• V úterý 30.6. proběhne aktualizace na verzi 2.128. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte na každoroční události Den nezávislosti! Jste připraveni na oslavy? 4. červenec je již za dveřmi. Opět nastal čas na oslavu svobody na The West se spoustou jídla, nápojů a ohňostrojů! Od 2.července (11:00) až do 23.července (23:59) budeme s vámi oslavovat Den nezávislosti!Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.33

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
We encountered some new serious bugs that make it possible to cheat friendship points and the nugget achievements. We fixed most of these bugs today already but want to test the bug fixes first. This means that we will not update any new markets to 1.33 today and maybe even not tomorrow.

A máš to. :D
Tohle jsem našel včera na jednom foru, ale je možné, že nás se to nedotkne.
Dnes před 12:00 proběhl na Španělském westu update na verzi 1,33.Pokud proběhl u nich,měl by proběhnout i na našich světech.
 
Začínám se těšit, jestli se taky objeví nový úkol na Helloween...
A jestli ano, jestli z něj něco budeme letos mít...
 

Igorekkkk

Guest
Vubec nema cenu se na nic ptat protoze nasi supertaci a moderatori nic nevi.Takze tu prestante psat veci,kdy to bude a proc to neni.By me zajimalo jak to je ted v tom spanelsku :) kdyz uz to tam bylo nahrane :) No nic.chtel jsem sem jen hodit svuj nazor ale asi by byl trosku ostreji nez od Joe Triprstaka,takze radci mlcim :D ale po skoro 3 letech hrani Westu to je asi nejhorsi co jsem videl.Nevzdavam vsak nadeji ze se to zase spravi :) A s penezma ktere posilam za nugety si chluci s INNA aspon zajdu do nejekaho vesele podniku,misto toho aby pracovaly na tom na cem maji......
 

Mighty Danny

Guest
Text úlohy u waupeeho:

Upozornění: Po úpravách v duelových vzorcích dojde k velkým změnám v udělení dovedností. Vliv taktiky a vystupování, stejně jako houževnatost, byl snížen. Aby ses mohl přizpůsobit novému systému, máš možnost přeskupit své duelové dovednosti. Tato možnost je jednorázová a bude ukončena do 30/11/2011 Poté, již nelze již nebudeš moci této možnosti využít.
Je chyba že sa tam nespomínajú reflexy, alebo to tak má byť?
 
Dnes byl na všech světech spuštěn převod peněz mezi hráči, úprava herních pravidel bude následovat velmi brzy, opět Vás budeme informovat v oznámení a také prostřednictvím zprávy ve hře.
To je sice pěkné, ale:
Pravidla The West jsem přečetl\a a rozumím jejich obsahu.

Pokud zareaguju pravdivě, pak nemohu souhlasit a převést nic nemohu.
Toto je taky chyba na německé straně?
 

ZABIQAK

Guest
Mohl bych se zeptat za co se získávají ty názvy před jméno např. Špindíra ..
Děkuji za odpověď
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.