• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.33

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Pawn

Člen týmu
Projed si úspěchy .. vždy když tam je odměna at už bedna nebo brašna /expy/peníze je to napsáno pod daným úspěchem.. :) spindíra je zrovna tušim v nálezech věcí někde.. :)
 

DeletedUser13514

Guest
ve městě klikneš na banku, kde máš tlačítko převést. To rozklikneš a převádíš :)
 

DeletedUser13514

Guest
to je potvrzení, že jsi četl pravidla, aby kdybys je tím převodem porušil, tak aby ses nemohl vymlouvat :) bohužel nová pravidla zatím nejsou zveřejněna
 

DeletedUser6989

Guest
Jak získam body přátelství ? Mám 3 přátele,ale stále 0 bodů.
 

DeletedUser

Guest
Teda oceňuju update, ale připadá mi trochu ulítlé, že dort nebo likér obsahují předmět. Není to chyba?
 

DeletedUser6989

Guest
jak získám ty sáně jaký ocenění ?

http://2i.cz/d18eb69c4f

Teda oceňuju update, ale připadá mi trochu ulítlé, že dort nebo likér obsahují předmět. Není to chyba?
Právě naopak,je to účel.V každém předmětu (3 u každého řemesla) najdeš kartu a po nasbírání všech 5 karet daného předmětu dostaneš ocenění + 5000$
Ve hře-Úspěchy-Předměty-Sběratel obrázků
 

DeletedUser9615

Guest
Chyba to není...
Já mám jiný dotaz, do vyznamenání "Pán zvířat" je potřaba Rudolf, jak ho získám? Já myslel že je jen na betě..... + máte někdo nějaké info o tom pštrosovi tam?
 

DeletedUser

Guest
otázky + odpovědi

Mužu se zeptat tady jste psali že bedny jsou za nuggety ale když jsem dostal bedny a neměl žádný nugetty nikdy?
 
tak takovýhle update se mi líbí-naloguju se a mám navíc 6000 doláčů :hoj: ani nevím za co
tak to bych bral update třeba každý den :angel:

Mno pešek by byl, pokud by jsi se nalogoval a zjistil, že ty peníze ti někdo sebral v duelu a poslal tě do mdlob. To už by nejspíš nebyla taková bžunda...

Mužu se zeptat tady jste psali že bedny jsou za nuggety ale když jsem dostal bedny a neměl žádný nugetty nikdy?

To jsi dostal odměnu, za jiný splněný "úspěch"...
 

DeletedUser13514

Guest
bedny se získávají i za jiné úspěchy a to v bitvách o pevnost
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru