• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.32

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7904
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vždy můžeš mít určitě jen jednu věc, jak to platí u ostatních výrobků. Druhý nasazený vyrušuje účinky prvního.
 

DeletedUser

Guest
na net fore ale pisali ze niektore buffy sa daju kombinovat len musia mat inu triedu, neskusal som to ale
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, prosím vás když si nastavím jak budu vypadat, tak to už nejde upravit ? Díky moc..
 

DeletedUser

Guest
Proboha, proč se voodoo panenka přejmenovala na Ingot?

Koukám, že update taky změnil ceny produktů, např. destilátu a toho ingotu.

Jinak dost mi vadí, že nyní, když si lidi změní avatara, tak nepoznáte, co je to za charakter. Jedinně snad v pevnosti podle piktogramu na ikonce hráče:( A to může být v duelu docela fatální, když nevíte, že jdete na vojáka:eek:) Jedinné označení charakteru je symbol třídy charakteru v popisu hráče. Snadno přehlídnutelné, že?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7904

Guest
Dá sa to zistiť aj v profile hráča a takisto aj v rebríčku ;-)
 

DeletedUser

Guest
Jj, současně s tebou jsem si odpověděl, nicméně, to je velmi přehlédnutelné a vidíš, že i já zkušený hráč, jsem s tím měl chvilkový problém.
 

DeletedUser

Guest
Dotaz : Co znamenají ty čísla, když člověk odemkne úspěch. V takovém tom erbíku v pravo od popisku úspěchu,.?
 

DeletedUser

Guest
Já bych řekl, že to je suma hodnot za všechny dosažené úspěchy. Každý úspěch má číselné vyjádření vpravo v takovém tom vývěsním štítu.
 

DeletedUser2814

Guest
Ty čísla je hodnota daného úspěchu. Tyto body se ti poté sčítají a můžeš je vidět ve svém, čí jiném profilu.
 

DeletedUser9615

Guest
Zdravím, já vím že s tím ani nic nezumžete ale na některých světech stále nejedou úspěchy. Máte aspoň nějaké informace kdy by to mohlo být zprovozněno?
 
Zajímalo by mne, jestli v tomto updatu bude i avízovaný převod peněz mezi hráči? a k tomu našim westýmem slibované změny v pravidlech ohledně obchodování mezi hráči.
 

DeletedUser9615

Guest
Tak na světě 8 už mám úkoly česky ale úspěchy pořád nejedou...
 
Tak na světě 8 už mám úkoly česky ale úspěchy pořád nejedou...

Asi nejedou jeden svět komplet ale v každým udělaj něco,aby uspokojili zatím všechny.
Na šestce se dnes snaží počeštit uspěchy chvilkama.
S tím že na česku to trvá všechno dýl než jinde ste se už mohli smířit a náhodou si myslím,že tenhle update je celkem snaživej.:)

Třeba se prioritně nejdříve dělají světy (státy) z kterých INNO má nejvíc zisk a naše zemička se skrblíkama je pro ně nezajímavá.To by i vysvětlovalo pozdní a neuplný update pokaždý.:)

Každopádně kdo si počká....
 

DeletedUser

Guest
Nějak nechápu tento překlad:

Díky tvému vytříbenému vnímání v duelu, můžeš u tvých protivníků poznat, jakou zbraň a duelovou schopnosti mají.

To jako, že v náhledu duelů jsou vidět bonusy ke schopnostem za vybavení a zbraň protivníka?

To již bylo i dříve, jen ten popis v okně charakteru nebyl.

Další dotaz. Proč nemám body za úspěch loupeživá výprava, když ten to úkol mám splněný? Je to v sekci Hrdinské činy. A takových je víc. Velikonoce a další, vše mám splněno, ale úspěchy nemám:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
na net fore ale pisali ze niektore buffy sa daju kombinovat len musia mat inu triedu, neskusal som to ale

Ano, mám odzkoušeno, že lze použít marmeládu zároveň s nabroušenou zbraní. Tzn. výrobky zvyšující poškození se překrývají (nelze jich použít více najednou) a stejně tak se překrývají výrobky přidávající schopnostní body a PB. Lze ale použít najednou výrobek zvyšující poškození s výrobkem přidávajícím schopnostní body.
 

DeletedUser1451

Guest
Zajímalo by mne, jestli v tomto updatu bude i avízovaný převod peněz mezi hráči? a k tomu našim westýmem slibované změny v pravidlech ohledně obchodování mezi hráči.

Převody peněz mezi hráči jsou technicky možné od updatu 1.31. Posílání peněz však musí být povoleno v nastavení serveru, o což jsme již němce požádali.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru