• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.33

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13335

Guest
Chtěl bych se zeptat ? (jsem dobrodruh) Bude lepší být po updatu odporák (jen houžka) nebo střelec na přesnost a úhyby...našel jsem teď čejenský takže ty by mi dost pomohli
 

DeletedUser7904

Guest
Po otvorení môžeš získať jednu z piatich zberateľských kariet(Novinka v update 1.33)
Ked nazbieraš všetkých 5 dostaneš odmenu 5 000$
[SPOIL]
zberatelskkarty.png

Takýchto vyrobených produktov čo sa dajú otvoriť a je v nich nejaká karta je 12 (3 v každom remesle) :klubun:[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Po otvorení môžeš získať jednu z piatich zberateľských kariet(Novinka v update 1.33)
Ked nazbieraš všetkých 5 dostaneš odmenu 5 000$
[SPOIL]
zberatelskkarty.png

Takýchto vyrobených produktov čo sa dajú otvoriť a je v nich nejaká karta je 12 (3 v každom remesle) :klubun:[/SPOIL]

jenom toto? a nebo tam budou ty karty + jeste jine ruzne predmety.protoze jestli tam budou jen ty karty tak je to celkem zklamani ...
 

DeletedUser

Guest
Zajímalo by mne, jak to bude s tituly před nickem. Za úspěchy je možné jich získat víc, tak který nakonec bude v popisu postavy?
 

DeletedUser13514

Guest
Když jich máš víc, tak si vybereš. Je to přímo v charakteru.
 

DeletedUser

Guest
mam dotaz, při otevření produktů vyráběných v craftu (dort, likér) se dostanou nějaké karty a za jejich zkolektování je odměna. Pokud tedy otevřu nějakou, kterou již ale mam, dá se s ní nadále obchodovat?
 

DeletedUser

Guest
nevím ale podle mě propadne proto když jich budeš mít víc tak ti budou k ničemu
 

DeletedUser

Guest
Můžu si přes to vyházet body z duelovejch, a naházet něco do zdraví a ěco do přesnosti atd? Nebo to tak nejde?
 

DeletedUser1318

Guest
Můžu si přes to vyházet body z duelovejch, a naházet něco do zdraví a ěco do přesnosti atd? Nebo to tak nejde?
Funguje to úplně stejně jako u Waupeeho, akorát zadarmo, jen u těch duelových schopností a jednorázově.
Přibude ti kopa nevyužitých schopností, dát to múžeš třeba do stavění.

Něco přes dvě hodiny do půlnoci a stále nic?
Ani info o novém termínu?
Nebo na normálním světě máme hledat jinde než na betě?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
Termín ktorý sme vám zdelili sme dostali od nemcov. Bližšie informácie nám zatiaľ neboli poskytnuté.
 

DeletedUser

Guest
Mohu se zeptat jaký je druhý náhradní termín? Doufám,že se to ještě do prosince stihne :)
 

DeletedUser7904

Guest
Nově bylo nahrání updatu stanoveno na 26. října.

Sleduj oznámenia v hre :klubun:
 

DeletedUser

Guest
tak co v kolik zítra bude nahrán jestli vůbec bude nahrán ? :)

We encountered some new serious bugs that make it possible to cheat friendship points and the nugget achievements. We fixed most of these bugs today already but want to test the bug fixes first. This means that we will not update any new markets to 1.33 today and maybe even not tomorrow.

A máš to. :D
Tohle jsem našel včera na jednom foru, ale je možné, že nás se to nedotkne.
 

DeletedUser

Guest
Existuje nějaké procentuelní vyjádření snížení vlivu taktiky/vystupování? U odporu uvedli přesná čísla snížení z xx% na xx%, ale u charismy jsem nikde nic takového nenašel. To samé pro navýšení přesnosti/uhýbání. Když už chtěli uvádět přesná čísla, měli buď u všeho nebo nechat vše v tajnosti, ne že odpor prozradí a zbytek si vyzkoušejte... Navíc jen během měsíce, protože pak zmizne úkol...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru