• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.33

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
chtěl bych se zeptat jestli víme něco přesně o té nové sadě, dá sem někdo více informací ohledbě sady, díky
 
nová sada

Chci se zeptat, v jednom z minulých updatů mělo být, čím máš plnější inventář, tím se pohybuješ pomaleji po mapě.
A oni mě ted budou vyznamenávat za to, že mám všechno oblečení???
 
Chci se zeptat, v jednom z minulých updatů mělo být, čím máš plnější inventář, tím se pohybuješ pomaleji po mapě.
A oni mě ted budou vyznamenávat za to, že mám všechno oblečení???

To omezení na pohyb vůči velikosti inventáře se nezavedlo. Takže to tě trápit nemusí, nemusíš si vybrat mezi plným inventářem a rychlostí.
 

DeletedUser9530

Guest
Když budeme uvažovat čistě vyčůraně, je možné, aby se domluvilo více lidí, dali dohromady například všechny střelné zbraně i se svítícími a postupně si je přeházei mezi sebou, aby všichni získali sběratelský kolt? Nebo je vlastnictví itemů ze sběratelského setu podmíněno trvalým držením kompletních sbírek itemů? Ikdyž pochybuji, že se najdou lidi, ochotní někomu půjčit svítící itemy :).
 

DeletedUser14059

Guest
cituji:
Zároveň bude na všech světech kromě převodu pěnez (a související úpravou pravidel) spuštěno usmíření Šamana.

Toto mě celkem zarazilo,hlavně ta druhá část věty o usmíření šamana,jaké usmíření šamana bude spuštěno? pokud se nepletu,tak už je tato funkce ve hře za 18nugget (ovšem nuggety nepoužívám..,ne,že bych na ně neměl,ale to už je jiná debata),takže nevím,jak to tedy je a jak to bude?
díky
 

DeletedUser1318

Guest
cituji:
Zároveň bude na všech světech kromě převodu pěnez (a související úpravou pravidel) spuštěno usmíření Šamana.

Toto mě celkem zarazilo,hlavně ta druhá část věty o usmíření šamana,jaké usmíření šamana bude spuštěno? pokud se nepletu,tak už je tato funkce ve hře za 18nugget (ovšem nuggety nepoužívám..,ne,že bych na ně neměl,ale to už je jiná debata),takže nevím,jak to tedy je a jak to bude?
díky
Podstatné je to "na všech světech". Na 1. až 4. to momentálně nefunguje.
 

DeletedUser

Guest
Když budeme uvažovat čistě vyčůraně, je možné, aby se domluvilo více lidí, dali dohromady například všechny střelné zbraně i se svítícími a postupně si je přeházei mezi sebou, aby všichni získali sběratelský kolt? Nebo je vlastnictví itemů ze sběratelského setu podmíněno trvalým držením kompletních sbírek itemů? Ikdyž pochybuji, že se najdou lidi, ochotní někomu půjčit svítící itemy :).

Teoreticky to možné je, protože stačí jednorázové vlastnictví (tudíž vybrat a poslat dál), ale myslím, že ve hře je pořád ještě dost (třeba 5-10), které nemá nikdo/skoro nikdo (1-3 hráči) a nebudou ochotní je půjčit nikomu, protože by se připravili o výsadu vlastnictví té věci ze sběratelské.
 

DeletedUser14157

Guest
Chtěl bych se zeptat jak přesně to je s tím přeházením bodů ??? To se všem jen usmíří šaman, nebo si to každý může bezplatně přeházet jak chce ???

Kopie%20z%C5%BE%20-%20Pump.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Upřesněno.. Informace pochází z DE fóra, překlad do češtiny byl ok, při sjednocování jazyka oznámení došlo k chybičce, nejspíše protože toto spojení se používá automaticky.. Za chybku se omlouváme, změny se týkají pouze duelových schopností (atributů ne).
 

DeletedUser

Guest
tak podle DE fóra to vypadá, že vliv odporu byl nakonec ještě více snížen oproti tomu, co jsme někdy začátkem prázdnin testovali - nemám teď v noci sílu to číst ani testovat, ale pro odporáře to vypadá velice špatně, takže si zřejmě užijeme s duely ještě hodně legrace
 

DeletedUser11313

Guest
tak podle DE fóra to vypadá, že vliv odporu byl nakonec ještě více snížen oproti tomu, co jsme někdy začátkem prázdnin testovali - nemám teď v noci sílu to číst ani testovat, ale pro odporáře to vypadá velice špatně, takže si zřejmě užijeme s duely ještě hodně legrace

No,z toho co jsem na betě stihl otestovat to vypadá,že ani charismatici nebudou nadšený. Je mi ale divné,že INNO dopustí degradaci premka na taktiku u vojáků, to z obchodního pohledu nedává logiku.
Tak jak to proztím vypadá, stoupne vliv náhody. Např se stejným NPC jsem nejprve prohrál (3:4 na zásahy) a bez jakékoliv změny následně vyhrál (2:1 na zásahy).
 

DeletedUser

Guest
tak, náhoda teď bude hrát větší roli, protože při náhodných hodech se bude vybírat z menšího intervalu hodnot
 

DeletedUser

Guest
cituji:
Zároveň bude na všech světech kromě převodu pěnez (a související úpravou pravidel) spuštěno usmíření Šamana.

Toto mě celkem zarazilo,hlavně ta druhá část věty o usmíření šamana,jaké usmíření šamana bude spuštěno? pokud se nepletu,tak už je tato funkce ve hře za 18nugget (ovšem nuggety nepoužívám..,ne,že bych na ně neměl,ale to už je jiná debata),takže nevím,jak to tedy je a jak to bude?
díky

Tak usmíření šamana mě tedy štve. Hraju S1 pro jeho výjmečnost. Málokdo tam může udělat všechny questy, či ze sebe tanka. Teď to dopadne jako všechny ostatní světy :-(

To Inno neví, že právě rozdílnost světů člověka nutí jich hrát víc?
 

DeletedUser13335

Guest
Tak co pak mám kruci bejt ? Odpor nemůžu, budou slabí.... Střelec na charismu nemohu, též budou slabí...Tak jakej ještě duelant ? Tenhle update fakt INNo totálěn zmr-vi-lo!!! Horší update za dobu co tu jsem jsem ještě neviděl....

Hnusný oznamka, úplné zničení duelů... šaman na starejch světejch...1.32 ještě jde hrát...sice to je jen o prachy (Arizona, Buffalo) ale pořád to šlo...

Ale fakt gratuluj Innu za hodně blbej a podle mě zbytečnej update


Neví tedy někdo, jak to bude s těma odporákama (jen houžka, žádné reflexy) ??
 

DeletedUser972

Guest
Tak usmíření šamana mě tedy štve. Hraju S1 pro jeho výjmečnost. Málokdo tam může udělat všechny questy, či ze sebe tanka. Teď to dopadne jako všechny ostatní světy :-(

To Inno neví, že právě rozdílnost světů člověka nutí jich hrát víc?

Mi mluv... teď jsem dodělal reskill a stálo mi to pěknej balík :D Je to tak 14 dní... to naštve no , ale co je to jen hra.
 

DeletedUser

Guest
Tak usmíření šamana mě tedy štve. Hraju S1 pro jeho výjmečnost. Málokdo tam může udělat všechny questy, či ze sebe tanka. Teď to dopadne jako všechny ostatní světy :-(

To Inno neví, že právě rozdílnost světů člověka nutí jich hrát víc?

Souhlas... usmíření šamana je ten důvod, proč jsem přestal hrát 7 svět. Je to další tahání peněz, likvidace rozdílných světů jako je 1, 2... 4, dalších X zlatých pušek, tanků a nesmyslných duelů, kdy se duelant překope ze dne na den. Docela bych rád vidět názor lidí v hlasování.
Gratuluji Innu za další zhnusení Westu a za můj brzký konec.

Kdepak je ten starý dobrý West?
 

DeletedUser

Guest
Pokud půjde jen o jednorázové usmíření šamana za splnění úkolu v návaznosti na změnu duelového systému, tak bych v tom problém neviděl. Ale, aby to bylo za nuggety a každý den nebo několikrát za den či na každý duel by si to někdo změnil, tak to fakt nechci.
 

DeletedUser

Guest
Update ještě nebyl ani nahrán a tady už zase někteří jedinci končí - jak dětinské...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru