• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.33

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ahoj chci si něco koupit na trhu a napíše mi to ,,OBCHODNÍK TUTO NABÍDKU NEZNÁ´´ co to znamená ?
 

DeletedUser14059

Guest
toto se mi stává na betě..,stačí nabídnout o dolar víc,pak dát "ano" a je to OK..,horší budou asi dražby,tam jsem to nezkoušel.. hold jsem doufal,že tento bug odstraní,ale asi našli i jiné :D
 

DeletedUser

Guest
pstros je za 100 splnenych dennych uloh. Rudolf sa asi bude dat zasa najst tento rok okolo vianoc.
 
To by mě zajímalo, jak se dá získat ten placatý osel a slon...

Jak se dá zjistit způsob kterým obdržím různé "záhadné" předměty?
 

DeletedUser

Guest
ten osel se prý dá zísakt za vydělání 1.000.000 dolarů u dědy (obchodníka)
 

DeletedUser

Guest
Mel bych dotaz co znamena v -Charakter a tam jak je napsáno Vyber si název a v tom ramečku je napsano bez nazvu... Dik za odpoved
 

DeletedUser

Guest
kdys na to kliknu naskoci mi bez nazvu..
- - -
a jeste se chci zeptat jestli je zpristupneno ty vyznamenani pod chatakter..
 

DeletedUser13514

Guest
Mel bych dotaz co znamena v -Charakter a tam jak je napsáno Vyber si název a v tom ramečku je napsano bez nazvu... Dik za odpoved

za určité úspěchy budeš získávat tituly. Jeden z nich si pak vybereš před jméno. Pokud tam máš jen možnost bez názvu, tak nemáš splněn ani jeden úspěch, za který by titul byl, popř. nemáš úspěchy ještě úplně načtené. Podívej se do úspěchů a určitě brzy objevíš, za které se titul dostane ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru