,co je špatně definované. Pravidla jsou nejednoznačná a v mnoha směrech umožňují beztresnou perzekuci hráče ze strany kontrolní autority (záměrně raději nepíši SUPPORT). To se jako hráč mám bát hrát podle pravidel,když si je někdo může vyložitt jak chce a ve prospěch/neprospěch koho chce a pak v ránci pravidel udělat co chce?
Již po několikáté zde volám po omezení práv supportu na činnost,kterou nelze sledovat systémem (například urážky a vulgarita), o zbytek ať se postará systém. Lidský faktor pryč !!!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru