• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.32

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7904
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Protože úspěchy nahradily medaile.

Tak ať to úplně zrušej nebo aspoň upravej i strukturu podpisů, aby se to tam nepřenášelo. Ted budu v podpisu mít pořád 39, i když to není pravda. To je diletanství. Kde je ten německý smysl pro detaily? Není to pünktlich.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, co se týče na Wiki je min : 0 , max:100 u výroby produktů, už ho nebudu moci vyrábět nebo za něj nebudou body? Děkuji...
 

DeletedUser6989

Guest
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, co se týče na Wiki je min : 0 , max:100 u výroby produktů, už ho nebudu moci vyrábět nebo za něj nebudou body? Děkuji...
Je to to druhé (vyrábět je budeš moci pořád).Jakmile dosáhneš 101. bodu,nebudeš dostávat žádné body řemesla.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Za použitelné výrobky (kromě těch nových řetězových) dostaneš bod vždy, i když přesáhneš onen maximální počet řemeslnických bodů.
 

DeletedUser

Guest
to jsou mi novinky jse kovar mam hodne pres 100 bodu a za tavene zelezo ani zanuz body nedostavam
 

DeletedUser

Guest
takze je to jen tedy u kovare brousena zbran a na tom se daji delat body?
 

DeletedUser6989

Guest
Hm,takže měl jsem 100 ŘB a vyrobil jsem filtrované cigarety.Dostal jsem bodík,a zšedly mi jak cigarety,tak všechny výrobky,které mají 100 jako poslední číslo.
 

DeletedUser

Guest
tak jsem zkusil vyrobit brousenou zbran a nic zadny bod takze to je tak ze se zadny body nedostavaji
 

DeletedUser

Guest
V tom případě se omlouvám za mylnou informaci (měl jsem dojem, že jsem o tom četl někde v novinkách, ale zdá se, že ne).
 

DeletedUser

Guest
Kazdy recept ma svoju min a max uroven kedy je mozne ziskat bod z craftingu.
TU si mozete pozret ktore recepty maju ake rozmedzia kde je sanca na ziskanie bodu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru