• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.32

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7904
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Kazda jazykova verzia ma ocividne svoje vlastne pravidla a to sa netyka iba hry samotnej ale aj pravidiel na forach. Na Sk svetoch je prevod cez banku zapnuty, na Bete nie je a myslim, ze vo vacsine svetoch tiez nie, okrem par vynimiek. Aj tak si myslim, ze ak chcem niekomu poslat peniaze, tak to urobim cez trh, kde je poplatok nizsi. Inak neviem, co je koho do toho komu a kolko ja zaplatim za sede handry napr. Raz su to moje peniaze a mozem si s nimi robit co chcem. To ze niekto napise nieco v zmysle pushingu je cista hovadina a zavist. Niekomu sa to raz nepacilo a preto to dali do pravidiel. Nemci by mali byt radi, ze sa na starsie svety este niekto registruje a ma chut tam hrat. To, ze lvl 120 da niekomu par tisicok nikomu neublizi. Niekedy fakt nechapem ako moze urcite pravidlo niekoho vobec napadnut. Skor by sa mali viac venovat oprave chyb v kode.

Na koniec len dodam este jednu vec a to, ze nemecka komunita je ovela lepsie informovana o novinkach a to vobec nehovorim o specialnych predmetoch a ulohach, ktore maju pridane do hry na DE serveroch (a to ani DE nema najviac hracov), potom nech mi tu laskavo nepisu o pravidlach. :tom:
 
Raz su to moje peniaze a mozem si s nimi robit co chcem. To ze niekto napise nieco v zmysle pushingu je cista hovadina a zavist. Niekomu sa to raz nepacilo a preto to dali do pravidiel. Nemci by mali byt radi, ze sa na starsie svety este niekto registruje a ma chut tam hrat.

Tady jde o stejné podmínky pro všechny, každý ať si svoje vydobyde sám. Jak tady říkají admini, hraješ hru za určitých podmínek, to že si vymyslíš že si se "svými" penězmi můžeš dělat co chceš, tak to je tvoje představa - nemůžeš. Pokud transfery peněz povolí, tak to může být, pokud ne, tak to prostě nebude. Stejně tak jako spousta jiných věcí, které se ve hře neujali tak jak bylo zamýšleno. Tady už bylo dost uliteb, pořád se jen hráčům ustupuje, místo aby byl nějaký řád.
 

DeletedUser

Guest
Tady jde o stejné podmínky pro všechny, každý ať si svoje vydobyde sám.

Ak ti vadi, ze niekto niekomu zaplati za vec co ma hodnotu 1 niekolko tisicok, tak je to jeho osobna vec. Ja som ti vysvetloval, ze nikde v pravidlach nie je napisane, ze napr Zlaty prach kde je sanca 1% na nalez ti nikto nepreda za 50 dolarov predsa. Ak na to mam, tak si za ne zaplatim 25.000 a ziadne pravidlo pritom neporusim. K tomu prevodu cez trh, tato funkcia bola prave zavedena kvoli tomu aby sa nemuseli riesit prevody cez trh alebo serifa. Ak to nebude nejako osetrene priamo v kode tak s tym nic nikto neurobi.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ak ti vadi, ze niekto niekomu zaplati za vec co ma hodnotu 1 niekolko tisicok, tak je to jeho osobna vec. Ja som ti vysvetloval, ze nikde v pravidlach nie je napisane, ze napr Zlaty prach kde je sanca 1% na nalez ti nikto nepreda za 50 dolarov predsa. Ak na to mam, tak si za ne zaplatim 25.000 a ziadne pravidlo pritom neporusim. K tomu prevodu cez trh, tato funkcia bola prave zavedena kvoli tomu aby sa nemuseli riesit prevody cez trh alebo serifa. Ak to nebude nejako osetrene priamo v kode tak s tym nic nikto neurobi.

Mě nevadí obchodování, ať si kdokoli koupí staré trenky třeba za milion, když pro něj mají takovou cenu. Ať si každý obchoduje podle libosti, ale ne že si obchodováním bude provádět jiné věci. Trh je od toho aby jsme si mohli mezi sebou vzájemně obchodovat - prodávat předměty. Rozhodně to ale není způsob k nějakému tunelování. Nevadilo by mi ani, když by hráči měli dovoleno, si nějakým způsobem předávat peníze. Jestli chtějí tvůrci do hry dát transfer peněz mezi hráči, ať to provedou a hráči si pak mohou legálně předávat peníze.

Klidně si nabízej a kupuj co chceš, však to je tvoje věc. Ale nevím proč jednou mluvíš o transferu peněz a podruhé o čistém obchodě, to mi trochu nesedí. Velmi tenka hranice je mezi tímto a je velice nenápadně zakuklená do chytrých slov. Akorát mi není jané, proč se toto pořád snažíte tak zběsile zvrátit. Kdyby tady nebyli pravidla, tak by podle "osobního" přístupu ta hra asi pěkně vypadala.

Dokážete si někdo tady představit že tvůrci a provozovatel určili nějaký řád? Že se věci nebudou odvíjet podle vašeho rozmyslu?
 

DeletedUser

Guest
Osobne je mi jedno co , kto a kolko :) Ja len pisem, ze to v pravidlach nie je zakotvene. Ten transfer cez banku bol kvoli tomu urobeny, aby sa zrusili tie obchody na trhu alebo odmeny v serifovi, kedze si tak hraci posielali peniaze. Ale ako vieme, tak ten transfer nie je vsade povoleny. Kazdopadne je zbytocne o tom diskutovat, je to na tvorcoch hry co povolia a co zakazu. Kto si chce ulahcovat hru alebo podvadzat tak si nejaku cestu vzdy najde.
 

DeletedUser

Guest
Podvody se prostě musí kontolovat a hra redukovat. Nebo si dokážeš představit, že si zalořím 50 postav na jednom světě a budu si mezi nimi vzájemně pomáhat? Co pak na to ostatní hráči? Poradíš jim, ať to dělají taky?
 
Ono by nebylo od věci darovat, při mazání postavy svoje bohatsví jinému hráči. anebo pomoct nějakému nováčkovi či opozdilci na rozjetém světě. Ale až se začnout dotovat postavy, tak to spoustu lidí naštve, jelikož oni budou stát proti movitému nepříteli. Rovnováha se vychýlí a pro některé to nebude dobré.
 

DeletedUser

Guest
V tom máš pravdu, ale já jako osoba, která si vydělala peníze, si s nimi přeci mohu dělat co chci - zahodit, darovat, kupovat. Nebo ne?

Bone, já tady nenapadám všechny pravidla, jen mi vadí, že je ČR v nevýhodě, oproti Německu, kde si s penězi opravdu mohou dělat co chtějí, ale my tady máme jakýsi blok :)
 

DeletedUser

Guest
Osobně mi docela vadí, jak člověk je penalizován za to, že není v týmu, či není silný a je podrazák. Osobně bych bez silného zázemí neměl šanci vůbec dosáhnout indiánský opasek a dělat řemeslo bez vykořisťování ostatních taky skoro nejde.
Docela vzpomínám na časy, kdy si člověk musel udělat vše sám a nebyl o nutné všechny vykrádat.
Falše, silového přístupu a podobně si "užijeme" už dost v životě, nevím proč by pá questů mělo dělat jen pár vyvolených.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
V tom máš pravdu, ale já jako osoba, která si vydělala peníze, si s nimi přeci mohu dělat co chci - zahodit, darovat, kupovat. Nebo ne?

Ty jako osoba hrající hru, jsi omezen ve svém jednání nějakými pravidly. Nemůžeš dělat věci ktré nejsou dovoleny a obvzláště pokud nejsou technicky možné.

Každej pokud tady něco řeší, to dělá jedině pro to, aby si polepšil. Nezažil jsem nikoho, komu by šlo o nějakou rovnováhu, ne-li o ostatní hráče. Tak jako s těmi drahými koženými kalhotami, lidi naštvalo že tvůrci, přehodnotili schopnosti u tohoto předmětu. A nikdo pak neřekl, že to je dobře, že se jiným kalhotám dostalo většího prostoru a že í ty svítící mají větší efektivitu. U zlatých zbraní je toto téma velkou záležitostí, jenže tam to zase vlastníci těch svítivek vidí po svém.

Dost hráčů říká; všelijaké novinky jsou k ničemu, nejlepší byla stará verze. Jsem zvědavý, kdyby nám to očesali, kdo by to hrál. A to by nebyl jen převod peněz, ale spousta dalších věcí. Pak by jsme byli rádi i za maličkost. Jenže dnes všichni máme fajn hru a i tak nadáváme.
 

DeletedUser2076

Guest
Jj je škoda, že ten převod peněz nesputili ještě u nás. Rád bych k tomu ještě dodal, že podobný dlouhodobý problém se týkal myslím, že to byly světy S 1,2,3 které byly zablokované a žádní noví hráči se na ně nemohli přihlásit. Bylo to tak rok určitě. Tady se sice psalo, že se to němcům připomíná pořád dokola. nakonec jsem se dozvěděl, že Němci o ničem celý ten rok nevěděli, že se to k nim nakonec doneslo až za ten rok. Pak to hned odblokovali, protože neviděli důvod, aby to bylo zablokované to bylo údajně přání českého west týmu. (Tohle jsem si vážně nevymyslel, ale vím to od jednoho moderátora :-P)

Jen k těm penězům, myslím, že jak už tu bylo řečeno kdo chce dokáže to obejít a prodat např. bavlnu za 50 000$ A zatím jsem neslyšel, že by si na takové lidi někdo došlápnul. A podle mě na takovém kšeftu není nic špatnýho. Jinak většina lidí peníze nikomu nepošle, protože je potřebujou všichni (reskily apod.) špatnost to podle mě je, až když si peníze posílá někdo s více účty(na které se většinou stejně nepřijde, dokud na ně někdo support neupozorní), ale když podpoříte např. kamaráda, který s westem teprve začíná a pošlete mu třeba 10 000$ není na tom podle mě nic špatnýho. Já peníze neposílám, protože sám jich mám málo :-) Jinak ty nové úkoly jsou docela dobrý sice sám je dělat nemůžu kvůli náročným pracem :-) Ale tohle jsou podle mě pravé úkoly pro hráče na lv. 120 Jsou nadlouho a donutí to hráče komunikovat mezi sebou kvůli získání takového množství docela vzácných produktů, které jsou na nové úkoly potřeba.
 
By mně zajímalo, co se to dnes událo na S9. Nějak mi tam naskákalo zhruba deset stránek reportů o získání všemožných úspěchů. Nikde jinde, jsem zatím nic takového neměl a to ani na světech, kde byli "úspěchy" spuštěny.

Jj je škoda, že ten převod peněz nesputili ještě u nás. Rád bych k tomu ještě dodal, že podobný dlouhodobý problém se týkal myslím, že to byly světy S 1,2,3 které byly zablokované a žádní noví hráči se na ně nemohli přihlásit. Bylo to tak rok určitě. Tady se sice psalo, že se to němcům připomíná pořád dokola. nakonec jsem se dozvěděl, že Němci o ničem celý ten rok nevěděli, že se to k nim nakonec doneslo až za ten rok.

Čeští admini ten updat nenahráli, oni nemůžou za to že tam ta věc není. Stejně tak i němci ty starší světy u nás po čase zamkli, nikdo jiný. A oni sami to nechtěli otevřít. Jestli tvrdíš že je v tomto nikdo nekontaktoval, tak to nějak dolož.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7836

Guest
Jj je škoda, že ten převod peněz nesputili ještě u nás. Rád bych k tomu ještě dodal, že podobný dlouhodobý problém se týkal myslím, že to byly světy S 1,2,3 které byly zablokované a žádní noví hráči se na ně nemohli přihlásit. Bylo to tak rok určitě. Tady se sice psalo, že se to němcům připomíná pořád dokola. nakonec jsem se dozvěděl, že Němci o ničem celý ten rok nevěděli, že se to k nim nakonec doneslo až za ten rok. Pak to hned odblokovali, protože neviděli důvod, aby to bylo zablokované to bylo údajně přání českého west týmu. (Tohle jsem si vážně nevymyslel, ale vím to od jednoho moderátora :-P)
Klamstvo. Predpokladám, že pochádza od dydyho a spol.
 

DeletedUser

Guest
By mně zajímalo, co se to dnes událo na S9. Nějak mi tam naskákalo zhruba deset stránek reportů o získání všemožných úspěchů. Nikde jinde, jsem zatím nic takového neměl a to ani na světech, kde byli "úspěchy" spuštěny.

Stalo se to i na S8, ale kdo by se tím pročítal :::))::.
 

DeletedUser

Guest
Ty jako osoba hrající hru, jsi omezen ve svém jednání nějakými pravidly. Nemůžeš dělat věci ktré nejsou dovoleny a obvzláště pokud nejsou technicky možné.

A proč si naše adminka vymyslila své pravidlo? Proč máme jiná pravidla než ostatní?
 

DeletedUser1318

Guest
A proč si naše adminka vymyslila své pravidlo? Proč máme jiná pravidla než ostatní?
A které máš na mysli?
Vždyť tu bylo řečeno, že se budou měnit. V Německu mají na všechny změny pro cz spoustu času, tak budeme muset být trpěliví.
 

Deleted User - 31870

Guest
Gibt: radši už šoupej nohama a nepiš o ničem, když nemáš vůbec páru, co, kdy, kde a jak. JASNÉ?! Jestli ještě jednou osočíš někoho z týmu, aniž bys měl důkazy na to, co tvrdíš, tak ti budu zcela regulérně dávat karty za ty tvé nesmysly proti týmu. Za posledních pár dní už bylo tvých perliček dost, nemyslíš?

Dracox: Je mi ukradené, kdo ti co nabulíkoval. Ale jak může nějaký moderátor, který rozhodně s DE nekomunikuje, vysvětlovat věci, o nichž vůbec nic neví? To má zřejmě podstatně lepší informace než my všichni a že jsme to probírali hodněkrát..
 

DeletedUser

Guest
Teď jsem pročítal úspěchy a zarazila mě medaile za "Prodejní cena předmětu je vyšší než povolená cena." Sekce "Sozialní - Trh". Jak to mám chápat, to je nějaká odměna za porušení pravidel, či co? :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Zřejmě se tím myslí prodejní cena. Jinak by se těžko určovalo, kolik je povolená cena u vzácných předmětů/produktů.
 

DeletedUser

Guest
Proč se už nepřidávají vyznamenání do boxu pro vyznamenání? Sákryš.
Objevují se jen v přehledu úspěchů:(

Alespoň ty staré vyznamenání by se mohly doplňovat, grrr.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru