• V úterý 11.2. proběhne aktualizace na verzi 2.118 Více informací najdete na herním fóru
  • Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci počítačových her, v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků českých a slovenských verzí her firmy InnoGames Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.33

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Marapav píše:
V sérii Halloween byl bug, který je již v tuto chvíli opraven.
Hráči, kteří tuto sérii již splnili v předcházejících letech, mohou sérii plnit znovu, ale s jinými odměnami.

:) A hráči, co LETOS získali bod výhrou nad Smrťákem už mají úkol splněný, nebo mají zase kmitat zpátky do města duchů a splnit jej znovu, už korektně????

Hráči, kteří ho letos plnli prvně, měli mít k dispozici celou kompletní sérii úkolů Halloween.. Ti, co jej plnili podruhé, měli mít k dispozici osekanou sérii úkolů Halloween o úkoly, kde bylo zapotřebí najít produkty (fantomovu kresbu, kandovaný pomeranč,..). Za splnění pak měli získat jinou odměnu - tj. nemohli podruhé získat smrťákovu kosu.

Hráči, kteří ho letos plnli prvně, měli mít k dispozici celou kompletní sérii úkolů Halloween.. Ti, co jej plnili podruhé, měli mít k dispozici osekanou sérii úkolů Halloween o úkoly, kde bylo zapotřebí najít produkty (fantomovu kresbu, kandovaný pomeranč,..). Za splnění pak měli získat jinou odměnu - tj. nemohli podruhé získat smrťákovu kosu.
Což přeloženo do češtiny znamená, že obměněná odměna byl, je a už navždy pro letošek bude, ten jeden bod schopností u Smrťáka?

Lefty

Guest
Chci se zeptat k těm bodům přátelství, úplně jsem to nepochopil.
Body se nepočítají, pokud se přihlásí na jiný svět. Nepočítají se taky, pokud hráč už hraje. Ale počítají se, když hraje jinde a vy ho "přesvědčíte", aby čel hrát na váš svět? Nebo jde pouze o nově založené účty?

tomasson75

Guest
Nemělo bát na cz4 zavedeno usmíření šamana přes premium?

máme slíbeno, že to zavedou se začátkem Colorada, takže by to měla být jistota a vzhledem k tomu, že otevření světa není zrovna prkotina, takže by i datum měl platit... 3.11. budeme moudřejší, teď asi nemá cenu to předem řešit :)

Otázečka.. Psalo se,že opravy k halloweenu proběhly včera a dnes,společně se spuštěním colorada (ano,už ho máme,ne,ještě nám nedali možnost se tam přihlásit :) ) by se mělo zavést na starých světěch spuštění šamana,ale i tak měl "výpadek" i svět buffalo,arizona (a colorado) ,tedy otázkou je,proč? :) to už tam je script na autobany za halloweeen,či..?

trochu off topic: jestli ano,tak bych byl rád,kdyby tak rychle opravovali chyby spojené s 1.33 (mám na mysli úspěchy),protže zabanovat těch pár hráčů je "prkotina",ale dosti hráčům tam chybí úspěchy,ovšem němci jsou němci

twdb

Guest
otazka: preco by mala ist predat ked je to odmena za dosiahnuty uspech a tym padom je to jedinecny predmet.

xzibitus09

Guest
10% rychlosti a cena 50$ to je úspěch jak brno :D a ani nejde pořádně zpeněžit zběratelům
(nejsem zběratel mě tyhle speciály nezajmaj)

Criterion

Guest
Je ještě nějaká šance že dostanu odměnu za úspěchy (nedostal jsem ani odměny tak ani tituly) *13*

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.