• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.33

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7904

Guest
Všechny otázky prosím směřujte do tohoto tématu. Pokud se ptáte na některou z uvedených věcí v oznámení, zkopírujte ji prosím do tématu, abychom věděli, na co odkazujete. Odpovídejte na položenou otázku pouze jednou - v případě početnějších odpovědí vzniká chaos, který nikdo zpětně z nově příchozích uživatelů číst nebude. Děkujeme.

Zajímavé odkazy:
Přehled update 1.33
Diskuze - Update 1.33
Hlášení chyb a bugů - update 1.33
 

DeletedUser13410

Guest
Exp

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli budou něaký změny ve zkušenostech nebo bude stále maximálně level 120?? :D
 

DeletedUser7904

Guest
Maximálna úroveň sa v update 1.33 nemení (Stále ako max ostáva úroveň 120) :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Ahoj mozna ze uz to nekde bylo,ale zajimalo by me jak to je s tim.Cituji.
Niektoré úspechy majú ako odmenu XP, peniaze, exkluzívne predmety a tituly(na štýl WestWars)

doufam ze to pujde i spetne.protoze uz mam neco splnene.
 

DeletedUser7904

Guest
Samozrejme ak už máš získaný úspech, pri ktorom je niektorá z týchto odmien, odmena ti bude pripísaná (resp. pridaná do inventára) :39:
 

DeletedUser

Guest
ak to ovsem opravia, kedze to stale nefunguje. Rucne iba spustili script minuly tyzden len aby to ludom pripisalo odmeny. Ale zasa to nejde, tak to hadam doriesia, kedze inak nema vyznam plnit uspechy ked to je posahane.
 

DeletedUser

Guest
Takže jestli to chápu, až ho spustí ten update, tak se na lidi vyvalí odměny za všechny dosud splněné úspěchy?
 

DeletedUser

Guest
mělo by to tak být...takže jestli máš hodně bodů tak najednou může postoupit o nějaký ten level...


tohleto nehápu "Manévre majú možnosť byť prevádzkované pri maximálnom zdraví." předtím snad nemohli ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tohleto nehápu "Manévre majú možnosť byť prevádzkované pri maximálnom zdraví." předtím snad nemohli ?

Ne, nyní máš při manévru aktuální stav HP. Po updatu budeš mít své maximální zdraví (budeš mít plnou). Ale jen pro účel manévru. Myslím, že tato změna je velmi správná a hlavně logická.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9615

Guest
Zdravím, chci se zepta... Na ten noví set budou nějaké úkoly? tajné úkoly? Máte někdo nějaké info třeba z bety?
 
duelové nastavení

Víme nějaké podrobnosti? Kdysi tu byly nějaké vzorce, ale to bylo spíše od místních nadšenců.
Nejsou to ani 2 měsíce, co jsem si udělal reskill na odporáka, a když teď čtu, že houžka a reflexy zratí svoji hodnotu, to abych to znova překopával...
 

DeletedUser

Guest
Víme nějaké podrobnosti? Kdysi tu byly nějaké vzorce, ale to bylo spíše od místních nadšenců.
Nejsou to ani 2 měsíce, co jsem si udělal reskill na odporáka, a když teď čtu, že houžka a reflexy zratí svoji hodnotu, to abych to znova překopával...

Život je změna a vždy se najde někdo, kdo bude nespokojený a bude špačkovat. Kdyby jste měli pořád jenom čekat jaké změny nový update přinese, tak si vůbec nezahrajete, tak to tak berte. To je za prvé.

Za druhé, kdyby jsi lépe četl info o změnách v duelovém systému, tak by jsi se dočetl, že bude nový úkol, jehož splnění ti umožní reset všech duelových schopností a atributů, tak že nikdo, kdo ten úkol dodělá, nebude muset dělat drahý reskill. Chce to jen trochu číst;)



PS: Nevím co chtěl básník říct tímto "...čím budete mať jedinečnú príležitosť resetovat duelové schopnosti a atributy. Ony jsou nějaké duelové atributy? Jestli ano, tak jsou to pak všechny:-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
duelové nastavení

ad 1: Vůbec nevím, jak se to zvtahuje k mé otázce. Jen sem se ptal, zda se ví víc o novém vyvážení.
ad 2: O penězích nepadla ani zmínka, a ano, četl jsem to, že bude úkol, který mi umožní si nějak výhodně přehodit schopnosti. Jen jsem komentoval, že sem se zrovna ted nastavil na stávající systém, abych byl "dobrej" duelant.
 

DeletedUser1318

Guest
... Ony jsou nějaké duelové atributy? Jestli ano, tak jsou to pak všechny:-)
A vidíš tam někde napsané "duelové atributy"?
Já ne.
V kontextu toho příspěvku jsou zmíněny "duelové schopnosti" a atributy.
Nic nepochopitelného.
Já si třeba změním atributy a "dělnické schopnosti"
 

DeletedUser

Guest
A vidíš tam někde napsané "duelové atributy"?
Já ne.
V kontextu toho příspěvku jsou zmíněny "duelové schopnosti" a atributy.
Nic nepochopitelného.
Já si třeba změním atributy a "dělnické schopnosti"

Tak to rovnou můžou napsat, že bude celkový reset všeho, jak atributů tak schopností a slovíčko duelových pak v tom případě postrádá smysl. Asi by jsi si měl projet mluvnici českou a zjistit, jaký je rozdíl mezi významem vyjádřeným spojkou a a ,.

Bylo by dobré, kdyby to fagott upřesnil, aby tu nebyly zbytečné dohady.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13335

Guest
Kdy by to tak mělo být nahrané ?? Doufám že za co nejdelší dobu !
 

DeletedUser

Guest
Víme nějaké podrobnosti? Kdysi tu byly nějaké vzorce, ale to bylo spíše od místních nadšenců.
Nejsou to ani 2 měsíce, co jsem si udělal reskill na odporáka, a když teď čtu, že houžka a reflexy zratí svoji hodnotu, to abych to znova překopával...

pokud jsou to změny, které jsme testovali na betě (co do toho updatu na Němcích nakonec dali, nemůžu posoudit), tak byl snížen vliv odporu z (100% primární schopnosti + 50% sekundární schopnosti) na (100%+25%), takže pokud jsi zaměřen jednostranně třeba jen na houževnatost, ani to nepoznáš; ale pokud jsi zaměřen na obě složky odporu, může to být docela rozdíl...
...dále byl snížen vliv rozdílu vystupování/taktika, v původním vzorci se tato složka násobila se složkou přesnosti, v nové verzi se obě složky budou sčítat...
...což sečteno a podtrženo znamená, že by se měly více projevit čistě duelové schopnosti (přesnost a hlavně uhýbání) - pokud máš ale smůlu (pořád platí, že v duelu se porovnávají náhodná čísla), ani to nemusíš poznat...
...pro tebe jako odporáka může být nepříjemné, že schytáš možná větší zásahy, ale na druhou stranu budeš mít vyšší šanci se trefit i uhnout, takže to asi nebude tak hrozná změna, v daleko větším průšvihu budou lidi, kteří jedou duely přes charisma...
...na betě se to projevilo tak, že se vytvořila podstatná skupina lidí, kteří naházeli spoustu bodů do uhýbání, uvidíme, jak se to bude dále vyvíjet...
 

DeletedUser13335

Guest
pokud jsou to změny, které jsme testovali na betě (co do toho updatu na Němcích nakonec dali, nemůžu posoudit), tak byl snížen vliv odporu z (100% primární schopnosti + 50% sekundární schopnosti) na (100%+25%), takže pokud jsi zaměřen jednostranně třeba jen na houževnatost, ani to nepoznáš; ale pokud jsi zaměřen na obě složky odporu, může to být docela rozdíl...
...dále byl snížen vliv rozdílu vystupování/taktika, v původním vzorci se tato složka násobila se složkou přesnosti, v nové verzi se obě složky budou sčítat...
...což sečteno a podtrženo znamená, že by se měly více projevit čistě duelové schopnosti (přesnost a hlavně uhýbání) - pokud máš ale smůlu (pořád platí, že v duelu se porovnávají náhodná čísla), ani to nemusíš poznat...
...pro tebe jako odporáka může být nepříjemné, že schytáš možná větší zásahy, ale na druhou stranu budeš mít vyšší šanci se trefit i uhnout, takže to asi nebude tak hrozná změna, v daleko větším průšvihu budou lidi, kteří jedou duely přes charisma...
...na betě se to projevilo tak, že se vytvořila podstatná skupina lidí, kteří naházeli spoustu bodů do uhýbání, uvidíme, jak se to bude dále vyvíjet...

Takže to znamená, že pokud jedu odpor-houžka (bez reflexů) tak to bude pro mě pořád stejné ?? akorát od střelců dostanu větší rány než do teď ??

A od chladňáku budu dostávat furt stejné rány ??
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru